Fruit Party graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Fantasy, jedzenie, owoce

Recenzja automatu online przyjęcia owoców

Pragmatic Play wydało automat online Fruit Party Online, grę, która z pewnością przyciągnie graczy, ponieważ jest to ulepszenie większości standardowych gniazd owocowych, które gracze na najlepszych automatach online są przyzwyczajeni.

7x7 ekran i klastrowane wypłaty witają graczy, którzy lubią prawdziwe miejsca na pieniądze. Funkcja upadających rolki gry oznacza, że kiedy uderzysz w zwycięską klaster 5 lub więcej symboli, zwycięskie symbole znikają, a nowe symbole w pustych przestrzeniach dla respina. Te respins wciąż przychodzą, dopóki nie pojawią się już zwycięskie kombinacje.

Ten pragmatyczny grę online ma również inne funkcje, które gracze powinni cieszyć się.

Jak grać w fotela online

Prezentacja 7x7 jest prosta do gry i nawigacji. Aby uzyskać dostęp do wypłat, zasady i wyjaśnienie funkcji gry - w tym bezpłatne spiny, rozproszenia i losowe mnożniki - kliknij przycisk "I" w lewym dolnym rogu ekranu. Kliknij znaki plus lub minus po obu stronach przycisku wirowania, aby obniżyć lub podnieść kołek.

Paytable za to prawdziwe pieniądze online pokazuje różnorodne owoce. Truskawki wypłacają najwięcej, na 1x stawek dla pięciu z nich w klastrze (wszystkie sąsiadujące ze sobą) do 150x stolików dla klastra wynoszącego 15 lub więcej. Inne płatne symbole owoców to w kolejności malejącej, pomarańcze, jabłka, jeżyny i śliwki. Są też gwiazdy i serca, które płacą mniej.

Możesz wybrać autoblację, klikając przycisk tuż pod przycisk. Kliknij przycisk z trzema paskami, po lewej stronie przycisku "I", aby włączyć/wyłączyć opcje rozgrywki, takie jak efekty dźwiękowe, szybkie spin i ekran wstępny do gniazda online Party Online. Możesz także włączyć i wyłączyć głośność z oddzielnym przyciskiem poniżej przycisku z trzema paskami.

Gdzie grać w grę na imprezie owocowej online

Dostępność tego gniazda zależy w dużej mierze od tego, jakie operatory są dostępne. Na tej stronie można znaleźć najlepsze kasyna online i dostosowujesz je w zależności od prowincji, w której się znajdujesz. Oczywiście ten automat może nie być dostępny we wszystkich prowincjach, ponieważ prawa otaczające kasyna online różnią się między nimi. W niektórych przypadkach operatorzy offshore mogą być jedyną opcją, jaką masz.

Oczywiście zasady i przepisy dotyczące kasyna online w Kanadzie mogą się zmienić i obecnie zmieniać się w niektórych prowincjach.Kasyna online w Ontario wkrótce będą opcją dla graczy w tej prowincji, więc warto być na bieżąco z tym, co jest dostępne.

Bonusy imprez owocowych, kompatybilność i bezpłatne obroty

Darmowe obroty są wyzwalane, gdy lądujesz więcej niż trzy rozproszenia w jednym obrotu. Runda zaczyna się od 10 bonusowych obrotów. Możesz także kupić co najmniej 10 darmowych spin.

Kiedy otrzymasz zalety bonus, wypłaty są takie same - ale kiedy otrzymasz wypłaty, wszelkie kolejne symbole i kolejne reguły nie liczą się w stosunku do całkowitej liczby bezpłatnych spinów.

Rozproszenie w tej grze jest złotym owocem; Trzy z nich da ci 10 darmowych spinów. Podczas bezpłatnych spinów każdy zwycięski klaster może zawierać losowy mnożnik. Im więcej rozprasza się, tym więcej wolnych obrotów; 7 rozproszenia powoduje dodatkowe 14 obrotów bonusowych i wszelkie spin z 3 lub więcej rozproszonymi, nawet podczas samych obrotów bonusowych, doda jeszcze więcej darmowych obrotów.

Losowe mnożniki mogą zwiększyć wypłatę do 256 razy. Jest to tworzone, gdy kilka mnożników pojawia się w jednym klastrze; Kiedy tak się dzieje, wszystkie mnożniki gromadzą się w jednej wypłaty.

Slot On -Fruit Party Online z Pragmatic Play jest również dostępny dla użytkowników mobilnych, czy to w telefonie, czy tablecie, a także wersji komputerów stacjonarnych. Gracze, którzy lubią grać w automaty za prawdziwe pieniądze na urządzeniach z Androidem lub iOS, mogą grać w imprezie owocowej.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalna zwycięstwo, RTP i wariancja

To jest gniazdo o wysokiej wariancji z 96.47% RTP. Ma maksymalną wypłatę 5000 razy na Twoim pakiecie za maksymalny jackpot 500 000 punktów.

Zobacz pełną listę automatów online, z setkami gier od wielu producentów i dowiedz się o naszych bonusach kasyna online, kiedy tam jesteś.

Czy impreza owocowa to dobra gra online?

Gniazdo online przyjęcia owoców o dużej wolności jest wystarczająco łatwe dla początkujących, aby szybko uchwycić. Jednak ma również wystarczającą ilość opcji Big-Bet, aby zachować zainteresowanie wysokich rollers, którzy wypróbowują tę grę za pośrednictwem naszych najlepszych witryn kasynowych online.

Każdy, kto szuka innej gry o dużej płaszczyźnie z motywem owocowym, może wypróbować gniazdo online Xtreme od Playson. Ta gra ma 95.66% RTP i identyczna maksymalna wypłata z Party Fruit, 500 000 punktów. Lub inną grą o tematyce owocowej z pragmatycznej gry jest gniazdo online Rainbow online. Ta gra ma 40 stałych linii wypłat i RTP 96.53%, prawie identyczne z nową ofertą firmy owocowej.

Sprawdź kody bonusowe Dream Vegas i zagraj setki najlepszych automatów i zdobądź ponad 35 postępowców.

Powiązani partnerzy kasyna

Wombaroo
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Drops
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
777 Mega Deluxe
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Raging Rex 2
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cash Patrol
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fire Joker Freeze
RTP:
96.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dragon Kingdom - Eyes of Fire
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jurassic Park
RTP:
96.67%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Owl Eyes
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
5 Knights
RTP:
95.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Dog House Megaways
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Mask
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni