Fire Hot Darmowe Gry Onlines graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
Nie
Maksymalny zysk:
270 000 $.00
Motyw:
Owoce

Fire Hot Darmowe Gry Onlines Recenzja

Jeśli lubisz klasyczne maszyny owocowe, na pewno znajdziesz grę, która pasuje do Twojego stylu w serii Fire Hot Slots of Online. Wiśnie, śliwki i złote dzwonki należą do tradycyjnych symboli tych pięciopoziomowych gier, które pojawiają się w czterech wersjach. Możesz grać na 5, 20, 40 lub 100 linie wynagrodzeń w najlepszych kasynach online, które niosą pragmatyczną grę gry.

Wszystkie wersje są kompatybilne z telefonami PC, Android, iOS i Windows, i wszystkie są wyposażone w obfite średnie zwroty, od 96.27% do 96.43%. Istnieje średnia zmienność do gier 5, 20 i 40-liniowych, a Fire Hot 100 ma średnią do wysokiego poziomu wariancji.

Niezależnie od gry, którą wybierzesz, istnieje szansa na wygranie wielkiej wygranej, z maksymalnie 2700 -krotnym dostępnym pakietem Fire Hot 40 i Fire Hot 100. Wspaniale jest mieć tak wiele opcji w takich kultowych grach, więc dlaczego nie wypróbować ich wszystkich w naszych zatwierdzonych kasynach online?

Jak grać w serię Fire Hot

Symbole, ścieżka dźwiękowa i tło są identyczne w całym gangu automatów online. Arbuz, banany, cytryny, jabłka i śliwki również zawierają na rolkach, wraz z wysoko płatnymi emblematami "$" oraz cenną 4-liściową koniczyną.

Jasne kolory pomagają symbolom wyróżnić się na ciemnozielonych rolkach i jaśniejszym zielonym obrazie tła. Załaduj maszynę do gorącego gniazda ogniowego na komputer lub telefon komórkowy, a możesz cieszyć się funky melodią nałożoną na skutki mechaniczne i jingles. Możesz przełączyć między muzyką otoczenia a efektami dźwiękowymi, jeśli klikniesz 3 małe linie na panelu sterowania.

Inne elementy sterujące obejmują zakładki plus i minus po obu stronach przycisków spinowych. Stuknij je, aby wybrać liczbę monet na wiersz i wartości monet, aby wybrać pak. Minimalny zakład wynosi tylko 0.01 za linię, czyli 0.05, 0.20, 0.40 i 1.00, w zależności od tego, który ogień Hot Online grasz.

Stawki na szczycie 100.00 w każdej wersji lub 20.00, 5.00, 2.50 lub 1.00 na linię odpowiednio z wersjami 5, 20, 40 i 100-linowymi. Stuknij "I" na elementach sterujących, aby wyświetlić wypłatę, gdzie widzisz wartości każdego symbolu na wybranym poziomie zakładu. Wygrane pochodzą z dopasowanych symboli na linii płac, zaczynając od lewej kołowrotka.

Graj w automatach Fire Hot 5, a Apple płaci 2x, 10x, 46x i 540x stak. Na drugim końcu symbol jabłka w gnieździe ognia Hot 100 jest warta 0.1x, 0.5x, 2.3x i 27x stawka dla tych samych wzorów. Każda gra jest wyposażona w automatyczne obroty i szybkie opcje wirowania.

Ułożone dzikie i inne funkcje gorącego szczeliny

Podobnie jak wiele miejsc o tematyce owocowej, Fire Hot Series przylega do podstaw, bez samodzielnych wolnych spin. Dziki symbol koniczyny działa jak inne emblematyki owocowe, jeśli może zakończyć wygraną, albo wypełniając wszelkie luki w ciągłym biegu, albo rozszerzając zwycięską kombinację dalej w prawo, aby uzyskać wyższą nagrodę. Dziki rozszerzają się również na wszystkie 3 rzędy kołowrotka lub 4 rzędy w gnieździe Fire Hot 100. Może to łatwo ukończyć wiele kombinacji jednocześnie.

Złoty dzwonek jest specjalnym symbolem rozproszenia, a to opłaca się w dowolnych miejscach, a nie tylko wtedy, gdy pojawia się na określonej linii płac. Płaci w dowolnych 3, 4 lub 5 miejscach, podczas gdy $ emblemat to kolejny symbol rozproszenia, który opłaca.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Strażowe gorące automaty maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Fire Hot 5 - maksymalna wygrana - 1 392x stak. 139,920.00 na najwyższym zakładach. Średnia zmienność, przy średnich zwrotach 96.27%.

Fire Hot 20 - maksymalna wygrana - 1 234x stak. 123 400.00 na najwyższym zakładach. Średnia zmienność, przy średnich zwrotach 96.29%.

Fire Hot 40 - maksymalna wygrana - 2700x stawek. 270 000.00 na najwyższym zakładach. Średnia zmienność, przy średnich zwrotach 96.43%.

Fire Hot 100 - maksymalna wygrana - 2700x stawek. 270 000.00 na najwyższym zakładach. Średnia do wysokiej zmienności, przy średnich zwrotach 96.43%.

Nasza ocena serii Fire Hot

Fani maszyn owocowych mają już szeroką gamę gier, ale gorące szczeliny Fire to świetne przykłady, które spodobają się wielu graczom. Symbole są nieco bardziej realistyczne niż widoczne w wielu porównywalnych grach i dobrze wyglądają na komputerach i telefony komórkowej.

Jeśli lubisz automaty z wieloma dodatkami, być może seria Hot Slot Fire nie będzie dla Ciebie, ale jeśli chcesz łatwej rozgrywki z potencjałem przyzwoitej liczby zwycięskich obrotów, dopasowanych do lepszych niż przeciętne zwroty, upewnij się, że upewnij się Zagraj w te gry na najlepszych kasynach online z najlepszymi i największymi bonusami.

Ile linii płacowych ma maszyny do gorącej gniazda?

Gama gorących szczelin Fire składa się z 4 gier, każda z inną liczbą linii wypłat. Możesz odtwarzać wersje 5-liniowe, 20-liniowe, 40-linowe i 100-line.

Jaki są powrót do odsetków graczy Fire Hot Internetu?

Średni powrót do graczy procentowych gorących gniazdów wynosi 96.27% i 96.29% odpowiednio dla wersji 5-liniowych i 20-linowych. Fire Hot 40 i Fire Hot 100 mają zwroty 96.43%.

Jaka jest rozszerzająca się dzika funkcja gier gorących gniazd ogniowych?

Lucky Clover Symbol jest dziki, więc może działać jak inne w razie potrzeby, aby ukończyć wygraną. Wyląduj ten symbol na każdym gorącym gnieździe ognia i rozszerza się, aby wypełnić całą kołowrotek, co zwiększa prawdopodobieństwo, że obejmuje odpowiednią pozycję, aby stworzyć zwycięską kombinację.

Gdzie powinienem grać w gorące szczeliny?

Gama gorących szczelin Fire znajduje się w jednych z najlepszych kasyn online, takich jak te przedstawione na tej stronie. Każda strona jest w pełni licencjonowana, oferuje świetne oferty bonusowe i zawiera szeroki wybór gier wysokiej jakości.

Czy mogę grać w urządzeniach gorących gniazda ognia na telefonie komórkowym?

Gry z gorącymi gniazdami Fire są kompatybilne z telefonami komórkowymi z systemami operacyjnymi Android, iOS i Windows, a także komputerami komputerowymi i innymi platformami stacjonarnymi. Styl, rozgrywka i potencjał wygranych są identyczne na każdym urządzeniu.

Jaka jest najlepsza aplikacja do gorącej futery?

Poszukaj najlepszych aplikacji kasynowych online w naszym pełnym przewodniku, aby znaleźć witrynę z gorącymi automatami ognia. Pobierz aplikację na telefon komórkowy, aby uzyskać szybki dostęp do witryny z dowolnego miejsca.

Jakie symbole gniazda używają gorących gniazda?

Gorące automaty ogniowe to klasyczne gry o tematyce owocowej, w których wiśnie, banany, arbuzy i jabłka na rolkach. Inne symbole to złote dzwonki, emblematy "$" i dzika koniczyna, która działa jak inne w razie potrzeby.

Jakie gry są podobne do gorących gniazd?

Gry o tematyce owocowej, takie jak gama gorących automatów ognia, są niezwykle popularne, a jeśli podoba Ci się styl, jest wiele do wyboru. Super gorące owoce z inspirowanych gier, Imperial Fruits: 40 Linia od Playson i Fruit Warp autorstwa Thunderkicka są popularnymi przykładami.

Który deweloper tworzy serię gorących szczeliny ognia?

Pragmatyczna gra Make The Fire Hot Slot Games, wraz z szeroką gamą innych udanych automatów, takich jak słodka Bonanza, Wild Wild Riches, Down the Rails i Madame Destiny Megaways.

Kiedy wydano gorące szczeliny?

Pragmatic Play wydał gamę gorącej gniazda ognia 29 sierpnia 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

Beauty Fairy
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jackpot Gagnant
RTP:
93.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Foxin' Wins A Very Foxin' Christmas
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gates of Troy
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rise of Giza PowerNudge
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rich Wilde and the Amulet of Dead
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hades - Gigablox
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gods of Gold Infinireels
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Beauty and the Beast
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Weekend In Vegas
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cluster Tumble
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Medusa Hot 1
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki