Flame graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
96.61%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
56 250 USD.00
Motyw:
Zwierzęta, klejnoty, science fiction

Recenzja automatu online Flame Online

Pełna bonusów tematycznych, najlepszą rzeczą w grze w tym automatu nie jest wciągająca rozgrywka, ale jej dodatkowe funkcje. Oprócz premii za darmo spins, Flame według NextGen zawiera również siedem różnych losowych funkcji, które można uruchomić w dowolnym momencie, aby zapewnić różnorodne dodatki, od nagród obu drogi i gwarantowanych dzikich mnożników, ulepszeń symboli i symboli jeszcze. Przeczytaj wszystko o nich w naszym pełnym podziale poniżej i przygotuj się do wyprzedzenia niektórych symboli, aby zarabiać.

Nagrody płomienia, konfiguracja i rozgrywka mobilna

Jako jedna z nowszych gier w studio, gniazdo Flame Online zawiera intuicyjne elementy sterowania na ekranie, które ułatwiają granie. To, co jest wyjątkowe w grze, to to, że daje w sumie 20 linii płac za spin, ale pobiera tylko za 15. Tak więc o najniższym rozmiarze monety 0.01 kredytów, będziesz mógł wydać tylko 0.15 punktów za każdą rundę, w której grasz. Możesz także wybrać większe zakłady za pomocą elementów sterujących obok przycisku spinu, do 75 punktów na rundę (5 punktów za monetę).

Po wybraniu palika wystarczy nacisnąć kontrolę wirowania, a dostaniesz do 13 symboli na ekranie, które możesz zebrać, aby wygrać kilka nagród. Wszystkie nagrody są przyznawane w monetach i można je zobaczyć w każdej rundzie, uzyskując dostęp do wypłat (przycisk "I") z menu gry i szczegółów bonusowych. Symbole są podzielone na trzy grupy, z których dwie mają te same nagrody dla każdego symbolu. Wypłaty zaczynają się od czterech ikon garniturowych, które płacą 5-20 monet za sekwencję, i kontynuują symbole elementów, które płacą 10-50 monet, a kończą się symbolami zwierząt, które mają różne nagrody od 20 do 750 Monety. Nagrody te można również zwiększyć do 10x po rozpoczęciu niektórych specjalnych funkcji.

Ponieważ jest to nowoczesna maszyna do gniazda, gniazdo Flame Online jest również dostępne do gry za pomocą prawdziwych pieniędzy na dowolnym urządzeniu mobilnym. Niezależnie od tego, czy lubisz grać na smartfonie/tablecie z Androidem, czy chcesz cieszyć się grą na iPhonie lub iPadzie, możesz to łatwo zrobić dzięki inteligentnym elementom sterowania na ekranie.

Rozgrywka płomieniowa i bonusy

Podobnie jak większość automatów online, Flame według NextGen zapłaci za każdą sekwencję trzech, czterech lub pięciu tych samych symboli, które są gromadzone na linii płacowej, w kierunku lewej do prawej. W przypadku największych wygranych pozostań na temat symboli Orła, Wolfa i Lwa, które mogą dać ci odpowiednio do 150, 250 i 750 monet z każdej pięciu z nich, które zbierasz, odpowiednio. Będziesz także chciał mieć oko na Księżniczkę Ognia, która w tej grze zamieni się w płatny dziki symbol, zastępując wszystkie symbole podstawowe i dając nagrody 75 monet.

Kolejną specjalną ikoną, którą często zobaczysz, jest symbol premii rozproszony, który jest twoim biletem na darmową grę spins. Trzy z symboli zebranych w dowolnym miejscu na ekranie otrzymają premia 15 darmowych spin. Ale naprawdę interesujące jest to, że podczas bezpłatnych obrotów siedem losowych bonusów automatu pojawi się częściej niż podczas gry. Ponieważ jedna z tych funkcji może pomóc Ci przekształcić dziczy w symbole rozproszenia, będziesz mieć łatwiejszy strzał w rezygnacji z bonusu.

Siedem specjalnych funkcji można aktywować losowo przy każdym spinu podczas gry z prawdziwymi pieniędzmi. Pierwsza funkcja (flare krzyżowa) aktywuje mechaniki obu drogi, pozwalając wygrać nagrody w dwóch kierunkach. Druga funkcja (Flare Up) może pomnożyć nagrody przez 2x-10x. Trzecia funkcja (Fire Whirl) zapłaci ci dodatkową nagrodę 1-20x twoich zakładów (15-300) dla każdego pojawiającego się symbolu zwierząt. Czwarta funkcja (żywe żar) przekształci wszystkie symbole kart w dziczy. Z drugiej strony piąty bonus (spontaniczne spalanie) zamieni wszystkie symbole elementów w symbole zwierząt. Szósta funkcja (Wild Inferno) zapewni Ci respins ze stosami dzikich. A ostatnia funkcja (Firestorm) zamieni twoje dzikie symbole w połączone symbole dzikiego/rozproszenia.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Podsumowanie płomienia

Mimo że jest to nieco bardziej ryzykowne (wariancja średniej wysokości), gniazdo Online Flame może być bardzo atrakcyjnym wyborem. Wciągające, niedrogie i wypełnione całą gamą ekscytujących bonusów, ta gra jest zgodna z doświadczonymi graczami szukającymi ultra-nowoczesnego i satysfakcjonującego wrażenia z automatów. Jeśli masz cierpliwość i bankroll do ścigania po pamiętnych nagrodach, automat do ognia da ci szansę wygrania do 150 000 monet za pomocą jednego zakładu. Wskaźnik trafień z pewnością nie jest tak wysoki, aby sugerować, że duże wygrane nie są możliwe.

W przypadku graczy, którzy wolą, aby ich automaty były bardziej zrównoważone dzięki swoim wypłatom, NextGen tworzy również bardzo kuszące maszyny o średnim poziomie, które można swobodnie badać na naszej stronie internetowej. Sugerujemy automat z wygranych foxin, jedną z najpopularniejszych gier w studio, która oferuje szansę zapłacenia za dodatkowe dziczy, ale także cieszyć się bonusami, takimi jak darmowe spiny z podwójnymi nagrodami i kilkoma natychmiastowymi wygranymi funkcjami. Możesz także sprawdzić gniazdo Easy Slider, które zawiera unikalne narzędzie suwaka, które pozwala wybrać lokalizację i wartość swoich symboli dzikiego mnożnika.

Sprawdź gniazdo Flame Online w jednym z naszych najlepszych miejsc na automatach, w których można również znaleźć premie powitalne!

Powiązani partnerzy kasyna

Big Foot
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pied Piper
RTP:
96.32%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Juan
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Thunderstruck Wild Lightning
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
John Hunter and the Book of Tut Respin
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Easter Island 2
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Trump It Deluxe
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Age of Beasts Infinity Reels
RTP:
95.57%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Miss Midas
RTP:
95.62%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Game Of Thrones
RTP:
94.86%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Prosperity Twin
RTP:
96.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Amazing Link Apollo
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni