Fishin’ BIGGER Pots Of Gold graj online za darmo

Oprogramowanie:
Global Games
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
570 662 USD.00
Motyw:
Podwodny, irlandzki szczęście, łowienie ryb

Fishin ’Większe doniczki złotego automatu online

Rybołówstwo i Irlandzkie szczęście to dwa najpopularniejsze tematy automatów online, a większe garnki z złotą maszyną Fishin umiejętnie łączą je w jedną fantastyczną grę. Przynęty, ryby i szczęśliwa koniczyna należą do symboli widocznych na 5 rolkach, 3 rzędach i 10 liniach.

Fisherman z leprechaun zbiera cenne symbole pieniężne, w tym jackpoty do 7500 razy w Twoim pakiecie. Bezpłatne obroty odtwarzane w rozszerzonych rolkach z dodatkowymi sposobami wygrania, a gdzie budujesz mnożniki symboli pieniędzy, aby strzelać w nagrodach do 22 500x!

Średnie zwroty tego gniazda o wysokiej zmienności wynoszą 96.05%, a możesz grać na komputerach lub telefony komórkowej w witrynach internetowych, które przenoszą globalne / gameburger studia.

Jak grać w większe garnki z złotym automatem

Agresowane ryby pływają przez niebieskie wody za symbolami, a bąbelki dzielą każdą rolkę. Łodzie rybackie wynoszą powierzchnię, choć wydaje się, że jeden jest zatopiony na głębiny. Symbole składają się z emblematów kart o niższej wartości pokrytych kolorowymi wzorami skali ryb, a także pływaki, przynęty, kotwice i łódź o wysokiej wartości.

Twoja podróż rybacka wyznacza najlepsze wygrane z różnych symboli pieniężnych ryb, a będziesz mieć nadzieję, że złapiesz je z pomocą przyjaznego krasnoludu. Ścieżka dźwiękowa jest żywą melodią z efektami bąbelkowymi i brzmi przyjemnie na telefonach komórkowych Android, iOS lub Windows, a także komputerach komputerowych i innych platformach stacjonarnych.

Spójrz poniżej rolki na panelu sterowania. Gdzie przyciski strzałek w górę lub w dół pozwalają dostosować stawki od minimum 0.20 do maksymalnie 25.00 na każdym obrotu. Opcja uposizu pozwala grać w wyższych stawkach dla zwiększonych mnożników podczas bezpłatnych gier. Nie możesz ich połączyć.

Stuknij 3 linie na panelu, a następnie "ja", aby otworzyć wypłatę, gdzie widzisz, ile jest warte symboli. Najcenniejsza łódź płaci 5x, 20x i 200x, gdy zatrzymuje się na 3, 4 lub wszystkich 5 pozycjach na linii płac.

Darmowe obroty i inne FISHIN BUŻNIE POTRÓWKI ZŁOTEJ GRY GRY

Uśmiechając się krasnoludzki z wędka. Jest także symbolem "zbierania" i tutaj ujawniono prawdziwe moce krasnoludka. Cztery kolorowe ryby zawierają wartości pieniężne do 1000 razy większości stawki, a jeśli jakakolwiek ziemia w tym samym czasie, co rybak, wraca je do ciebie.

Złote garnki również zawierają nagrody jackpota. Mini, Minor, Major i Mega Jackpots płacą odpowiednio 15x, 50x, 750x i 7500X, a przy szczęściu Irlandczyków możesz wylądować kilka wartości pieniężnych lub jackpotów w tym samym spinu!

Możesz także zdobyć nagrodę gwarantowaną z funkcji Flurry, która wywołuje losowe spiny. Od 1 do 5 symboli gotówkowych rozpryskują się na rolki, a następnie są zbierane.

Lucky Clover w 3, 4 lub 5 miejscach wystrzeli w tej kolejności 10, 15 lub 20 darmowych spinów. Część rozwijają się z 3 do 5 wierszy i liczbę linii płac z 10 do 20, co ułatwia wygraną. Szlak akumulacyjny pojawia się teraz powyżej gry, a na każde 3 krasnoludy wartości symboli gotówki rosną z wartością mnożnika 1x, 2x, 3x, 5x, a na koniec 10x. Opcje zwiększającego mnożnik początkowe, ale nie maksimum 10x.

Krączka wędkarska pojawia się częściej w tej rundzie, pomagając zbudować te cenne mnożniki.

Funkcje gniazda

  • Kup bonus
  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się szpilki
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Większe garnki złota maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Wygrane mogą osiągnąć 22 800 razy swój udział. Ze stosunkowo niskim maksymalnym zakładem 25.00, najwyższa możliwa nagroda gniazda jackpotów z większych garnków z złotym slotem online wynosi 570 000.00. To gra o wysokiej zmienności, ze średnimi zwrotami 96.05%, co jest dopuszczalne, ale nic wielkiego.

Werdykt naszego rybaku złożył złota

Nie tylko mieszanka dwóch popularnych motywów sprawia, że większe garnki z złotym gniazdem ryb. Rozgrywka i funkcje są również doskonałe, a krasnoludzki zbywa się w nagrodach pieniężnych od ryb, a nawet nagrody jackpot w dowolnym momencie.

Istnieje potencjał, aby uzyskać jeszcze większe nagrody, gdy mnożniki budują w funkcji bezpłatnych spinów. Maksymalny zakład może być za mało dla niektórych graczy, ale jeśli z przyjemnością postawisz 25.00 lub mniej na spin, a następnie udaj się do naszych ulubionych miejsc do gniazd, aby zwinąć się w wygranych.

Co robi krasnoludzki w większych doniczkach złotego gniazda rybacki?

Zagraj w większe garnki z złotym gniazdem, a symbol Fisherman Leprechaun może działać jak inni, aby zwiększyć wartość zwycięskich kombinacji. Wraca także w dowolne symbole gotówki rybne lub jackpoty, które lądują na tym samym spinu.

Ile ma linijki pensji?

Większe doniczki Fishin ’Gold to gra z 10 liniami wypłatami od lewej do prawej. Dowolne dopasowane symbole 3, 4 lub 5, które zatrzymują się w linii płacy, zwróci nagrodę. Łódź jest najważniejsza, na do 200x.

Czy większe garnki Fishin z złotego miejsca online mają bezpłatną funkcję spinów?

Możesz wyzwolić do 20 darmowych obrotów większych garnków z złotymi slotami rybacki. Liczba wierszy i liniów wypłat wzrasta w tej rundzie, podczas gdy krasnoludzki rybny pojawia się częściej i zwiększa wartość symboli gotówkowych ryb.

Czy mogę zagrać w większe garnki z złotym gniazdem na telefon komórkowy?

Tak, możesz. Większe doniczki Fishin z złotego gniazda są zoptymalizowane na iOS, Android i Windows Mobiles i działa dokładnie w taki sam sposób, jak wersja komputerów stacjonarnych.

Dlaczego tak popularne jest większe garnki złotego gniazda?

Łącząc szeroko następujące tematy wędkowania i irlandzkiego szczęścia, większe garnki Fishin z złotego miejsca przemawiają do wielu graczy. Doskonałe funkcje, takie jak symbole zbierania pieniędzy, i bezpłatne gry sprawiają, że gracze wracają do niego wielokrotnie.

Jaka jest najlepsza aplikacja o większych garnkach z złotym automatem?

Możesz przeczytać wszystko o najlepszych aplikacjach kasynowych tutaj pod adresem. Znajdź witrynę z większymi garnkami Fishin z złotego szczeliny w zakresie, a po pobraniu aplikacji na telefon możesz szybko i łatwo dotrzeć do ikony.

Powinienem grać w większe garnki złotego gniazda na maksymalnym zakładce?

Maksymalny udział w większych garnkach Fishin z złotego szczeliny jest stosunkowo niski 25.00 na spin. Powinieneś grać tylko w ramach swoich środków i możesz obrócić rolki tak mało o 0.20.

To większe garnki z złotym gniazdem Fishin podobne do innych gier?

Istnieje wiele miejsc z podobną rozgrywką i stylem. Jeśli podoba Ci się większe garnki z złotą maszyną do gniazda, wypróbuj gniazdo Big Bass Bonanaza z Pragmatic Play lub oryginalnego gniazda Fishin 'Gold, który jest nadal dostępny.

Które programiści produkują większe garnki z złotym miejscem online?

The Fishin ’Większe garnki złota to Games Global i Gameburger Studios. Jest dostępny w najlepszych kasynach online, w których znajdziesz także inne w tym samym zakresie, na przykład 9 masek ognia i hiper złota.

Kiedy wydano większe garnki z złotym automatem?

The Fishin ’Większe doniczki złotego gniazda uruchomiono 20 września 2022 r.

Powiązani partnerzy kasyna

9 Blazing Diamonds WOWPOT
RTP:
93.30%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Frog Hunter
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
All Ways Win
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Atlantis Rising
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pharaoh King
RTP:
95.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Bananas Go Bahamas
RTP:
97.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jimi Hendrix
RTP:
96.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Beetle Mania Deluxe
RTP:
94.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cash Stax
RTP:
94.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jackpot Gagnant
RTP:
93.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Octopus Treasure
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diamond Force
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki