Frost Queen Jackpots graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
50 600 $.00
Motyw:
Fantazja, magia

Recenzja automatów online mody królowej

Wśród symboli należą do symboli do gry na karty gry, złotą koronę i fioletowy naszyjnik, napotkasz również eksploratora przenoszącego pochodnię, a także piękną królową mrozu na siatce 5x3 i jak większość automatów z Yggdrasil, grafika jest Wysoki standard. Lód otacza rolki i jest tło - zgadłeś - jeszcze więcej lodu, wraz z zamkiem. To nie jest całkiem kreskówkowe i nie realistyczne, więc pod względem wygląd. Wygląda równie przyjemnie na telefonach PC, iOS, Androida i Windows w najlepszych kasynach mobilnych.

Wygrywasz, dopasowując symbole w 5 rolkach i 20 liniach lub za pomocą jednej z dodatkowych funkcji. Zbierz klucze, aby wejść w bezpłatne obroty, w których zwycięstwa są potroczone, i zbieraj klejnoty podczas funkcji, aby wygrać nagrodę Jackpot. Możesz także wywołać zbieranie skrzyni skarbów, która rozgrywa się na kilku poziomach zamku, z większymi i lepszymi nagrodami na każdym etapie.

Jak grać w grę mrozy Queen Jackpots

Zakres zakładów wynosi od 0.20 do 40.00 na spin, co czyni ją grę dla graczy o niskiej i średnich stawkach. Grasz z 20 monetami lub 1 na każdej linii i dostosowuj poziom zakładu za pomocą plus i minus zakładki po obu stronach przycisku wartości monety. Jest to szybkie i łatwe, więc nawet niedoświadczeni internetowe witryny odtwarzacze mogą być gotowi i w mgnieniu oka.

Inne elementy sterujące obejmują opcje automatycznego i turbo, a kliknięcie przycisku "I" przenosi cię do wypłaty. To pokazuje, ile wygrasz z każdego symbolu i jak rozgrywają się różne bonusy.

Bezpłatne obroty i inne cechy bonusowe Jackpots Jackpots

Klucze nakładają losowe symbole i zbierają metry poniżej każdego kołowrotka. Po wypełnieniu miernika 5 klawiszy wyzwalają one bezpłatną rundę bonusową, ale czy możesz również wprowadzić funkcję za pośrednictwem 3 Magic Mirror Symbols Landing Natychmiast.

Tak czy inaczej, gdy rozpoczną się gry bonusowe, zbierasz teraz różne symbole klejnotów i wygrasz dowolny z 5 progresywnych jackpotów, jeśli zdajesz sobie sprawę 5 pasujących klejnotów. Są to lokalne jackpoty, więc nie masywne, ale najcenniejsze zaczyna się od 15 000.00 i wznosi się stamtąd, dopóki nie wygrał.

Wszystkie zwycięstwa podczas igrzysk są potroione, więc nawet bez jackpota może być nadal bardzo satysfakcjonującą rundę.

Gniazdo Jackpots Frost Queen ma również funkcję bonusu w klatce piersiowej, uruchomiona, gdy pojawiają się tylko 2 symbole magiczne. Jest to wielopoziomowa gra, która zaczyna się na dole, gdzie wybierasz 1 z 3 skrzyń skarbów, albo zbierając nagrodę i przesuwając poziom, albo wybierasz niewłaściwą skrzynię, a lawina zakopuje rolki, aby zakończyć okrąg. Możesz wygrać do 100 razy swój całkowity zakład z każdej klatki piersiowej.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne wygrane Jackpots Frost Queen Jackpots, RTP i zmienność

Oprócz progresywnych jackpotów, najwięcej, które możesz wygrać z gniazda Jackpots Frost Queen, to 1265x całkowity zakład, czyli 50 600.00 przy maksymalnych stawkach. To dość niskie, ale musisz pamiętać, że jest to gra o niskiej zmienności, w której można wygrać nagrody częściej niż w gniazda wyższych wariancji. Średni powrót do graczy procentowych wynoszący 96% jest dość standardowy.

Nasza ocena slotu Jackpots Frost Queen

Wizualnie gra na meczach mróz jackpots nie oferuje niczego nowego. Wygląda wystarczająco ładnie i na pewno przyciągnie fanów gier o tematyce fantasy, ale po prostu brakuje tego blasku, który wyróżniałby się.

Jednak funkcje bonusowe mogą być dość lukratywne, a kiedy zaczniesz grać, to tylko kwestia czasu, zanim zebrasz wystarczającą ilość kluczy, aby uruchomić bezpłatne gry. Zwycięstwo jest gwarantowane w funkcji skrzyni skarbów.

Jeśli lubisz gry o niższej zmienności, ze stałym szybkością trafienia, należy zagrać w automat do gniazda jackpotów Frost Queen na szczycie komputerów stacjonarnych Yggdrasil i mobilnych kasyna online.

Sprawdź więcej progresywnych gniazd jackpotów poniżej

Powiązani partnerzy kasyna

Artemis vs Medusa
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wilhelm Tell
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Illogicool
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Ingots of Cai Shen
RTP:
96.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Potion Commotion
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Aztec Power
RTP:
95.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Chronicles of Olympus X UP
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Grand Monarch
RTP:
94.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ultra Burn
RTP:
96.62%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Magic Forest
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Double Da Vinci Diamonds
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Rabbit Hole Riches
RTP:
94.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni