Fishin’ Reels graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
120 000 $.00
Motyw:
Sport, pod wodą, łowienie

Recenzja automatów online Fishin

Rzuć sieć na grę Fishin Reels Game z Pragmatic Play. Ta gra w stylu kreskówek zawiera różne wodne stworzenia na 10 liniach płacowych, z kilkoma wyjątkowymi animacje.

Jest to wysoce lotne gniazdo, ze średnim RTP 96.5%, gdzie możesz wygrać do 120 000.00 przy maksymalnych stawkach. Cechy gry Fishin Reels Gra obejmują substancje dzikiego symbolu i wybór 2 bezpłatnych obrotów. Możesz wybrać bezpłatne gry z dodatkową funkcją i kliknąć funkcję lub wybrać rolkę w grach, w których rybak wyląduje największe nagrody z różnych symboli ryb.

Jak grać w grę Fishin Reels Slots

Kolorowe koralowce i rośliny kadrują gniazdo rybki, a strumienie animowanych bąbelków działają jako dzielniki kołowrotka. W głębi czai się jasne symbole karty klejnotów, wraz z maską nurkową, płetwami i kilkoma kreskówkami morskimi stworzeniami. Doskonały standard grafiki jest używany w całym, z Goldfish, Frog, Lobster i Starfish, którzy wyglądają jak postacie z animowanego filmu. Jeszcze więcej przedmiotów rybnych i rybackich pojawia się podczas bonusowych gier.

Możesz zakładać między 0.10 i 100.00 na każdym spinu w górnych miejscach gniazd online i ustaw poziom za pomocą plus lub minus zakładki po obu stronach głównego przycisku wirowania. Łatwo jest zacząć, a jeśli chcesz automatycznie obrócić rolki lub przyspieszyć, to są przyciski, aby to zrobić.

Spójrz na wypłatę przed grą, ponieważ wymienia to, ile wygrasz z każdego symbolu, gdy co najmniej 3 lub uprzejme kraina na dowolnej z 10 linii, zaczynając od lewej. Złota rybka jest najcenniejsza i warta 100 -krotnego zakładu, gdy wypełnia linię.

Jeśli grasz w gniazda na iPhonie, iPadzie, Androidzie lub Windows Mobile, przekonasz się, że automat do gniazda Fishin działa doskonale na smartfonach i tabletach.

Bezpłatne obroty i inne funkcje gniazda rybaków

Dziki symbol wodorostów pomaga ukończyć zwycięstwa, zastępując innych, chociaż nie może działać jako symbole bonusowe. Wyląduj Złotym Marlin w 3, 4 lub 5 miejscach, a ty wyzwala się 10, 12 lub 15 darmowych spinów, z wyborem 2 różnych funkcji. Wybierz kołowrotek w darmowych grach i może pojawić się każdy z 12 symboli pieniędzy, z których każdy wart losowej wartości 0.5x do 250x zakładu. Za każdym razem, gdy rybak ląduje na Reel 5, rzuca się w dowolne wartości pieniędzy rybnych w tym samym czasie.

Wybierz opcję Big Catch Free Games, a jeśli Gold Marlin wyląduje w 3 miejscach jednocześnie, wyzwala mini wędkarstwo, a także otrzymasz 2 dodatkowe darmowe spiny. W grze bonusowej, 8 ryb, o wartości 0.Pokazane są 2x i 250x i zbierasz losową nagrodę rybną za każdym razem, gdy wygrywasz w pozostałych darmowych spinach.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Grubki Fishin ’Slot Maksymalne wygrane, zmienność i średnie zwroty

Możesz wygrać do 1200 razy swój udział w grze Fishin Reels Slots. Jest to możliwe w dowolnej funkcji darmowych spin. Jest to gra o wysokiej zmienności, w której często zdarza się, że stosunkowo długie przegrane spin, przeciwdziałane wysokimi średnimi wartościami nagród.

Średni procent zwrotu 96.5% jest całkiem niezłe i sprawia, że kołki Fishin ’Slots jest grą, która zapewnia dobrej stosunek do Twojego pieniędzy.

Zamknięcie myśli na temat gry Fishin Reels

Pragmatyczna gra dostarcza dobrze wyglądającą grę, z potencjalnie nagradzającymi dodatkowymi funkcjami z slotu Fishin Reels. Maksymalna wypłata 1200x jest niższa niż oczekujemy od gier o wysokiej zmienności, ale jest to trochę łatwiejsze do osiągnięcia.

Śliczne kreskówkowe ryby pojawiają się w grach podstawowych, a spotkasz jeszcze więcej wodnych przyrody w bezpłatnych obrotach. Przy odrobinie szczęścia znajdujesz również wielkie zwycięstwa w tych funkcjach. Zanurz palce u stóp w gniazda online Fishin ’Online od zaledwie 0.10 lub wskocz z wyższymi stawkami na najwyższych kasynach online, które tutaj przedstawiono.

Sprawdź więcej miejsc z pragmatycznej gry poniżej

Dragon Kings
RTP:
95.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Volcano Riches
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
New Year Riches
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Court of Hearts
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Joker Pro
RTP:
96.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Reef Raider
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Arctic Race
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Goldstruck
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gong Xi Fa Cai
RTP:
96.23%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Wild Chapo
RTP:
96.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jade Shuriken
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Rave
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki