Fortune Rewind graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
850 000 $.00
Motyw:
Science fiction, akcja/przygoda, historia

Fortune OrWind Online Recenzja automatu

Fortune Rewind Slot Online zabiera graczy na przygodę w czasie, gdy bohaterka szuka ojca, spotykając dinozaury, starożytny Egipt i daleka przyszłość jej podróży. Ten komputer stacjonarny i mobilny to kolejna pomysłowa gra z Play’n Go i zawiera 5 bębnów skrzyżowanych przez 20 wypłat.

Funkcje obejmują dzikie, które mogą wywołać respins z dodatkowymi dzikimi, a także respins z ulepszeniami symboli i wolne spiny z mnożnikami. Nagrody mogą zwiększyć do 20x, gdy przeżywasz różne epoki w bezpłatnych grach.

Fortune Rewind to gniazdo o wysokiej zmienności ze średnim zwrotem 96.20%. Zagraj w tę grę na naszych zalecanych witrynach kasyna online, a możesz wrócić do teraźniejszości z wygranymi do 8500 razy w swoim pakiecie.

Jak grać w automatach w fortuna

Styl anime pasuje do tematu science fiction i rozpoczyna się animowaną sekwencją, w której ojciec naszej bohaterki znika w portalu czasowym. Wiele lat później jest gotowa znaleźć go w siatce symboli 5x3. Załaduj go na urządzenie PC, Android, iOS lub Windows, a znajdziesz futurystyczne symbole kart do gry, buty rakietowe, Sony Walkman, odznakę szeryfa, egipskiego boga anubis i czaszkę dinozaurów, odzwierciedlając różne okresy, które można odwiedzić.

Standardowym tłem jest inspirowana manga City Street, ale można znaleźć się na Dzikim Zachodzie, starożytnym Egipcie lub w lesie prehistorycznym, gdy rozwija się przygoda.

Możesz zbadać czas na 0.10 i 100.00 na każdym spinu, używając paska przewijania pod rolkami, aby wybrać z wielu opcji stakingu. Standardowy mechanizm wygranej jest tutaj używany, z 3, 4 lub 5 dopasowanymi symbolami na linie wypłaty z lewej strony potrzebne do zdobycia nagrody. Stuknij przycisk "ja", aby zobaczyć, ile każdy symbol jest wart w wybranym zakładce, wraz z tym, jak dodatkowe funkcje, takie jak darmowe spiny i respins, mogą przynieść dodatkowe nagrody.

Gracze mają opcję automatycznej spinu, uruchamiana przez pomarańczowe strzałki, a także tryb szybkiego spinu, który zaczyna się od kliknięcia błyskawicy w prawo na dole ekranu.

Bezpłatne obroty i inne funkcje gniazda fortuny

Dziki symbol Power Cell ładuje rozgrywkę, działając jako inne, gdy może ukończyć lub poprawić wygraną. W przypadku losowych nie wygranych spin. Respins trwają, dopóki nie wygrasz, a tło zmienia się, gdy cofasz się w czasie przez cały czas.

Szybka bonus do przodu to kolejna losowo przyznana funkcja. Występuje tylko po wygranych spinach i widzi symbole w wygranej ulepszonej do tych o wyższej wartości jako otaczające symbole. Ustawienie zmienia się podczas podróży do przodu na czas.

Modulator czasu to symbol rozproszenia, który prowadzi do wolnych obrotów. Dostajesz 15 gier bonusowych, a każde 3, 4 lub 5 rozprasza się na spin wyzwalający, aktywuje mnożniki 15x, 17x i 20x na każdej wygranej odpowiednio podczas rundy. Wolne obroty prowadzą przez 6 różnych czasów, z wybranym symbolem w każdym, a mnożnik dotyczy tylko zwycięstw obejmujących te wybrane symbole -

 • Czaszka dinozaurów w 66 milionach pne
 • Anubis w 2200 pne
 • Odznaka szeryfa w 1887 roku
 • Walkman w 1982 roku
 • Buty rakietowe w 2246
 • Obejrzyj w 2602

Łatwiej jest wygrać w trakcie darmowych gier, ponieważ w całym tekście pojawiają się tylko symbole o wysokiej wartości.

Funkcje gniazda

 • Kup bonus
 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Sticky Wilds
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu

Fortune Rewind Slot Maksymalne wygrane, zmienność i średnie zwroty

Maksymalna wygrana 8500x może nastąpić podczas bezpłatnych spin. Zagraj w szczelinę fortuny z 100.00, aby wygrać 850 000.00 z idealnej kombinacji.

Zmienność jest wysoka, co może prowadzić do stosunkowo długich luk między wygranymi obrotami, ale wysokie średnie wartości nagrody w dowolnym momencie. Podobnie jak prawie wszystkie gry w miejscach w naszych zalecanych miejscach zakładów, ta wysoka zmienność jest łączona z długoterminowym procentem zwrotu 96.20%.

Nasza ocena automatów w fortunie

Motyw podróży w czasie daje fortunie automat do gniazda w wybitnym stylu, z prawdziwym poczuciem przygody podczas podróży przez różne epoki. Losowe dzikie fechy i szybkie funkcje do przodu mogą prowadzić do kilku ładnych dodatkowych wypłat w grach podstawowych, a hojne mnożniki podczas bezpłatnych spinów są drogą do najwyższych wygranych ze wszystkich.

Dołącz do poszukiwania zaginionego naukowca od odległej przeszłości do dalekiej przyszłości, gdy grasz w fortunie, w Play’n Go Darmowe Gry Onlines.

Ile linii płacowych ma fortune?

To jest gra 20 płatków. Oznacza to, że istnieje 20 stałych ścieżek na 5 roletach gniazda fortuny, zaczynając od lewej kołowrotka. Wygrasz nagrodę za każdym razem, gdy zobaczysz 3, 4 lub 5 dopasowanych symboli na linii płac.

Jaka jest funkcja dzikiego przewijania w fotelu online?

Gniazdo fortuny ma funkcję dzikiego przewijania, która może zacząć się losowo od przegranego spinu. Dzikie symbole zablokują się jak otaczające symbole. Pojawia się więcej dzikich, a respins biegnie, dopóki zwycięska kombinacja nie będzie na rolkach.

Czy gniazdo fortuny ma bezpłatną funkcję spinów?

Tak. Funkcja bezpłatnych spinów w fotelu Fortune Rewind prowadzi przez różne czas. Pojawiają się tylko symbole o wysokiej wartości, więc łatwiej jest zdobyć dużą nagrodę.

Jaki jest minimalny zakład na automatach Fortune Rewind?

Minimalny zakład na każdym spinu gniazda fortuny to 0.10 lub 0.005 na każdej z 20 linii płac. Istnieje wiele opcji stakowania między tym a maksymalnie 100.00, więc z pewnością będzie poziom, który pasuje do Twojego budżetu.

Czy mogę wygrać każde prawdziwe pieniądze z gry w fortuna?

Możesz wygrać do 8500 razy swój udział w prawdziwych pieniądzach z automatu Fortune Rewind Machine. Jest to możliwe podczas bezpłatnych gier, z maksymalnym mnożnikiem 20x i stanowi do 850 000.00 na najwyższym zakładach.

Czy są jakieś kody promocyjne w wysokości fortuny?

Kody promocyjne kasyn online są często dostępne, chociaż przychodzą i odchodzą, i mogą nie obejmować fortunki. Przeczytaj o najnowszych ofertach tutaj i odbierz kody promocyjne, aby grać w wybrane gry w najlepszych witrynach.

, Jaki jest RTP fortunki?

Powrót do procentu graczy (RTP) maszyny do gniazda fortuny wynosi 96.20%. Jest to jednak wysoce niestabilna gra, a zwroty zwykle różnią się w dowolnym momencie, a podana średnia jest obliczeniami w okresie długoterminowym.

To fortuna przewijana podobna do wszelkich innych gier?

Motyw podróży w czasie miejsca na fortune znajduje się również w popularnych grach, takich jak spinnerów czasowych z gry hacksaw, Time Machine przez grę relaks i tygrys.

, Który sprawia, że fortune jest przewijane przez automat online?

Slot Fortune Rewind pochodzi z Play’n Go i dołącza do innych w swoim zasięgu, takich jak Gates of Troy, Mount M i Book of Dead w naszych zalecanych miejscach.

Kiedy został uruchomiony automat do gniazda fortuny?

Play GO Wydał grę Fortune Rewind Game 29 września 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

Giza Infinity Reels
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Back In Time
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Batman and the Batgirl Bonanza
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Divine Fortune
RTP:
95.59%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Wolf Run Mega Jackpots
RTP:
92.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Gladiator - Road to Rome
RTP:
95.05%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
High Street Heist
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Break Da Bank Again Megaways
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Howling Wolves
RTP:
95.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Drops
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Multifruit 81
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jurassic Park
RTP:
96.67%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni