Firebird Spirit graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
531 250 USD.00
Motyw:
Dżungla, Aztek

Recenzja automatu online Spirit Spirit

Pragmatyczna gra i ich partnerskie studio, Wild Streak Gaming, zabierają graczy do Imperium Azteków dzięki nowej grze w automatach: Firebird Spirit. Jaguary, węże i kapłanka na siatce symboli 6x5 wraz z cennym Firebird Wild, który może działać jak inni.

Znajdziesz także symbole Connect amp; Collect, które wyzwalają specjalne funkcje, takie jak respins, dodatkowe dziki, nagrody pieniężne i jackpoty do 4000 razy w swoim pakiecie. Ponadto istnieje bezpłatna runda bonusu spinów, w której dopasowane symbole pojawiają się na podłączonych rolkach, aby ułatwić tworzenie zwycięskich kombinacji.

To gra o wysokiej zmienności ze średnim zwrotem 96.00%, które można grać na komputerach lub telefonach komórkowych z systemami operacyjnymi iOS, Androidem i Windows.

Jak grać w automatach Spirit Firebird Spirit

Wejdź do wirtualnych dżungli Ameryki Środkowej, gdzie widzisz starożytną świątynię, i piękną kapłankę w uderzającym stroju z boku siatki. Kolorowe symbole kart do gry i klejnotowe emblematy zwierząt w stylu Aztec wyróżniają się w purpurowych rolkach, a jest ciężka ścieżka dźwiękowa, którą można znaleźć z dramatycznymi obrazami.

Górne i dolne pozycje Reel 3 oraz wszystkie szóste bonusowe rolki zawierają specjalne wartości lub modyfikatory, które są częścią funkcji Connect amp; Collect, którą omówimy w następnej sekcji.

Możesz zagrać w gniazdo Spirit Firebird na komputerach i telefony komórkowej dla 0.25 i 125.00, aby wygrać nagrody, gdy symbole pasują do podłączonych bębnów z lewej strony. Siatka 5x5x3x5x5 daje 1875 różnych sposobów. Stuknij przyciski plus lub minus na panelu sterowania, a możesz wybrać kołek w kilka sekund. Karta Autooduplay rozpoczyna rolki gniazda online Firebird Spirit wirujące same w sobie, a pod przyciskiem ustawień jest szybki spin na drugiej stronie.

Na pierwszy rzut oka może wyglądać jak złożona gra z funkcją i nietypową funkcją Connect amp; Collect, więc z pewnością polecamy przeczytanie wypłaty przed graniem. Kliknij "I" na panelu, aby zobaczyć, jak działają rozgrywka i funkcje, wraz z listą wartości symboli na wybranym stakie. Kapłanka pojawia się kolejny wygląd jako najlepiej płacący symbol, a ona jest warta do 2 razy większej liczby zakładów.

Bezpłatne obroty i inne funkcje slot

Wild Phoenix Firebird działa jak każdy standardowy symbol, kiedy to możliwe, pomagając ubiegać się o dodatkowe wygrane. Symbole specjalne Golden Connect amp; Collect mogą lądować w dowolnym miejscu na kołowrotkach od 1 do 5. Jeśli pojawią się w nieprzerwanym biegu, aby dotrzeć do górnych lub dolnych pozycji Reel 3 lub dowolnej części Reel 6, wygrywasz wartości nagrody lub modyfikatory pokazane na odpowiednich symboli.

Oto, co jest dostępne -

Wartość pieniędzy - pozycje specjalne symboli mają losowe wartości 2x, 3x, 4x, 6x, 8x, 10x, 12x, 16x, 20x, 30x, 40x, 50x, 60x, 80x, 100x, 120x, 160x, 200x, 300x, 400x lub 800x

Szybkie zbieranie - pojawia się tylko na Reel 3 i zapewnia wystarczającą liczbę symboli, aby połączyć się z Reel 6.

Respin - wyzwala 5 respinów kołowrotków, w których wszystkie łączą się i zbierają symbole. Następnie otrzymujesz zapłatę za wszystkie połączenia wykonane podczas rundy.

Jackpot - ustalone minime, główne lub wielkie nagrody Jackpot odpowiednio 50x, 200x lub 4000x.

Dodaj dzikie - losowe dzikie symbole pojawiają się na kołowrotkach 2, 3, 4 lub 5.

Bezpłatne obroty - losowe 5, 8, 10, 15, 20 lub 25 darmowych obrotów odtwarzają. Rolenia 1, 2, 4 i 5 są dopasowane w bezpłatnych grach, z tymi samymi symbolami na każdym z nich, aby znacznie łatwiej było ubiegać się. Mechanizm Connect amp; Collect jest nadal aktywny i możesz uzyskać dalsze bezpłatne obroty z funkcji.

Funkcje gniazda

 • Kup bonus
 • Mnożniki
 • Naprawiono jackpot
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Losowe dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Firebird Spirit Darmowe Gry Online Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Możesz wygrać do 4250x na raz lub 531 250.00 Jeśli grasz 125.00 na każdym obrotu. Pragmatyczna prędkość gry Gniazdo Spirit Firebird na 5/5 dla zmienności, a w dłuższej perspektywie średni powrót do procentowych graczy wynosi 96.00%.

Nasza ocena automatu Spirit Firebird

Z popularnym motywem Aztec i innowacyjnym mechanizmem Connect amp; Collect, maszyna do gniazda Spirit Firebird jest popularnym dodatkiem do pragmatycznej serii zabaw. Możliwość uruchomienia specjalnych modyfikatorów, takich jak nagrody pieniężne, jackpoty, dzikie lub bezpłatne gry, jest w każdym obrotu, co dodaje wielu emocji do rozgrywki.

Może się to wydawać złożoną grą, ale graj w gniazdo Spirit Firebird w najlepszych miejscach na automatach, a przekonasz się, że mechanizm Connect amp; Collect jest w rzeczywistości dość prosty. Odblokuj tajemnice Azteków dzisiaj.

, Co to jest funkcja gniazda strasu Firebird Spirit Connect amp;?

Specjalne pozycje symboli pojawiają się na Reule 3 i Reel 6 Slot Spirit Firebird. Symboli Connect amp; Collect Przekracz rolki i nawiązywaj kontakt z nimi, korzystają z modyfikatorów, takich jak dodatkowe dziki, bezpłatne spiny lub nagrody pieniężne.

Jak wygrać pieniądze z automatu Spirit Firebird Spirit Machine?

Oprócz funkcji Connect amp; Collect of the Firebird Spirit Glot. Istnieje 1875 różnych sposobów, aby wygrać.

Jak niestabilny jest gniazdo Online Spirit Firebird Spirit?

Slot Spirit Firebird to gra o wysokiej zmienności, więc możesz zobaczyć stosunkowo długie serie utraty spin. Długoterminowy procent zwrotu wynosi 96.00%.

Czy mogę zagrać w gniazdo Spirit Firebird na telefonie komórkowym?

Możesz zagrać w grę Firebird Spirit na iPhone'ach, iPadach, Androidzie i Windows Urządzenia w najlepszych kasynach online kompatybilnych z mobilnych tutaj. Wersje komputerowe i mobilne są dokładnie takie same.

Jakie symbole są używane w gnieździe ducha ognia?

Gniazdo Spirit Firebird ma motyw Aztec i ma kolorowe symbole kart do gry na kołowrotkach, wraz z zwierzętami inkrustowanymi klejnotami, takimi jak węże, jaguary i feniks. Kapłanka pojawia się również na rolkach i na boku gry.

Jaki jest minimalny zakład na każdym obrotu gry w grę na straż strażniczą?

Minimalny zakład na każdym obrotu gniazda ducha Firebird wynosi 0.25. Maksimum to 125.00 i istnieje wiele opcji między tymi poziomami, które pasują do twojego budżetu.

Czy gniazdo Spirit Firebird ma progresywny jackpot?

Slot Spirit Firebird nie ma progresywnych jackpotów, ale istnieją ustalone nagrody, które można wygrać w dowolnym momencie. Drobna nagroda jest warta 50x palika, główny płaci 200x, a wielki jackpot zwraca zwycięstwo w wysokości 4000 razy.

To gniazdo Spirit Firebird podobne do wszelkich innych gier?

Gry o podobnym stylu do gniazda Spirit Firebird to gniazdo Mexomax z Yggdrasil, Coba, autorstwa Elk Studios i Solar Temple autorstwa Playson. W naszych zatwierdzonych kasyna znajdziesz te i więcej miejsc azteckich.

Którzy twórcy gier tworzą gniazdo Online Spirit Spirit?

Pragmatyczna gra i dzikie grę sprawiają, że slot Spirit Firebird wraz z innymi gierami, takimi jak Dragon Power, Temujin Treasures, Cong Cash i Luck.

Kiedy został uruchomiony automat do gniazda Spirit Firebird?

Dzień premiery gry w grę Firebird Spirit to 10 października 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

Fire Joker Freeze
RTP:
96.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Piggy Bank Farm
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Greek Legends
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Tombs
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Octobeer Fortunes
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hotel Yeti Way
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dim Sum Prize
RTP:
97.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diamond Dreams
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Royal Unicorn
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dolphin Reef
RTP:
95.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Happy Hooves
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Diamond Vortex
RTP:
94.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki