Frog Hunter graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, owoce, bajka

Recenzja automatu online Frog Hunter

Kolejna z uroczych gier Betsoft, automat Frog Hunter oferuje graczy unikalną mieszankę między symboliką maszyn owocowych a bajkami dziecięcymi. Częściowo zainspirowane historiami żaby księżniczki, ten gniazdo zawiera ekran 5 bole z 5 aktywnymi liniami i symbolami, takimi jak żaby, krokodyle i arbuzy. Zagraj w prawdziwą gotówkę na dowolnym urządzeniu, smartfonie lub komputerach stacjonarnych, a nagrody możesz bankować do 5000 punktów za rundę w więcej niż tylko jeden sposób.

Mianowicie, w przeciwieństwie do większości automatów Betsoft, Hunter Frog może płacić nagrody w obu kierunkach, dając ci podwójne możliwości zarobienia pieniędzy. I nie tylko płaci w obie strony, ale ten automat do gniazda zawiera również kilka ekscytujących bonusów, które mają dać ci jeszcze więcej nagród, w tym funkcje natychmiastowych gotówki, gry podwójne i interaktywny poziom bonusu, który może zapłacić do 20 razy w sumie Twoją całkowitą sumę Zakład. Przeczytaj naszą pełną recenzję, aby dowiedzieć się, jak działają te funkcje i uzyskać więcej informacji na temat dostępnych nagród.

Jak grać w Hunter Frog Hunter Online

Jeśli szukasz maszyny do gry, która jest łatwa do zagrania, nie szukaj więcej niż Hunter Frog. To miejsce zawiera tylko podstawowy zestaw sterowania bukmacherskim, które sprawiają, że gra jest naprawdę prosta. Zanim zaczniesz wygrywać nagrody, wystarczy użyć kontroli monet, aby wybrać rozmiar monety, a następnie wybrać, ile linii płacowych chcesz zagrać. Możesz ustawić swój zakład w dowolnym miejscu między 0.02 kredytów i 25 punktów na rundę, w zależności od budżetu.

Jeśli chcesz zobaczyć linie wynagrodzeń w automatach, po prostu unosisz się nad dowolnym z pięciu przycisków po obu stronach ekranu, a każda linia zostanie dla Ciebie zarysowana. Aby jednak zobaczyć symbole i nagrody automatu, musisz nacisnąć"Widok płaci" przycisk. Masz dziesięć symboli do zbierania podczas gry, niektóre z nich oferują wypłaty, podczas gdy inne mogą również wywoływać specjalne funkcje. Wszystkie nagrody są pokazywane w monetach i zaczynają od 3 monet dla wygranej trzech z. Ponieważ jednak automat płaci w obie strony, otrzymasz niezwykłą szansę na uruchomienie nagród w dwóch kierunkach i cieszyć się wyższą stawką trafienia i dwukrotnie więcej niż w grze polegającej.

W przypadku graczy mobilnych Betsoft oferuje skalowaną wersję gry, która nie różni się tak bardzo od maszyny do gniazda komputerów stacjonarnych, z wyjątkiem tego, że większość elementów sterujących jest przenoszona w osobnym menu na najwyższym prawym. Możesz zagrać w ten gniazdo w wielu najlepszych kasynach online na dowolnym tablecie lub smartfonie z systemem Android.

Funkcje Frog Hunter i darmowe spiny

Podobnie jak większość gier automatycznych online, Frog Hunter autorstwa Betsoft wypłaca gotówkę, gdy zbierasz trzy, cztery lub pięć dopasowanych symboli w sekwencji na dowolnej aktywnej linii płacowej. Ale to, co jest wyjątkowe w tym konkretnym gnieździe, to to, że ma specjalną mechanikę, która pozwala uruchomić nagrody zarówno od lewej do prawej, jak i od prawej do lewej. W połączeniu z funkcją podwójnego UP i innymi dodatkami, mechanicy te mogą okazać się dość cenne, gdy grasz w prawdziwej gotówki.

Gniazdo ma zarówno funkcję podwójną, jak i potrójną funkcję i oba mogą być używane do zwiększenia każdej pobieranej wypłaty. Po wygraniu nagrody musisz tylko nacisnąć"podwójnie" przycisk lub"potroić" jeden, aby wejść do dowolnej z dwóch funkcji, w których możesz uprawiać swoje wygrane. Podwójna funkcja pozwala wybrać jeden z czterech symboli, z których dwa mogą podwoić twoje pieniądze, a dwa je stracą, a potrójna funkcja da ci trzy symbole, z których tylko jeden może potroić Twoją nagrodę.

Oprócz tych dodatków, gniazdo oferuje również dwa dodatkowe bonusy, które można wyzwolić, zbierając specjalne symbole. Zbierz Dragonfly obok męskiej lub żeńskiej żaby, a możesz wygrać natychmiastową nagrodę odpowiednio 3x lub 2x. Zamiast tego zbierz trzy, cztery lub pięć symboli bonusowych padów lilii, a wprowadzisz premię tematyczną drugiego ekranu. Pomóż żabie przejść przez staw, wybierając liliowe podkładki i poruszając rząd po rząd, ale uważaj na głodny krokodyl w środku, ponieważ może zrujnować twoje plany. Jeśli grasz w swoje ruchy, możesz wygrać w dowolnym miejscu od 2 do 20 -krotnie całkowitego zakładu, w zależności od tego, ile symboli wywołało tę funkcję.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Werdykt myśliwych żab i podobne automaty online

Frog Hunter nie jest typowym automatem Betsoft, oferując mniejsze nagrody i mniej możliwości wypłaty niż wiele innych gier ze studia. Ale dla tych, którzy lubią proste automaty do średniej wariancji, które są bardziej zabawne i opłacalne niż klasyczny pokie w stylu Vegas, Frog Hunter będzie świetnym meczem. Oferując podwójne elementy sterujące, natychmiastowe bonusy gotówkowe i wypłaty do 5000 punktów na rundę, to miejsce ma to, czego potrzeba, aby dobrze cię nagrodzić. I dzięki mechanikom obu drogi zawsze otrzymasz wyższą stawkę trafienia podczas gry za prawdziwe pieniądze, które nigdy nie pozostawią Cię bez nagrody ani funkcji na zbyt długo.

Z drugiej strony, jeśli szukasz większych nagród i nie masz nic przeciwko graniu w bardziej niestabilne gry na automatach, możesz zamiast tego wypróbować niektóre opcje wysokiej wiarygodności Betsoft. Weź udział w Great 88 za grę z całą listą dodatków i nagrody ponad 1 000 000 punktów lub wypróbuj Blood Eternal Slot, aby cieszyć się podobnymi możliwościami, ale bardziej urzekający motyw wampirów. Możesz także odwiedzić niektóre z wymienionych kasyn Betsoft na naszej stronie internetowej i znaleźć dziesiątki innych gier ze studia, ale także atrakcyjne bonusy powitalne, które możesz pobrać natychmiast po rejestracji.

Powiązani partnerzy kasyna

Tokidoki Lucky Town
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Royal League - Neptune’s Harem
RTP:
96.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Primal Hunt
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fruit Party 2
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Deadmau5
RTP:
95.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Ice Joker
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jackpot Jamba
RTP:
92.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
North Guardians
RTP:
96.38%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Helios’ Fury
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Emerald King
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Beetle Mania Deluxe
RTP:
94.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fishin’ Pots of Gold
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni