Five Times Pay graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
15 000 $.00
Motyw:
Owoce, siódowce, bary i dzwonki

Pięciokrotna recenzja automatu do zapłaty online

Jeśli lubisz klasyczne, bezsensowne szczeliny, które wciąż mogą wypłacić ogromne nagrody, to pięciokrotnie płac. To już był ogromny sukces w kasynach lądowych na całym świecie, a teraz możesz obrócić te szpule na komputerze stacjonarnym. Obecnie nie jest dostępny w formacie mobilnym, co odzwierciedla wiek tej gry.

Grafika jest zdecydowanie oldschoolowa, co może być problemem, lub może być dokładnie taki styl, który się spodoba. Wiśnie, bary i 7 wypełniają ekran. Z pewnością podobał nam się urok pięciokrotnie wypłaty automat.

Obejmują one dziki symbol, który mnoży wygrane przez (możesz się domyślić?), pięć razy. Lądują dzikie symbole prosto w pojedynczej linii płac, a wygrasz nagrodę Jackpot w wysokości do 15 000.00!

Prosta 3-orowa konfigura. Ale mnożniki i szansa na wylądowanie dużych jackpotów z pewnością spodoba się również doświadczonym graczom. Przy dużej zmienności, co oznacza, że może to być kilka obrotów między wygranymi kombinacjami, przekonasz się, że warto czekać, ponieważ stosunkowo wysokie nagrody nadejdą na twoją drogę.

Sprawdź bezpłatną wersję pięciokrotności wynagrodzenia lub jeśli chcesz wygrać prawdziwą gotówkę, przejdź do jednego z najlepszych witryn kasyna online i spróbuj wylądować te cenne symbole na linii.

Pięciokrotnie sterowanie i konfiguracja automatów do zapłaty

Jak można się spodziewać, prosta gra, taka jak pięciokrotnie płac. Proste zdecydujesz o wartości monety, którą można dostosować z dowolnego miejsca od 0.01 i 5.00, a następnie wybierz, czy grać za pomocą monet 1, 2 czy 3.

Daje to maksymalny udział w 15.00 na spin, co może nie wystarczyć na wysokie wałki. Ale kiedy wypłaty 1000 razy na stawkę lub 15 000.00 czekają na ubieganie się, powinno to być w porządku dla większości z nas.

Chociaż możesz bawić się monetami 1, 2 lub 3, wypłaty jackpota różnią się. Dostamy się do tego punktu później, ale oto przydatna wskazówka. Zagraj 3 monetami i dostosuj wartości monet, aby pasowały do Twojej bankrolla. Oznacza to minimalny pakiet tylko 0.03 za spin, ale zwiększa potencjalną jackpot. Przydatnie zapewnia również, że średni powrót do procentowego procentowy wzrośnie do maksymalnie ponad 95%, co jest całkiem dobre dla klasycznego 3-releler.

Pięciokrotnie płatne rozgrywki i dodatkowe funkcje

Podstawowy projekt ustawia rolki na czarnym tle. Tradycyjne symbole zostały zaprojektowane w tradycyjnym stylu, który będzie bardzo znany fanom automatów. Wszystkie szczegóły wypłat są prosto na ekranie po prawej stronie rolki, a także szczegółowe informacje na temat funkcji premii. To nie może być prostsze, naprawdę.

Wygrywasz, lądując symbole na linii Pay, która biegnie przez centrum rolki. Wiele z tych zwycięstw pochodzi z symbolu wiśni, który jest warty zaledwie 10 monet, gdy przekroczy rolki. Ale zdobywasz także nagrody pocieszenia 2 lub 5 monet, gdy zatrzymuje się na 1 lub 2 rolkach.

Symbole pojedynczych, podwójnych i potrójnych barów to niektóre bardziej klasyczne ikony maszyn owocowych, które są tutaj przedstawione. Każda kombinacja płaci 5 monet. Fioletowe i czerwone 7 zwracają niektóre z najlepszych wygranych. Symbol, który naprawdę sprawia, że pięciokrotnie automaty do gniazda jest tak interesujące, jest logo gry.

Nie możesz przegapić tego symbolu, ponieważ ma na sobie duży numer 5. Jest to specjalny dziki symbol, który działa w normalny sposób, działając jak każdy inny, jeśli jest potrzebny do wypełnienia kombinacji symboli na linii płac. Ale zwielokrotnia także wartość podstawową symbolu przez 5x ponad.

Zaczekaj, robi się coraz lepiej. Jeśli 2 dzikie symbole były po drugiej stronie linii, wartość drugiego symbolu wyniesie 5 x 5, co, jak wszyscy wiemy, równa się 25x. Landing Wild Symbols w całej linii Payline zobaczy nagrodę Jackpot nagrodzoną.

Tutaj opłaca się aktywacja wszystkich 3 monet. Jeśli grasz jedną monetą, jackpot to zdrowe 2000 monet. Graj z 2 monetami, a nie podwajając jackpot, wznosi się do 5000 monet. Na maksymalnym stawce 3-koinów 15 000 monet jest twoje, jeśli dziki symbol ląduje na linii Pay.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Wniosek

Nie szukaj oszałamiającej grafiki 3D i wielu bonusowych rund, ponieważ tak naprawdę nie jest to pięciokrotnie płacy. Deweloper IGT ma wieloletnie doświadczenie i celowo celował w ten szczelin. Jeśli to ty, jest to świetny przykład 3-zbiorowej maszyny do automatu, z fantastyczną dziką funkcją mnożnika.

Jeśli chcesz bardziej błyskotliwy styl, z jeszcze większą liczbą funkcji, sprawdź Super Times Pay Hot Roll. To jest jak super-naładowana wersja pięciokrotnie wynagrodzenia, a także pochodzi z IGT. Chociaż nadal grasz w 3-z-otworów, teraz przechodzą 20 lat.

Widoczne są identyczny bar i "7", wraz z dzikimi mnożnikami. Losowe symbole mogą mieć na sobie logo gorącego rolki. Następnie możesz rzucić wirtualne kości, w kółko, wygrywając nagrody, aż 7 zostanie zrównane lub kończą je 300 razy.

Sprawdź te klasyczne automaty ze swoimi specjalnymi zwrotami akcji na każdej stronie kasyna online, która zawiera ekscytującą gamę gier z IGT.

Powiązani partnerzy kasyna

Quick Hit Black Gold
RTP:
95.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Max Damage
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tropical Wilds
RTP:
96.47%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Wild Shark
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lucky Clucks
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rainbow Riches Leapin' Leprechauns
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tiki Infinity Reels Megaways
RTP:
96.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Silverback Gold
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Starmania
RTP:
97.87%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Merry Xmas
RTP:
95.79%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Chibeasties 2
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Get Clucky
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni