Fishin’ Pots of Gold graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
CA 125 000 $.00
Maksymalny zysk:
Nie
Motyw:
Podwodny, irlandzki szczęście, łowienie ryb

Fishin ’Gold of Gold Darmowe Gry Online Recenzja

Złap wygrane do 5000 razy swoje zakłady z puli Fishin ’Gold automat. Wesoły krasnoludzki, kolorowe ryby i sprzęt rybacki na 5 rolkach i 10 wypłatach tego tytułu mikrogamji.

Opracowany w połączeniu z GameBurger Studios, Fishin 'Gold of Gold może w dowolnym momencie płacić jackpoty i zawierać ekscytującą bezpłatną rundę bonusową spinów. Odgrywają one na rozszerzonej siatce, gdzie krasnoludz.

To gra o średniej zmienności, z lepszym niż średnim zwrotem 96.47%. Możesz dołączyć do zabawnych na PCS, iOS, Android i Windows Mobiles w niektórych z najlepszych kasyn.

Jak grać w puty rybacki złotej maszyny do gniazda

W tej grze łączą się dwa popularne tematy. Istnieje motyw irlandzki, reprezentowany przez symbole kartki w stylu celtyckim, Lucky Clover, garnki złota i krasnoludzki ubrany na wyprawę rybacką. Pływaki, haczyki, przynęty i 3 wesoły ryby również pojawiają.

Wartości Jackpot Mini, Minor, Major i Mega Jackpot są również widoczne na najlepszych miejscach online. Ścieżka dźwiękowa nie ma dużego połączenia irlandzkiego, ale z pewnością jest wystarczająco żywa.

Załaduj złote gniazdo rybny na komputer lub telefon komórkowy, a znajdziesz łatwe w użyciu sterowanie na wszystkich platformach. Kliknij przyciski strzałek w górę lub w dół, aby wybrać zakład od 0.10 do 40.00 na każdym obrotu. Możesz automatycznie kręcić kołowrotki za pomocą dotknięcia przycisku strzałki i przejrzeć płatnik za pomocą 3 małych linii na panelu sterowania.

To jest 20-liniowa gra, w której wygrywasz z 3, 4 lub 5 pasujących symboli po lewej stronie. Zbierasz maksymalnie 10 -krotne stawka z emblematów kart o najniższej wartości, a hojne 200x, jeśli pudełko przynęty wypełni linię płac.

Bezpłatne obroty i inne dodatkowe cechy fishin ’garnki złota

Wielozadaniowy Leprechaun ma tutaj 2 prace. Jest dzikim symbolem, który może działać jak inni, aby ukończyć zwycięstwa, chociaż w grach podstawowych pojawia się tylko na Reel 5. Ta postać jest również symbolem "zbierania". Ryby mogą pojawiać się z wartościami pieniężnymi do 100 -krotnej przywiązanej, a jeśli wyląduje w tym samym czasie, co ryba, wraca je do ciebie.

Symbole jackpot mogą również lądować w dowolnym obrotu, z nagrodami mini, mniejszymi, głównymi i mega o wartości 15x, 50x, 500x i 5000x całkowitego zakładu. Po raz kolejny krasnoludzki zaczepia te nagrody.

Symbole bonusowe koniczyny w dowolnych 3, 4 lub 5 miejscach odpowiednio 10, 15 lub 20 darmowych spinów. Część rosną z 3 wierszy do 5, podczas gdy liczba linii płacowych wzrasta z 10 do 20, a krasnoludzki może teraz pojawić się na dowolnej rolce. Zobaczysz także miernik szlaku akumulacji, który wypełnia się za każdym razem, gdy pojawia się krasnoludzki. Zbierz 3, a otrzymasz 5 dodatkowych darmowych spin. Na każde 3 dalsze krasnoludy otrzymujesz 5 dodatkowych spinów, a wartości pieniężne rosną o 3x, 5x, a na koniec 10x.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się szpilki
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane, zmienność i średnie zwroty ryb

Leprechaun może w dowolnym momencie zrobić największy połów 5000 razy. To jest maksymalna wypłata z gniazda Fishin ’Gold i na najwyższym stawce 40.00, równa się wygranej w wysokości 200 000.00.

Jest to gra o średniej zmienności, która zapewnia dobrą równowagę między częstotliwością wygranych spinów a średnimi wartościami nagród. Z długoterminowym procentem zwrotu 96.47%, możesz cieszyć się łowiącymi nagrodami z mniejszym ryzykiem dla swojego bankrolla niż w wielu innych grach.

Nasze przemyślenia na temat złotego gniazda ryb

Mieszanka motywów irlandzkich i rybackich działa naprawdę dobrze i z pewnością spodoba się szerokiej gamie graczy. Fishin 'Pots of Gold to jasna, wesoła gra, w której można wygrać duże nagrody jackpota w dowolnym momencie, chociaż jest to o wiele łatwiejsze w rundzie bezpłatnych obrotów, kiedy przyjazny rybak-leprechaun może wylądować na dowolnej rolce.

Doskonałe średnie zwroty i średni poziom zmienności to inne wielkie atrakcje, które mogą się zwinąć w regularne nagrody. Ryby na jackpoty warte do 5000 razy, gdy grasz w garnki z złotym automatem w naszych zalecanych stronach kasynowych.

Jakie funkcje mają gniazda Fishin ’Gold Darmowe Gry Online?

Zagraj w garnki złotego gniazda w naszych zalecanych stronach, a możesz skorzystać z ekscytujących funkcji, takich jak dzikie substancje, bonus zbierania pieniędzy, darmowe spiny i jackpoty.

Co robi symbol krasnoludów w garnkach z złotym automatem?

Gwiazda gniazda Fishin ’Gold to wesoły krasnoludzki. Jest dzikim symbolem, który w razie potrzeby może wkroczyć dla innych, ale także symbol zbiorów. Wyląduj na krasnolud w tym samym spinu co ikony pieniędzy ryb.

Ile linii płacowych ma garnki z złotego miejsca?

To jest 10-liniowa gra, więc masz 10 sposobów na wyrównywanie symboli na 5 rolkach z złotym gniazdem Fishin ’, aby wygrać. Rozszerza się to do 20 linii podczas rundy wolnych obrotów, co ułatwia ubieganie się o zwycięstwo w całym.

Ile mogę wygrać z gry Fishin ’Pots of Gold Auth?

Maksymalna możliwa wygrana z fishin ’garnków złotego miejsca online wynosi 200 000.00. To 5000 razy najwyższy pakiet i możesz to wygrać w dowolnym momencie, gdy krasnoludzki występuje w mega jackpot nagroda.

Czy puty Fishin ’Gold mają dobry powrót do procentowego procentowego?

Jest doskonały powrót do odsetka graczy z gniazda Fishin ’Gold. Średnio płaci 96.47 w nagrodach za każde 100.00 umieszczone w zakładach, chociaż jest to oczywiście długoterminowa liczba i może się różnić w zależności od spinu do spinu.

Jaki jest minimalny zakład na puli Fishin ’Gold automat?

Możesz grać w gniazda internetowego Fishin ’Gold za zaledwie 0.10 na każdym obrotu. Kontrole przyjazne dla użytkownika dają opcję gry na maksymalnie 40.00, więc jest to gra dla większości budżetów, chociaż być może nie jest to jedna dla wysokich rollers.

Czy są jakieś kody promocyjne Fishin ’Gold?

Wypatruj specjalne kody promocyjne, które pozwalają grać w garnki złota za darmo. Nie zawsze są one dostępne, ale nasze zatwierdzone strony często mają jakąś ofertę promocyjną w wybranych grach, a przy szczęściu ta będzie wśród nich. Sprawdź najnowsze promocje tutaj.

Czy są jakieś gry podobne do gniazda Fishin ’Gold?

Mieszanka motywów irlandzkich i rybackich jest niezwykła, ale znajdziesz mnóstwo gier opartych na jednej lub drugiej. Należą do nich duże megaways Bass Bass Bonanza z Pragmatic Play, Fishin ’Frenzy The Big Catch z Blueprint Gaming oraz Book of Clovers by Spinomenal.

, Którzy deweloperzy stoją za garnkami złotej maszyny do gniazda?

Fishin ’Golds of Gold pochodzą z Gameburger Studios i Microgaming. Ci programiści pracowali również nad wieloma innymi popularnymi automatami, takimi jak Hyper Gold, 11 mistrzów, Tarzan i klejnoty OPAR oraz ogromnie udane 9 masek ognia.

Kiedy wydano pstry Fishin ’Gold Darmowe Gry Online?

Gniazdki Fishin ’Gold zostały uruchomione na górnym komputerze stacjonarnym i mobilnym kasynach 25 stycznia 2022 r.
Diamond Riches
RTP:
95.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Lost Island
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sugar Rush
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Joe Exotic
RTP:
95.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Lucky Bells
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Trigger
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cat Wilde and the Doom of Dead
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Phantom of the Opera LinkWin
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Icy Wilds
RTP:
96.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Treasure Room
RTP:
94.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Down the Rails
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mr. Vegas
RTP:
92.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni