Figaro graj online za darmo

Oprogramowanie:
High 5 Games
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
150 000 $.00
Motyw:
Showbizsz, muzyka, luksusowy styl życia

Recenzja automatów online Figaro

Nie jest tajemnicą, że programiści tworzą automaty oparte na popularnych książkach, sztukach, filmach i kreskówkach. To dlatego, że wiedzą, że gracze chcą zobaczyć znane postacie, twarze i obiekty na rolkach. Która gra i nazwa rezonuje więcej niż Figaro? Figaro, Figaro, Fiigaroo! Kiedy go załadujesz, zobaczysz popularne postacie na kołowrotkach, takich jak Figaro The Fryzjer, Rosine, hrabia i hrabina. Zobaczysz, że fabuła odbywa się w 1700 roku i dostaniesz ten arystokrat.

Figaro by High 5 Games to 466-dróg do wygrania automatu, który jest wyposażony w stosy dziki, bonusowe gry i rozproszenia. Jest to średnia wariancja, która może zapewnić przyzwoite wygrane, ale także nagrodę Jackpot, jeśli wylądujesz właściwe symbole. Gry High 5 upewniło się, że slot w formacie, który udostępni go zarówno dla gry stacjonarnej, jak i mobilnej. Gdziekolwiek jesteś w tej chwili, po prostu załaduj maszynę do gniazda figaro i zacznij obracać kołowrotki.

Jak grać w figaro online

Deweloper stworzył gniazdo w formacie HTML5. Niezależnie od tego, czy wolisz grać na komputerze czy laptopie, czy też na giełdzie na smartfonie lub tablecie, zapewniaj, że gra będzie wykonywać zakłócenia na dowolnym urządzeniu.

Same rolki mają złote ramki, podobnie jak najlepiej płatne symbole w szczelinie. Pod kołowrotkami znajduje się czarny pasek. W tym miejscu możesz zobaczyć swoją równowagę lub całkowitą wygrane. W prawej stronie, na dole, istnieje całkowity wyświetlacz zakładów. Kliknij prawą lub lewą strzałkę, a będziesz w stanie zwiększyć lub zmniejszyć całkowity zakład. Kliknij przycisk, który wyświetla całkowity zakład, a zobaczysz możliwe poziomy zakładów. Minimalny zakład wynosi 1.00, podczas gdy maksimum wynosi 150.00 na wszystkich najwyższej jakości kasynach online.

Na środku ekranu, po prawej stronie, zobaczysz przyciski Autospin i Spin. Stuknij przycisk Autospin, a możesz poruszać się do 100 autospinów. Zawsze możesz obrócić rolki ręcznie, jeśli wolisz.

Na koniec zobaczysz przycisk "+" w prawym górnym rogu ekranu. Gdy pojawi się wyskakujące okienko, zobaczysz stronę główną, głośnik i przycisk "I". Klikając przycisk "I", wpisujesz wypłatę.

Funkcje Figaro i darmowe spiny

Symbol wolnych obrotów jest rozproszenie. Najlepiej płatnym symbolem, który również daje nagrodę Jackpot, jest symbol Jackpot. Daje ci 1000.00 za 6-z-kind. Ten symbol pojawia się tylko na pierwszej kołowrotku. Figaro daje 400.00 dla najlepszego kombinacji, a następnie Rosine, która daje 300. Hrabina i hrabia dają ci 250.00 i 200.00. Karta gra Royals jest najniższa płatna, a A daje 150.00, K's 100.00, Q's 75.00, J's 50.00 i 10 30.00 dla najlepszych kombinacji. Dziki jest symbolem słowem Wild Figaro. Rozszerzający się dziki jest podobny, ale jest symbolem słowem dzikim. Dziki może lądować na dowolnym kołowrotku, ale pierwszym.

Rozproszenie pojawia się na rolkach 3, 4 i 5. Potrzebujesz trzech rozproszeń, aby uruchomić wolne spiny. Podczas wolnych obrotów zwykły dziko pojawia się na wszystkich rolkach, ale pierwszym i zastępuje wszystkie symbole. Rozszerzający się dziki zaczyna się pojawiać i rozszerza się w lewo, zastępując wszystkie symbole w tej samej pozycji od początkowego dzikiego. Podczas 7 wolnych spinów wszystkie bezpłatne rozprasza. Nie możesz odnieść bonusowych gier.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Figaro maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Slot Figaro umożliwia postawienie do 150.00 na spin, aby wygrać do 1000x swojego zakładu. To osiągnie maksymalną wypłatę 150 000.00! Gra zapewnia średnią zmienność z RTP 96%.

Wniosek Figaro i więcej automatów online

Figaro może zapewnić przyzwoite wygrane. Biorąc pod uwagę, że oferuje rozszerzające się dzikie, bezpłatne spiny i nagrodę Jackpot, może być zabawne i satysfakcjonujące. Jeśli uda ci się wylądować kombinację 6-z kinków z symbolem Jackpot, otrzymasz 3000.00. Dzięki bezpłatnym spinom i rozszerzającym się dzikim, jeśli wylądujesz zwycięską kombinację z symbolem Figaro podczas bezpłatnych spinów, możesz dostać 8400.00 Nagroda. Ponieważ automat oferuje do 466 sposobów wygrania, możesz mieć pewność, że nastąpi kolejne nagrody.

Jeśli te wypłaty nie wydają się wystarczające, możesz wypróbować gotówkę koktajlową. Maksymalny zakład jest nieco niższy, a wypłaty są wyższe. Możesz zbierać 216 000.00 podczas bezpłatnych spin.

Jest jeszcze bardziej satysfakcjonujący automat dewelopera, Bourbon Street Bash. Może dostarczyć 100 000.00 na spin! Optymalna wypłata, którą można tu zdobyć, wynosi 900 000.00. Po prostu odwiedź naszą listę zalecanych stron kasynowych, aby odkryć więcej wysokich 5 miejsc.

Powiązani partnerzy kasyna

Temple Tumble 2 Dream Drop
RTP:
94.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Jackpot Express
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sunset
RTP:
96.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fishin’ BIGGER Pots Of Gold
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gong Xi Fa Cai
RTP:
96.23%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
The Legend of Big Foot
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Retro Galaxy
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Divine Diamonds
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jokerizer
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Adventures of Doubloon Island
RTP:
96.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fat Frankies
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Smugglers Cove
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki