Football Glory graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Celebrytów, sport, luksusowy styl życia

Recenzja automatu online w futbolu

To jest 5-linowy, 25-liniowy gniazdo, w które można grać w szerokiej gamie stawek. Chwała piłkarska przemawia do tych, którzy chcą zrobić kilka przypadkowych zakładów, a także hazardzistów o wyższych stawkach po dużych wypłatach na najlepszych miejscach online.

Siatka symboli 5x4 znajduje się na boisku na środku ogromnego stadionu, wypełnionego podekscytowanym tłumem, który również tworzy dużą ścieżkę dźwiękową. Gra w futbolu chwały wykorzystuje dość standardową grafikę, ale dobrze sobie radzi z wnoszeniem atmosfery najwyższego poziomu piłki nożnej do komputerów PCS, iOS i Android Mobiles.

Wygrywasz, dopasowując symbole na liniach wypłat od lewej do prawej, a złoty dziki symbol pomaga, w razie potrzeby zastępując. Podczas gry zbierasz punkty chwały, a te prowadzą do bezpłatnych gier z lepkimi dzikimi symbolami na miejscu.

Losowe dodatki, takie jak ułożone dziczy i dodatkowe spiny, są przyznawane na początku rundy. Podczas gdy chwała piłkarska jest w dużej mierze skierowana do fanów gry, dodatkowe funkcje są wystarczająco satysfakcjonujące, aby spodobać się każdemu.

Jak grać w grę automatów do gry w piłkę nożną

Załaduj automat do gry w piłkę nożną na komputer, iOS lub Androida w najlepszych mobilnych kasynach, a zobaczysz wyraźny zestaw niebieskich elementów sterujących wyróżniających się na zielonej trawie na boisku. Wszystkie 25 linii są aktywne i wszystko, co musisz zrobić, to wybrać poziom zakładu, klikając lewe lub prawe strzałki. Opcje wahają się od 0.25 do 125.00 na spin, który jest wystarczająco szeroki, aby pokryć większość bankrollów i budżetów.

Możesz wyzwolić automatyczne obroty za kliknięciem przycisku, a przycisk Ustawienia otwiera elementy sterujące dla prędkości wirowania, głośności i innych. Wszystkie te funkcje są wspólne dla wersji komputerów stacjonarnych i mobilnych gry w piłkę nożną.

Jeśli otworzysz wypłatę, zobaczysz, że najniższa wartość jest warta do 1.6x twój zakład, a najcenniejszy gracz zwraca wygrywa 10x, gdy wypełnia linię płac.

Bezpłatne obroty i inne bonusy w futbolowej chwale

Uważaj na srebrne kubki na Reel 4 w tym samym czasie złote kubki na Reule 5. Możesz wybrać 1 z 5 nagród, wygrywając od 50 do 1000 monet i roszcząc od 7 do 21 darmowych gier.

Za każdym razem, gdy gracz jest częścią wygranej, zbiera punkty chwały, które wypełniają jego licznik. Gdy licznik jest pełny, zarabiasz 7 darmowych spin. Oznacza to, że staje się lepkim dzikim symbolem, który zamyka się na rolkach.

Jest kolejna droga do bezpłatnych gier, z 3, 4 lub 5 bezpłatnymi symbolami rozproszenia, które wystrzeliwują odpowiednio 7, 14 lub 21 gier. Przed rozpoczęciem rundy koło bonusowe obraca się specjalną funkcją, która będzie aktywna podczas gier.

Na początku meczów można było zobaczyć wszystkich piłkarzy w trybie supergwiazd. Inne bezpłatne funkcje gier obejmują dodatkowe złote lub srebrne kubki, z wyższymi nagrodami monet, które mogą osiągnąć ogromne 10 000 monet lub 3 dodatkowe spiny można dodać do całości.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Maksymalne wypłaty, zmienność i średnie zwroty

Możesz zdobyć wygraną w wysokości 4000 razy na swój udział w automatach do gry w piłkę nożną, która na najwyższym poziomie zakładów równa się 500 000.00. Jest to gra średniej zmienności i wypłaca się z prędkością 96.1%.

Nasza ocena automatów do chwały piłkarskiej

Pod względem projektowania gniazdo chwały piłkarskiej jest w połowie stołu. Symbole kart, graczy i symbole bonusowe nie są niczym specjalnym, ale jest to zdecydowanie gra w najwyższym poziomie dzięki wielu bonusom. Po wypełnieniu liczników graczy gwarantowane są darmowe gry z lepkimi dzikimi symbolami, a wygrane z symboli pucharu mogą być ogromne.

Jeśli chcesz realizm, strzelanie! Slot z Microgaming używa prawdziwych obrazów znanych graczy. Jest to 5-linowa, 50-liniowa gra oparta na kartach kolekcjonerskich i zawiera genialne bonusy. Znajdziesz te gry na najlepszych kasynach online, w których możesz ubiegać się o bonusy kasynowe bez kary.

Powiązani partnerzy kasyna

Star Clusters Megaclusters
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Multiplier Odyssey
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Big Bass Bonanza Megaways
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Vikings Go Wild
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ultra Burn
RTP:
96.62%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Twin Spin Megaways
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Action Wheel
RTP:
93.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Super Money Wheel
RTP:
93.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sevens High Ultra
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fat Santa
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gates Of Hell
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Deal Or No Deal - The Banker's Riches
RTP:
95.21%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni