Fat Banker graj online za darmo

Oprogramowanie:
Push Gaming
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
2 500 000 $.00
Motyw:
Luksusowy styl życia, pieniądze/miliony

Przegląd automatu online Fat Banker

Zagraj w fat Banker Online z Push Gaming, a możesz wygrać do 25 000 razy swój udział z symboli bogactwa i sukcesu. Siatka symboli 6x6 obejmuje cygara, najwyższe czapki, samochody i postacie w stylu Art Deco, który wygląda dobrze na komputerach PC i telefonach komórkowych.

Dzikie mnożniki mogą lądować w grach podstawowych, wraz z symbolami kullionowymi o wartości do 10 000 razy na zakład. Czerwone samochody mogą ujawnić bonusowe symbole, a srebrny sejf odblokowuje rundę bonusową Fortune Link. Złote samochody mogą pojawić się w tej funkcji, aby uzyskać gwarantowaną wygraną w kasynach online.

Podczas bezpłatnych obrotów możesz wypełnić rolki dzikim mnożnikiem bankier. Fat Banker to wysoce niestabilne gniazdo o średnich zwrotach 96.43%.

Jak grać w automatach grubej bankierowej

Jest to część udanej serii automatów z Push Gaming, z grubym królika, grubym drac i grubym Świętym Mikołajem, który toruje drogę do tej gry o tematyce pieniędzy. Styl z lat dwudziestych rozciąga się na banki i wieżowce za kołowrotkami, podczas gdy symbole kreskówek obejmują samochody vintage, rudowłose kobietę, pies i sam bankier.

Spójrz poniżej rolki na komputerze, iOS, Androida lub Windows Mobile w najlepszych aplikacjach do zakładów, gdzie znajdziesz standardowy panelu sterowania gier push. Jest to 6-krasna, 6-rzędowa, 50-linia, w której wygrywasz z dopasowanych symboli po liniach, zaczynając od lewej. Możesz zakładać od 0.10 do 100.00 na spin i łatwo jest wybrać zakład za pomocą przycisków strzałek w górę lub w dół.

Strzałka w przycisku okręgu wyzwala opcję automatycznych spin. Stuknij prą kropek na elementach sterujących, aby otworzyć wypłatę, gdzie zobaczysz, ile jest warte każdego symbolu, a także, jak wiele dodatkowych funkcji może przynieść dodatkowe nagrody.

Bezpłatne obroty i inne funkcje grubego bankiera

Utubaj portfel z wieloma dodatkowymi funkcjami. Fat Banker to dziki symbol i widać go na lewej kołowrotku w grach podstawowych. Torba pieniężna to druga dzika, która może lądować na kołowrotkach od 2 do 6 i jest wyposażona w losowe mnożniki 2x, 3x lub 5x.

Symbole kullionu o wartości od 1x do 100x Twój udział może lądować w dowolnym momencie. Jeśli srebrne sejf pojawia się obok symbolu kulonu, zbiera wartość, a jeśli pojawi się również symbol mnożnika, wartość byka uzyskuje wzrost od 2x do 100x.

Fat Banker Wilds, Money Bag Wilds, Symbole Bullion, srebrne sejfy lub symbole mnożące pojawią.

Srebrne sejfy mogą również wywołać w fortunę link respins podczas lądowania w gorącym miejscu na Reel 6 w tym samym czasie, co co najmniej 1 symbol Bullion. Dostajesz 2 rezygnacje, w których pojawiają się tylko więcej kruszców, mnożników lub pustych pustek, a respins resetuje się, jeśli coś innego niż puste lądowiska. Symbole zamykają się na miejscu, aż będziesz miał 2 reguły z niczym innym, jak tylko puste miejsce lub wypełnisz całą siatkę symboliczną. Wartości byków zbierają się przez cały czas, a ty domagasz się ich na końcu. Złoty samochód może pojawić się losowo, a na siatce umieszcza to co najmniej 1.

Jeśli bankier wyląduje na Reule 1 w tym samym czasie, co każde dzikie worki pieniężne, zgłaszasz 5 darmowych spinów. Torby pieniężne, które pojawiają się podczas rundy, dodadzą dodatkowe obroty do całkowitej i zwiększają wielkość dzikiego symbolu bankiera, od 1x1, do 2x2, a następnie 3x3 i tak dalej, do maksymalnie 6x6. Musisz zebrać kilka toreb, aby uprawiać bankiera, ale dzięki dodatkowym spinom łatwiej jest wypełnić rolki w celu uzyskania ogromnej wypłaty.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Kolosalne symbole
 • Sticky Wilds
 • Mnożnik dziczy
 • Rozszerzające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Kup bonus

Maksymalne wygrane, przeciętne zwroty i zmienność

Na maksymalnym stawce 100.00, można wygrać 2 500 000.00 z grubego bankiera. To 25 000 razy zakład, który jest hojnym mnożnikiem. To gra o wysokiej zmienności, więc nie spodziewaj się wygranej w każdym obrotu, chociaż średnie wartości nagród mogą być często dość wysokie, aby przeciwdziałać wszelkim stratom. Powrót do procentu graczy to 96.43%, co stanowi dobrą wartość.

Nasza gruba bankierska ocena automatu

Podobnie jak inni z serii "grubych", jest to wesoła gra z ładnie animowanymi symbolami postaci i wad dodatkowych funkcji. Dzikie mnożniki, kolekcje kullionowe, respins i bezpłatne gry z rozszerzającym się symbolem bankiera mogą zwiększyć emocje do rozgrywki, a potencjał 25 000x z pewnością może zwiększyć Twój bankroll.

Jeśli lubisz gry szybkie z wieloma funkcjami, należy zagrać w fat bankier online w najlepszych kasynach. W naszych miejscach na miejscach czeka na zbieranie darmowych pieniędzy.

Czy gniazdo internetowe Fat Banker ma bezpłatną funkcję spinów?

Tak. Funkcja bezpłatnych spinów gniazda bankierskiego zaczyna się, jeśli dziki symbol bankierowy jest widoczny na bębnie po lewej stronie w tym samym czasie, gdy przynajmniej 1 Money Bag Wild jest widoczny. Dostajesz 5 bonusowych obrotów, ale możesz rozszerzyć rundę na maksymalnie 36 gier.

Jaka jest funkcja "grubego" maszyny do gniazda bankierskiego?

Zagraj w grube gniazdo bankierowe i zbieraj worka pieniężna dzikie symbole podczas bezpłatnych obrotów, aby zwiększyć wielkość dzikiego symbolu bankierskiego. Dostajesz także dodatkowe gry bonusowe, ponieważ rośnie z początkowego rozmiaru 1x1 do wypełniającego kołowrotek 6x6.

Czy muszę pobrać gniazdo grubego bankera, aby?

Nie musisz w ogóle pobierać gniazda bankierskiego. Jest dostępny w formacie braku pobrania w naszym zalecanym kasynach komputerów stacjonarnych i mobilnych.

Czy są jakieś kody promocyjne gniazda bankierskiego grubego?

Kasyna online często mają specjalne kody promocyjne powiązane z wybranymi gniazdami. Chociaż z pewnością nie ma gwarancji, że gniazdo grubego bankiera zostanie objęte, zawsze warto sprawdzić najnowsze oferty tutaj.

Ile linii wypłat ma gniazdo grubego bankiera?

Gruby bankierowy automat ma 50 linii płacowych działających z lewej kołowrotka. Wygrasz z dopasowanych symboli na liniach płacowych, chociaż wiele funkcji bonusowych oferuje kilka różnych tras do nagradzanych spinów.

Jaka jest najlepsza aplikacja do gniazda internetowego grubego bankiera?

Przeczytaj o najlepszych aplikacjach kasyna online na tej stronie. Poszukaj kasyna, które oferuje aplikację na iOS lub Androida, a ma maszynę do gniazda bankierskiego w swoim zakresie. Następnie możesz dotrzeć do ikony na urządzeniu mobilnym.

Gdzie mogę grać w gniazdo grubego bankiera online?

Dołącz do najlepszych kasyn online na tej stronie, a możesz zagrać w gniazdo Fat Banker, a także wiele innych gier wysokiej jakości. Zatwierdzamy tylko bezpieczne witryny, z najlepszymi ofertami bonusowymi i najwyższymi standardami.

To część gniazda internetowego grubego bankiera?

To jest. Grube automaty do gniazda bankierskiego jest częścią szeregu "grubych" gniazd od tego samego dewelopera. Gruby królik, gruby drac i gruby Święty Mikołaj należą do innych gier, w których dziki symbol rośnie w trakcie darmowej bonusowej rundy.

Który deweloper gier kasynowych tworzy gruby bankier?

Push Gaming znajdują się za gniazdem Bankera Fat. Oprócz innych gier "grubych", ta oferta obejmuje popularne tytuły, takie jak Jammin 'Jars 1 i 2, Fire Hopper i Tiki Tumble.

Kiedy został wydany maszynę do gniazda bankierskiego grubego?

Gruste miejsce na bankier miało miejsce do gry od 19 maja 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

Avalon
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pamplona
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
4 Secret Pyramids
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Legend of Hydra
RTP:
92.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Ghost Glyph
RTP:
96.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Kitty Glitter
RTP:
94.92%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jolly Roger 2
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Disco Danny
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cash Stax
RTP:
94.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Valhalla Saga - Thunder of Thor
RTP:
95.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hot Hot Chilli Pot
RTP:
92.65%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Gold Hunter
RTP:
95.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki