Fire Horse graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, klejnoty, akcja/przygoda

Przegląd automatu online

Istnieje 720 różnych sposobów wygrania w nierównych rolkach maszyny do gniazda ogniowego, grę z mieszanką symboli, która obejmuje kryształy, gliniane doniczki i mityczne konie. To, co wszystkie te ikony mają wspólnego, nie jest zbyt jasne, ale to nie powstrzymało ognia konia przed staniem się ogromnym hitem, który jest liderem w zakresie IGT.

Możesz obrócić te bolec z zaledwie 0.50, na komputerach stacjonarnych, urządzeniach napędowych iOS lub smartfonach i tabletach z Androidem. Wybór platform do gier, dramatyczny styl, satysfakcjonujące funkcje i szansa na zebranie do 50 000.00 wszystkie doprowadziły do tego, że ta gra była tak hitem.

Wyląduj właściwe symbole, aby wywołać do 24 darmowych spin.

Nie powinniśmy być zbyt zaskoczeni, widząc, że IGT stworzyło kolejne popularne miejsce, w końcu od dziesięcioleci działają. Są ekspertami, którzy wiedzą, czego szukają graczy, a gra w automatach ogniowych jest ponownie dowodem, że wiedzą dokładnie, jak dostarczyć towary do fanów automatów.

Czytaj dalej, aby odkryć, w jaki sposób te niezwykłe symbole i ekscytujące funkcje łączą się w jednym świetnym automatach.

Straż ognia kontroluje i konfiguruje

Nie ma tu linii wypłat, zamiast tego gra w grę ogniarskiej korzysta z bardzo udanego formatu multi -drogi Xtra w IGT. Opłaca się, gdy dostaniesz pasujące symbole na sąsiednich bębnach z lewej lub prawej strony, mnożąc wygraną, jeśli więcej niż jeden przykład zwycięskiego symbolu jest na rolce.

Istnieje 720 różnych sposobów, w jakie może się to zdarzyć. Zauważysz, że kołowrotki zewnętrzne mają tylko 3 symbole wysokie, rolki 2 i 4 trzymają cztery symbole, a środkowy kołowrotek układa pięć symboli. To nadaje rolce diamentowy wzór, który może wyglądać trochę mylące dla każdego, kto wcześniej nie grał. Wyląduj kilka zwycięskich kombinacji, a wszystko staje się krystalicznie czyste.

Wyczyść przyciski sterujące, pozwalają ustawić swoje stawki z zaledwie 0.50 do maksymalnie 50.00 na spin, co powinno być w porządku dla większości bankrollów. Grasz z 50 monetami, a tabela wynagrodzeń pokazuje, ile monet wygrasz dla każdej kombinacji pasujących symboli. Wystarczy kliknąć przycisk poniżej gry, aby zobaczyć pełne szczegóły każdej potencjalnej wypłaty, oraz informacje o funkcjach bonusowych.

Podobnie jak wszystkie automaty IGT, Fire Horse ma świetny powrót do odsetka graczy i został w pełni certyfikowany na fair play.

Fire Fire Horse rozgrywka i funkcje bonusowe

Czarne kołowrotki kontrastują z migoczącymi płomieniami, które siedzą za nimi, dodając dramatyczny wygląd. Symbole karty gry będą miały tendencję do tworzenia najczęstszych zwycięskich linii, wypłacając nagrody niższej wartości. J Na przykład J płaci do 50 monet, gdy ląduje na wszystkich 5 rolkach, ale jeśli jest w kilku miejscach na dowolnym kołowrotku, wartość się mnożą, więc nawet ta nisko płatna ikona może wylądować za kilkoma wielkimi nagrodami.

Majestic White Fire Horse płaci do 300 monet, podczas gdy pomarańczowy koń ognia jest ceniony na maksymalnie 400 monet. Jest to logo gry, które chcesz zobaczyć, ponieważ płaci to najważniejsze nagrody 50, 150 i 1000 monet podczas lądowania na 3, 4 lub wszystkich 5cach, a to przed liczeniem multiplary multiways xtra!

Dziki symbol może działać jak powyższe, chociaż nie jest nic warte samodzielnie i ląduje tylko na środkowych 3cach. Wydaje się, że zielony kryształ nie ma dużego połączenia z ogólnym motywem, ale nie martw się, ponieważ jest to wysoko płatny symbol rozproszenia, który jest warty 2x, 10x i 50 razy w całym lądowaniu w dowolnym 3, 4 lub 5 miejsca.

Jeśli widzisz świecące fioletowe symbol kuli we wszystkich rolkach, przyznasz nagrodę 50-koinową, a następnie 8 darmowych spinów. Dzielą się one na różnych rolkach, z symbolami o różnych kolorach, chociaż wypłaty są takie same. Teraz najlepszą rzeczą w wyzwalaniu obrotów bonusowych w automatach Xtra Multiways jest to, że wygrywasz 8 darmowych spin.

Jeśli masz naprawdę szczęście i wypełnij ekran fioletowymi symbolami kuli, wygrywasz imponujące 96 darmowych gier. Mogą one zostać przywrócone przez więcej kuli, z możliwą teoretyczną maksymalnie 240 gier bonusowych, chociaż będziesz miał szczęście zbliżyć się do tej suma.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wniosek

Naprawdę nie możemy winić sposobu, w jaki działa maszyna do gniazda ogniowego. Konieczność stawiania minimum 0.50 na spin może zniechęcić niektórych graczy, ale zdecydowana większość będzie bardzo szczęśliwa, zakładając tę kwotę.

Ma jednak bardzo dziwną mieszankę symboli. Monety, gliniane garnki, kryształy i płomienie nie są oczywiście połączone. Jeśli chcesz gry, która ma silniejszy motyw, nie będziesz musiał wyglądać daleko. Syberiański gniazdo sztormowe IGT ma praktycznie identyczne oprogramowanie zasilające kołowrotki.

Wspaniałe tygrysy prześladują tę grę, wraz z pazurami tygrysami i okiem Tiger Symbol, który wyzwala bezpłatną rundę bonusową. Oba te automaty można znaleźć w najlepszych witrynach kasynowych, w których możesz nawet zdobyć mile widziany bonus.

Powiązani partnerzy kasyna

Fat Frankies
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Magic Destiny
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Stallion Strike
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dark King - Forbidden Riches
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lava Gold
RTP:
95.99%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Horror House
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Epic Monopoly II
RTP:
96.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Legacy of the Wild
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Chilli Picante Megaways
RTP:
95.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Safari Gold Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jungle Gorilla
RTP:
96.56%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Flame of Fortune
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni