Fruit Shop Megaways graj online za darmo

Oprogramowanie:
Netent
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 000 000 $.00
Motyw:
Owoce

MEGAWAY SHOP SKLEP ONLINE ONLINE

Słoneczne niebo i jasnozielona trawa siedzą za szpule shop sklepu z owocami megaways online, a wiśnie w stylu kreskówek, arbuzy, pomarańczowe i cytrynowe obracają się pod paskiem sklepu sklepu. To wesoły widok, ale jeśli wcześniej nie widziałem megawysu, możesz się zastanawiać, dlaczego istnieje różna liczba symboli na rolkę. Można było zobaczyć zaledwie 2 lub nawet 7 na kołowrotek, a liczba losowo zmienia się na każdym obrotu. Przy maksymalnej liczbie megawysów masz 117 649 różnych sposobów ustawiania symboli na 6 rolkach.

Funkcje tej gry komputerowej, iOS, Androida i Windows w najlepszych kasynach mobilnych obejmują dzikie podstawienia i bezpłatne gry z każdą wygraną średnią wartością. Mnożniki wznoszą się z każdą wygraną z rzędu w bezpłatnych spinach, co prowadzi do potencjalnie ogromnych wypłat do 10 000 razy większości zakładu wyzwalającego.

Jak grać w grę w megaways sklepu z owocami

Standardowe, łatwe w użyciu, elementy sterujące netentem w automatach do gry w sklepie z owocami. Kliknij mały stos monet na panelu, aby ujawnić wiele opcji zakładów, które trwają od 0.20 do 100.00 na spin. Strzałka w zakładce okręgu rozpoczyna funkcję automatycznej doopłacji, a podwójne strzałki przyspieszają rolki.

Kliknij przycisk "I" po lewej stronie, aby otworzyć wypłatę wypłat, gdzie zobaczysz, jak działają wszystkie funkcje, wraz z pełną listą tego, ile wygrasz z każdego symbolu na bieżącym poziomie zakładu. Najniższym symbolem płaconym jest niebieski "10" i płaci 0.4x zakład, gdy widzi się tuż nad kołowrotkami, z wiśni powracając najwięcej, o 12.5x dla tego samego wzoru.

Bezpłatne obroty i inne megawyse w sklepie z owocami

Chociaż dziki symbol logo gry nie płaci bezpośrednio, jest w stanie działać jak każda inna, aby ukończyć ciągły bieg symboli dla wygranej.

Maszyna automatów Megaways w sklepie z owocami ma bezpłatną bonus spinów, która wyzwala za każdym razem, gdy lądujesz dowolny symbol owoców w zwycięskiej kombinacji, z pomocą dzikiego lub bez niego. Liczba bezpłatnych spinów zależy od tego, ile owoców było w wygranej, z 2 bonusowymi gierami nagrodzonymi za połączenie 3 dopasowanych symboli, wznoszących się do 5 obrotów dla zwycięstw 6-z. Ponadto dostajesz pojedynczy spin na serię 2 symboli wiśniowych.

Podczas rundy bonusowej bezpłatnej obrotów więcej wygranych symboli owoców dodaje dalsze bezpłatne obroty do całości, ale teraz nawet symbole kart o niskiej płatności dodają od 1 do 4 dodatkowych gier. Pierwsza wygrana podczas rundy płaci w tempie podstawowym, ale każda kolejna wygrana widzi mnożnik od 2x, do 3x i tak dalej, do maksymalnie 10x. To sprawia, że coraz bardziej prawdopodobne jest, że zdobyjesz duże zwycięstwa podczas funkcji bezpłatnych gier.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Megaways
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne wygrane, zmienność i średnie zwroty z megaways w sklepie owocowym

Te zwycięstwa mogą osiągnąć ogromny 10 000 razy więcej niż 1 000 000.00 na maksymalnych stawkach podczas gry na naszych najlepszych miejscach online. Slot online w sklepach z owocami ma dużą zmienność, co może prowadzić do stosunkowo długiego okresu utraty spinu, ale jest to nierówne przez wysokie średnie wartości nagrody i hojne długoterminowe zwroty 96.06%.

Nasze przemyślenia na temat megawysu w sklepie z owocami

Jasna grafika i prosta, ale skuteczny styl kreskówek sprawiają, że megaways w sklepie z owocami wygląda dość podobnie do oryginalnej 5-lin-liniowej gry, która istnieje od 2011 roku. Darmowe gry przy każdej wygranej są również przenoszone naprzeciwko oryginału, ale system megaways i rosnące mnożniki zamieniają go w bardziej ekscytującą grę.

Nigdy nie wiesz, ile sposobów wygrania będziesz mieć w każdym obrotu, lub jeśli uruchomisz bezpłatną funkcję gier. Nie ma ograniczeń co do tego, ile bonusowych obrotów rozgrywa się, więc jeśli ciągle wygrasz z dowolnego symbolu, będziesz dodawać dodatkowe obroty do suma.

Unpeel The Sattowering Game of the Fruit Shop Megaways Machine w najwyższej oceny kasyn Netent. Zawiera najlepsze kasyna online, z najbardziej lukratywnymi ofertami powitalnymi.

Sprawdź więcej szczelin z Netent poniżej

Powiązani partnerzy kasyna

Sisters of the Sun
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Diamond Riches
RTP:
95.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Reel 'em In Lobster Potty
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Swarm
RTP:
97.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bigger Bass Bonanza
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Da Vinci’s Treasure
RTP:
TAk
Jackpots:
96.53%
Zmienność:
CA 6 000 000 $.00
Cupid's Arrow
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Carnaval Forever
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Curse of the Werewolf Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Doubleplay Super Bet
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Diamond 7
RTP:
95.66%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Blazing Mammoth
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski