Fruit Warp graj online za darmo

Oprogramowanie:
Thunderkick
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
21 600 $.00
Motyw:
Jedzenie, owoce, dziwaczne/dziwne

Thunderkick Fruit Warp Recenzja automatu online

Opierając się na dziedzictwie starych maszyn owocowych z zupełnie nowym zestawem funkcji, Fruit Warp jest logicznym wyborem, gdy chcesz przejść od tradycyjnej rozgrywki kasyn online. Zbieraj małe sekwencje w dowolny sposób, aby je strzał w dolnych nagrodach lub uruchomić większą wygraną, aby aktywować szalone portale i funkcję trybu owoców dla dynamicznych mnożników wygranych i więcej spinów bonusowych. Te funkcje i wiele więcej sprawiają, że ta zabawna gra w grę jest zupełnie inna niż retro fruities.

Jak grać w grę na grę z Owoc

Fruit Warp autorstwa Thunderkicka może nie wyglądać jak zwykła maszyna do automatów, ale nie oznacza to, że trudno jest grać. Wręcz przeciwnie, to automat online zawiera tylko trzy elementy sterujące ekranem, które dają łatwy sposób na cieszenie się grę, bez względu na twoje wrażenia. Zacznij od naciśnięcia kontroli układu, aby wybrać zakład między 0.10 punktów i 100 punktów na rundę, a następnie użyj przycisku wirowania, aby rozpocząć sesję.

To, co jest wyjątkowe w automatach, to to, że nie ma żadnych linii płacowych ani nie polega na zwykłej mechanice wygranej. Nagrody są tutaj wygrane, zbierając dowolny z dziewięciu symboli owoców wymienionych w wypłaty, który jest dostępny przez przycisk w lewym dolnym rogu. Nagrody są zawsze wyświetlane w kredytach i różnią się w zależności od wybranego rozmiaru zakładu. Trzy najniższe rangą symbole oferują wypłaty 0.10x do 24 razy na sekwencji, podczas gdy najbardziej dochodowa ikona może zapłacić do 216x Twojego zakładu. Większe wygrane są również możliwe z każdą większą sekwencją, którą zbierasz dzięki funkcji mnożnika trybu owoców.

Jeśli chcesz, możesz również zagrać w gniazdo owoców w celu uzyskania prawdziwych pieniędzy na dowolnym urządzeniu mobilnym, które obsługuje HTML5. Gra została zaprojektowana do płynnej współpracy z najlepszymi kasynami mobilnymi na urządzeniach z Androidem i iOS, a można ją grać na smartfonach i tabletach. Doświadczenie w grze jest takie samo bez względu na to, jakiego urządzenia używasz, tylko przyciski są umieszczane w różnych częściach na ekranie.

Bonusy owocowe i gry fabularne

Fruit Warp autorstwa Thunderkick pozwala zbierać nagrody bez martwienia. Aby wygrać trochę pieniędzy, wystarczy zebrać co najmniej trzy takich samych symboli na dowolnych pozycjach na ekranie. Ponieważ dostaniesz dziewięć symboli na spin, będziesz miał okazję zebrać dziewięć zbity wygranych, z których najbardziej opłacalne są symbole Carambola, Kiwano i Smoków, które mogą zapłacić do 42x, 45x 45x i odpowiednio 216x twój udział.

Tam, gdzie sprawy stają się naprawdę ekscytujące podczas gry za prawdziwą gotówką lub z premią bez depozytu, jest zbieranie czterech lub pięciu pasujących symboli podczas jednej rundy. Jeśli zbierzesz cztero-z kinsu, gniazdo aktywuje funkcję portalu owocowego, która usuwa wszystkie nie dopasowujące ikony z kołowrotków i zastępuje je losowo wybranymi symbolami, aby dać ci szansę na znacznie większą nagrodę. A jeśli funkcja portalu pomoże dodać co najmniej jeden dodatkowy symbol do początkowej cztere.

Tryb owocowy to progresywny bonus respins, który możesz wyzwolić z pięcioma pasującymi ikonami, podczas których możesz ukończyć specjalną nagrodę i zebrać wiele wypłat bonusowych. W miarę postępów na szlaku, zbierając nowe pasujące symbole, odblokujesz dynamiczne mnożniki wygranych, które rosną, ale także jedno dodatkowe życie, gdy respin nie wytwarza więcej takich samych ikon. Bonus trwa, aż nie pojawi się więcej pasujących symboli lub dopóki nie dotrzesz na koniec szlaku. A najlepsze jest to, że mnożniki wygrane są stosowane na końcu funkcji na sumę wszystkich wygranych nagród, nawet wypłaty wywołane przez różne symbole niż te, które aktywowały premię.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Maksymalna wygrana, RTP i zmienność owocowa

Fruit Warp to jedno z najbardziej ekscytujących miejsc w portfolio Thunderkicka i gra, która spodoba się głównie graczom o wysokiej zawartości. Dzięki rozmiarom zakładów, które wznoszą się do 100 punktów, rozgrywkę o wysokiej wariancji i bardzo kuszącą funkcję progresywnej bonusowej, ten automat może zaoferować mnóstwo satysfakcjonujących wypłat, do 1 100 000 punktów za rundę na MAX TAST (11 000 razy Twój zakład). RTP wynosi 97%, co jest bardzo solidne, a częstotliwość trafienia szacuje się na dość wysokie 40%, co, jak się domyślamy. Jeśli lubisz, że twoje automaty są proste, satysfakcjonujące i niestabilne, jest to gra, na którą należy się przyjrzeć.

Werdykt owocowy i podobne automaty online

Jeśli lubisz grać w mniej ryzykownych automatach, możesz zamiast tego sprawdzić niesamowity ryśńca McFry i The Flame Busters-grę średnio z 16-bitową grafiką i nagrodami do 5 280 x Twojego palika. W przypadku jeszcze mniej lotnej maszyny do gniazda możesz również wypróbować explosivo esqueleto, które daje zabawną prezentację, kaskadowe bębny z mnożnikami wygranych i jackpot 700x twój zakład. Zapraszam do wizyty w niektórych naszych kasynach online Thunderkick, aby odkryć jeszcze więcej automatów z firmy i uzyskać odpowiedni bonus powitania po utworzeniu nowego konta.

Powiązani partnerzy kasyna

Book of Golden Sands
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Buffalo Hunter Slot Review
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Monkey Prince
RTP:
96.16%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jackpot Gagnant
RTP:
93.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fire Hot Darmowe Gry Onlines
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Helloween
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cave King
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reel King Mega
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Cazino Zeppelin
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Circus of Cash
RTP:
94.84%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Defenders of the Realm
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dinopolis
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki