Fortunium Gold Mega Moolah graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
92.67%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
18 000 $.00
Motyw:
Sci-Fi

Fortunium Gold Mega Moolah Darmowe Gry Online Recenzja

Opracowany przez Microgaming and Stormcraft Studios, Fortunium Gold Mega Mega Moolah Slot Machine Symbuss ponad 4 rzędy. Obrazy obejmują garnitury kart, skomplikowana pistolet, sterowiec i skrzynia skarbów. Dwóch bohaterów, Maximillian i Victoria to gwiazdy, a każda z nich jest ułożona na 4 rzędy wysokości.

Futurystyczne miasto stoi za kołowrotkami i podobnie jak wiele szczelin mikrogamingowych, standard używanych dzieł sztuki jest doskonały.

Tajemnicze symbole mogą również wypełniać całe bębny przed przekształceniem, aby pomóc w tworzeniu zwycięskich kombinacji. Do 3 rolki wypełniają się tajemniczymi symbolami podczas bezpłatnych obrotów, ale prawdziwą atrakcją jest runda bonusu Jackpot. Obróć koło, aby wygrać jeden z 4 progresywnych jackpotów, ze średnią nagrodą Mega Moolah o wartości około 4 milionów funtów.

Jak zagrać w gniazdo Fortunium Gold Mega Moolah

Możesz stawić się między 0.10 i 15.00 na każdym spinu, który jest dość ograniczonym zakresem. Opcja wzmacniacza wygranych podnosi stawki o 50%, do maksymalnie 22.50 i pozwala na pojawienie się specjalnych symboli bonusowych. Jest to bardzo łatwa gra do konfiguracji, z kliknięciem stosu monet otwierających przyciski suwaka, których używasz do ustawienia stawek.

Dostępne są automatyczne funkcje i turbo, a gniazdo Fortunium Gold Mega Moolah jest w pełni zoptymalizowane do pracy na komputerach PC, iOS, Android i Windows Mobiles w najlepszych kasynach mobilnych.

Trzy małe linie w rogu ekranu zabierają cię do wypłaty, gdzie zobaczysz, ile wart jest każdy symbol. Najniższe karty płacowe Wracają wygrane 12 -krotne zakłady podczas wypełniania dowolnego z 40 linii, podczas gdy najcenniejszy dziki symbol płaci 200x. Dziki działa również jak inne, kończąc kombinacje, jeśli wyląduje we właściwym miejscu.

Ujawnia także, jak działają bonus i jak można wygrać wielomilionową progresywną nagrodę Jackpot.

Jackpoty, darmowe spiny i inne gold mega mega moolah funkcje

Zobaczysz zielone symbole tajemnicze, a jeśli wzmacniacz Win jest aktywny, łączą je żółte wersje. Gdy kołowrotki się zatrzymają, każdy widok przekształca się w więcej przykładów jednego rodzaju symbolu, a zielony jest w stanie zmienić się w wszystkie dzikie i jackpot dzikie. Żółte symbole tajemnicze mogą przekształcić się w dowolne inne.

Trzy, 4 lub 5 symboli rozproszenia spowodują 10 wolnych obrotów, z tajemniczymi symbolami wypełniającymi 1, 2 lub 3, w zależności od tego, ile rozproszonych wylądowało. Wszelkie rozproszenia pojawiające się w bezpłatnym spinu dodają 1 dodatkową grę bonusową do Twojej całości.

Jeśli tajemnicza symbol przekształca się w jackpot dziką, dostajesz obrót progresywnego koła jackpot. Koło ma 20 sekcji, a ty wylądujesz na mini, mniejszych, głównych lub mega jackpots. Podczas gdy mini zaczyna się o 10.00 i stamtąd wznosi się, mega nagroda zaczyna się od 1 000 000.00 i wzrasta, gdy odsetek wszystkich zakładów jest odkładana na bok, dopóki ktoś nie wyląduje.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność gniazda Fortunium Gold Mega Moolah

Nie licząc jackpotów, możesz wygrać 800x swój zakład tutaj, który równa się 18 000.00 przy maksymalnych stawkach. Jest to gra o średniej zmienności, która może zapłacić stały strumień nagród o średnich rozmiarach. Podobnie jak wszystkie progresywne gniazda jackpotów, w grach podstawowych średnie zwroty są na niskim poziomie. W tym przypadku zwraca się o 92.67%, nie licząc jackpotów.

Nasza ocena automatu Fortunium Gold Mega Moolah

Podobnie jak w przypadku jego poprzednika, Mega Moolah, oszałamiające wizualiza. Projekt steampunk wprowadza XIX -wieczną science fiction na komputery PC i telefony komórkowe, ale funkcje są aktualne. Transformacje symboli tajemniczej mogą często prowadzić do większej liczby zwycięstw, ale potrzebujesz zakładu Win Booster, aby zobaczyć pojawiające się Jackpot Wilds, i kwalifikować się do wejścia do funkcji progresywnej.

Jeśli podoba Ci się ten styl, ale chcesz wyższych średnich zwrotów, oryginalne gniazdo Fortunium jest nadal dostępne. Nie wygrasz ogromnej progresywnej nagrody, ale może płacić wyższe nagrody podczas gry podstawowej.

Pamiętaj, aby zebrać najlepsze bonusy, gdy grasz w gold z Gold Mega Moolah w naszych najlepszych miejscach online.

Powiązani partnerzy kasyna

Piggy Riches Megaways
RTP:
94.72%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Giza Infinity Reels
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gems Bonanza
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Battle of the Gods
RTP:
94.04%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Buffalo Grand Slot Review
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
10,001 Nights
RTP:
TAk
Jackpots:
CA 82 776 USD.00
Zmienność:
Nie
Charlie Chance XreelZ
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Joker Jester
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rainbow Gold
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Serengeti Gold
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Atlantis The Forgotten Kingdom
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Hand of Midas
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki