Fat Santa graj online za darmo

Oprogramowanie:
Push Gaming
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
640 500 $.00
Motyw:
Zwierzęta, fantazja, Boże Narodzenie

Spojrzenie na fat Santa Darmowe Gry Online

Możesz dołączyć do Fat Santa z Push Gaming i jego uroczych przyjaciół z 3D, gdy kręcisz rolki na 5, 5 rzędu. Gra ma solidne 50 stałych linii płacowych, aby zgromadzić te wygrane. Podróż do zimowej krainy czarów i przeżyj białe Boże Narodzenie, w których można wygrać do 160 000 monet. Urocza grafika 3D to niektórzy z ulubionych przyjaciół Świętego Mikołaja, takich jak Rudolph, Elfes i Snowman. Gra zawiera unikalną funkcję Fat Santa Free Spins z rozszerzającymi się symbolami, które mogą ukryć do 5 rolki. Dodatkowe funkcje obejmują dzikie, mnożniki, funkcję sań Santa, rozproszenia i super ułożone symbole. Na dodatek będziesz mieć wspaniałą ścieżkę dźwiękową, która towarzyszy swojej rozgrywce.

Jak grać w fat Santa Darmowe Gry Online

Masz możliwość dostępu do grubego gniazda Świętego Mikołaja na różnych urządzeniach w wielu naszych najlepszych automatach online. Możesz grać w grę na urządzeniach komputerowych, mobilnych lub tabletów. Jeśli zdecydujesz się korzystać z telefonu komórkowego, zapewniaj, że możesz grać w grę na dowolnym urządzeniu, w tym urządzeniu z Androidem i iOS. Po otwarciu gry zobaczysz siatkę 5x5 z zestawem elementów sterujących znajdujących się poniżej. Możesz użyć pierwszej kontroli po lewej, aby uzyskać dostęp do menu i wypłaty. Opcja "Total Bet" umożliwi dostosowanie zakładu. Gra składa się z 50 stałych linii płacowych i daje opcję zakładania między 0.25 monet do maksymalnego zakładu 100 monet na spin. Sterowanie po prawej stronie umożliwią rozpoczęcie gry lub wybranie do 100 automatycznych spinów. Na BET MAX możesz wygrać do 6405x swój udział.

Jak grać w fat Santa Darmowe Gry Online

Możesz rozpocząć swoją podróż nagród w grze podstawowej, w której możesz tworzyć zwycięskie linie świątecznych przedmiotów. Należą do nich symbole 3D dekoracji świątecznych, prezenty, elfy i bałwanki. Święty Mikołaj jest dzikim symbolem i może zastąpić inne symbole, z wyjątkiem drugiego symbolu dzikiego i rozproszenia. Drugi dziki symbol jest reprezentowany przez świąteczne ciasto.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Ułożone symbole
 • Sticky Wilds
 • Losowe dziczy
 • Przenoszenie dziczy
 • Ponowne spiny
 • Funkcja hazardu
 • Praca
 • Kup bonus

Fat Bonusy Świętego Mikołaja, darmowe spiny i funkcje

Dwie główne gry bonusowe to funkcja grubego Świętego Mikołaja z rosnącymi dzikimi i sankami z Random Wilds. Gracze na najlepszych automatach online pokochają akcję. Funkcja sań uruchomi się losowo podczas gry podstawowej. Święty Mikołaj przeleci przez rolki i wrzuci kilka świątecznych dzikich dziczy na siatkę. Musisz wylądować Świętego Mikołaja i świąteczne ciasto dzikie razem na rolkach, aby wywołać funkcję grubego Świętego Mikołaja. Ta funkcja przyznaje ci od 8 do 16 darmowych obrotów. Chociaż nie będziesz w stanie znieść darmowych spin. W grze bonusowej Santa Wild będzie jeść świąteczne ciasta i nadal rośnie jako rozwijający się dziki. Święty Mikołaj może się rozwijać, aby stać się symbolem 5x5 mega. Te dodatkowe funkcje są zabawne i zabawne, a także zawierają urocze animacje.

Fat Santa Maksymalnie RTP, Win i zmienność

Fat Santa przez Push Gaming ma maksymalną wypłatę, która może osiągnąć do 6405x Twojego zakładu. Zalecamy granie w maksymalnym zakładu 100 monet na spin, aby móc dotrzeć do tego jackpota. Jeśli chodzi o wartość monet, wynika to z całkowitej wypłaty do 160 000 monet. Chociaż gra jest średniej wariancji, niektórzy gracze zgłaszają wysoki poziom zmienności w rundzie darmowych spinów. Fat Mikołaj ma RTP 96.45%.

Gruby Santa Recenzja i podobne automaty online

Fat Santa Slot to zachwycająca świąteczna uczta dla graczy szukających wysokiej jakości i zabawnej gry. Grafika 3D przedstawia cudowną zimową krainę czarów z elfami, bałwanami i reniferami. Różnorodne opcje BET sprawia, że gra jest dostępna dla wielu graczy, którzy mogą wygrać do 160 000 monet. Gra obejmuje 2 różne dzikie symbole, darmowe spiny, rozproszenia oraz 2 unikalne i świąteczne rundy bonusowe.

Aby wygrać do ogromnej liczby 20 000 razy, sprawdź The Immortal Guild Slot. Aby uzyskać różnorodne jeszcze więcej automatów do gier, koniecznie sprawdź naszą listę kasyn online. Odkryjesz bogactwo wspaniałych gier i ofert!

Powiązani partnerzy kasyna

Noah's Ark
RTP:
94.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lucky Clucks
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Reef Raider
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ancient Fortunes Poseidon WOWPOT Megaways
RTP:
92.23%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Temujin Treasures
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Super Joker
RTP:
96.52%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Victoria Wild
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
3 Tiny Gods
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Double Dinosaur Deluxe
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Trollpot 5000
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Olympia
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Don Slottione
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni