Fantastic Fireworks graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
400 000 $.00
Motyw:
Fantazja, akcja/przygoda, przestrzeń

Fantastyczne fajerwerki online recenzja automatów online

Fantastyczna maszyna do gniazda fajerwerków przybyła z hukiem w kasynach online i mobilnych, które mają zakres IGT. Jest wyposażony na szczyt stawki popularności, dzięki zabawnemu projektowi i niektórym wybuchowym funkcjom.

Siatka symboli 5x5 wypełnia fantastyczne gniazdo fajerwerków, z każdą linią 3 identycznych eksplodujących, które zostaną zastąpione nowymi symbolami wznoszącymi się od dołu. W dowolnym momencie możesz zobaczyć ogromne eksplozje, zwiększając szanse na zbieranie nagród jako boom, krzyżowanie i super symbole wysadzają się na szpule.

Uważaj na ogromny rakietowy fajerwerk, który jest gotowy wysadzić się w prawo od kołowrotków. To klucz do odblokowania bezpłatnych gier lub specjalnej rundy bonusowej, w której możesz zdobyć świetne mnożniki wygrane.

Podczas gdy IGT lub międzynarodowa technologia gry, często wprowadzają gry o dość standardowym projekcie i funkcjach, fantastyczna gra fajerwerków jest z tego świata. Animacje wywołają uśmiech na twojej twarzy, gdy rakiety ciągną komiczne twarze przed eksplodowaniem, a wygrane do 314 400.00 może również uśmiechnąć się od ucha do ucha.

Możesz zapalić niebieski papier dotykowy na fantastycznym gnieździe wideo fajerwerków na komputerze stacjonarnym, iOS i smartfonach i tabletach zasilanych na Androidzie. Przyjrzyjmy się bliżej tej błyszczącej automatu, aby zobaczyć, w jaki sposób twój bankroll może zwiększyć wartość, gdy odpowiednie symbole ustawiają się na fantastycznym gnieździe fajerwerków z IGT.

Fantastyczne sterowanie gniazdami fajerwerków i konfiguracja gier

Jedną z wielu rzeczy, które kochamy w automatach IGT, jest łatwość gry. Firma rozwija gry od lat 60. XX wieku i na pewno rozumie, że gracze po prostu chcą się kręcić w rolekach bez konieczności spędzania czasu na rozpoczęciu pracy.

Po prostu kliknij przyciski plus i minus, aby ustawić swój udział na spin, który może być w dowolnym miejscu od małego 0.20 do masywnego 600.00. Grasz z 20 monetami i wygrywasz wielokrotności wartości monety, lądując 3 lub więcej pasujących fajerwerków w poziomie lub w pionie na siatce 5x5.

Inne opcje obejmują automatyczne obracanie kołowrotków i wybór głośności ścieżki dźwiękowej pęknięcia. Oczywiście możesz również wybrać grę na fantastyczne automaty do gniazda fajerwerków na komputerze lub telefony komórkowe, które korzystają z platform operacyjnych Android i Apple. To łatwość dostępu i prosta konfiguracja pomogła w tym grę na tak wielkie wyżyny w kasynach online.

Przed zagraniem fantastycznego automatu fajerwerków możesz spojrzeć na wypłatę, otwierając ją, klikając przycisk nad rolkami. Pokazuje, co wypłacają symbole, a także przedstawia wiele funkcji bonusowych.

Fantastyczna rozgrywka fajerwerków i funkcje bonusowe

Przezroczyste kołki są ustawione na gwiaździstym tle, oświetlone pełnią księżyca. W przeciwieństwie do większości automatów, symbole obracają się od dołu do góry gry. Fantastyczne gniazdo fajerwerków używa grafiki w stylu kreskówek, a każdy symbol ma animowane oczy i usta, aby nadać mu mnóstwo osobowości.

Niezwykle każdy symbol jest wart tego samego jak każdy inny, z 4, 10 i 50 monetami wypłaconymi, gdy linie terenowe 3, 4 lub 5 pasujących fajerwerków.

Kiedy ustawiają się w kolejce, aby stworzyć zwycięstwo, ich wyrażenie się zmieniają, gdy przygotowują się do eksplozji, co dodaje dużo humoru do spin. Ale to, co dzieje się po tak samo zabawnym. Po eksplodowaniu symboli, inne powstają, aby wypełnić puste przestrzenie. Jest to odwrotność popularnej funkcji spadających rolki widocznych na kilku innych szczelinach IGT i może prowadzić do kilku zwycięstw w sekwencji, jeśli widać nowe wygrane kombinacje.

Jeśli to nie wystarczy, aby cię wysadzić, spójrz na inne specjalne funkcje fantastycznego miejsca na fajerwerki z IGT. Spinning Catherine Wheel jest dziki, jest w stanie działać jak każdy inny, aby ukończyć zwycięskie serie symboli.

Umieść linię 4 pasujących fajerwerków, aby wyzwolić funkcję wysięgnika, w której eksplodują wszystkie sąsiednie symbole. Pozostawia to znacznie większe szczeliny na rolkach, co prowadzi do większej liczby symboli spadających w górę, aby wypełnić przestrzenie.

Jeśli otrzymasz linię poziomą i pionową, jeśli ten sam symbol się przecina, funkcja krzyżowa eksploduje wszystkie inne symbole w tym samym wierszu i kolumnie. Pięć rodzajów wygranych prowadzi do eksplodowania super symboli wszystkich przykładów symbolu na rolkach.

Wielka rakieta po prawej stronie kołowrotka ma 20-segmentowy metr biegnący. One wypełniają się, gdy symbole lądują nałożone przez Sparklerów, a kiedy będzie pełna, gra przyznaje jedną z dwóch bonusów. Funkcje można również wywołać natychmiast z pojawieniem się symbolu bonusowego rakiety.

Możesz uzyskać 8 darmowych spinów, z gwarantowanymi zwycięstwami. Dodatkowe obroty można dodać, jeśli 10 lub więcej symboli błyszczących wyląduje przed końcem funkcji.

Istnieje również funkcja bonusu armaty, w której wybierasz armaty, aby zdobyć nagrody. Niektóre armaty przyznają dodatkowy wybór i więcej szans na zdobycie nagród z rakiet.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wniosek

Fantastyczna maszyna do gniazda fajerwerków to prawdziwy wybuch do gry. Stało się to jednym z najlepszych automatów IGT dzięki łatwości gry, zabawnym postaciom i licznym dodatkowym funkcjom. Wysoki powrót do procentu graczy 96.51% w połączeniu ze średnią zmiennością spodoba się graczom szukającym wartości i regularnych zwycięstw. Kolejną grą, która przybywa z hukiem, jest dzikie rakiety z Netent.

Fakt, że oba te automaty można znaleźć w niektórych z naszych najwyżej ocenianych kasyn online i mobilnych, jest kolejnym czynnikiem, który zastrzelił go na szczycie wykresów. Dołącz do jednego z najlepszych kasyn online już dziś i sprawdź, czy zapalą Twój ogień.

Powiązani partnerzy kasyna

Desert Treasure
RTP:
97.10%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Rainbow Riches
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Better Wilds
RTP:
96.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Da Vinci
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Money Train 2
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hugo Carts
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Safari Gold Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Manic Millions
RTP:
95.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Beef Lightning
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Divine Fortune Megaways
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Major Millions
RTP:
96.88%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Book of Captain Silver
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki