Fruit Xtreme graj online za darmo

Oprogramowanie:
/images/auto/o/89022/bfba7c7376.png
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Owoce, siódowce, bary i dzwonki

Oglądanie automatów online Xtreme

Jeśli szukasz prostej gry, która jednocześnie oferuje wysokie nagrody, nie musisz wyglądać dalej niż automat online Xtreme. Gra ma podstawową sieć 5-z-3-rzędową sieć i zapewnia skromne 5 wypłat. Nie daj się jednak zwieść prostocie, ponieważ w tej grze prawdziwych automatów jest do 500 000 monet. Możesz obrócić swoje ulubione ikony oldschoolowych w jakości 3D o wysokiej rozdzielczości.

Czaszki zawierają jasne i kolorowe owoce 3D, takie jak pomarańcze, śliwki, melony i wiśnie. Istnieją również inne tradycyjne ikony automatów, takie jak bary, gwiazdy i płonący 7s. Playson dołączył kilka dodanych funkcji, takich jak różnorodne nagrody mnożnikowe i symbole rozproszenia.

Jak grać w owoce xtreme online

Gniazdo owoców Xtreme może być proste, ale jest kompatybilne dla mobilnych gry online. Sprawdź to na dowolnym urządzeniu, w tym komputer stacjonarny, tablet i wszystkie urządzenia mobilne, takie jak iOS i Android. Gra przemawia do wszystkich poziomów, w tym początkujących w najlepszych miejscach online. Składa się z bardzo szybkiego i łatwego procesu konfiguracji.

Można znaleźć wypłatę w sekcji menu w prawym dolnym rogu. Poniżej siatki zobaczysz opcję wyboru zakładu i zakręcenia rolki. Możesz postawić co najmniej 0.10 Monety Spin na 5 stałych liniach wynagrodzeń, gdy grasz za prawdziwe pieniądze. Użyj kontroli "BET", aby dostosować zakład. Możesz także użyć karty "Max", aby wybrać maksymalny zakład 100 monet spin. Masz opcję rozpoczęcia gry lub wybrać automatyczne obroty po prawej stronie kołowrotków.

Owocowe rozprasza i dodane funkcje

Wszyscy gracze mogą cieszyć się automatem do owoców Xtreme i zaryzykować wygraną do 500 000 monet. Rozgrywka jest prosta. Nie musisz uczyć się o żadnych nowych lub złożonych funkcjach bonusowych. Tradycyjne i owocowe symbole 3D oferują wypłaty za zwycięskie linie 3 lub więcej pasujących symboli. Mogą wypłacić w dowolnym kierunku na ekranie. Gra podstawowa może być bardzo satysfakcjonująca i oferuje wiele dużych nagród multiplora. Możesz wygrać do 5000 razy swój udział w jednym obrotu z naszych najlepszych witryn kasynowych online.

Symbole w grze podstawowej obejmują wiśnie, melony, pomarańcze, śliwki i cytryny. Istnieje również symbol baru, a najwyższy symbol płacący jest 7. 7 może wypłacić do 1000 razy, co jest kompletnym zakładem za zwycięską linię 5. Jedyną dodaną funkcją jest postać symbolu rozproszenia. Gwiazda rozproszenia może wypłacać z dowolnej pozycji na rolkach, gdy lądujesz 3 lub więcej. Nie ma dzikich ani bezpłatnych rund bonusowych. Głównym celem tej podstawowej gry jest gromadzenie nagród mnożnika, gdy grasz o prawdziwe pieniądze.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Owoc Xtreme Maksymalny jackpot, RTP i zmienność

Fruit Xtreme oferuje grę średnią do wysokiej zmienności, a RTP w tej grze Playson Online Game to 95.66%. Możesz umieścić maksymalny zakład 100 monet na spin. Pozwoli ci to kwalifikować się do wygrania do 5000 razy w swoim prawdziwym pakiecie pieniędzy. Jackpot w tej grze stoi na szterling 500 000 monet. Możesz nawet zdobyć nagrodę mnożnika 1000x w jednym obrotu.

Podsumowanie owoców xtreme i więcej gier

Gniazdo owoców Xtreme to doskonały wybór dla graczy szukających uproszczonej i oldschoolowej akcji. Gra przemawia do szerokiej i zróżnicowanej publiczności. Zarówno wysokie rolki, jak i gracze nowicju. Ta prosta gra ma siatkę 5x3 i 5 stałych linii wygranych. Bez bezpłatnych obrotów lub rund bonusowych, wszystko, co musisz zrobić. Istnieje jednak symbol rozproszenia, który może ci pomóc, oferując wypłaty z dowolnej pozycji na rolkach.

Odwiedź, aby dowiedzieć się o setkach tytułów i naszych bonusów kasyna online. Nasza gama prawdziwych kasyn online oferuje najlepsze oferty i zapewnią Ci różnorodne gry Playson.

Red Chili Wins to kolejna prosta gra, która obejmuje dzikie. Lub sprawdź kryształowy gniazdo lądowe, jeśli szukasz gry z bardziej dodatkowymi funkcjami. Odwiedź naszą listę kasyn, aby zagrać w owoce xtreme i inne epickie tytuły.

Powiązani partnerzy kasyna

Madder Scientist
RTP:
95.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
A While On The Nile
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rock Vegas
RTP:
96.64%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Water
RTP:
96.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Yakuza
RTP:
95.98%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
King Kong
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Immortal Romance
RTP:
96.86%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sakura Fortune 2
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Ascension - Rise to Riches
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Artemis vs Medusa
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Immortal Glory
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Stacked
RTP:
96.39%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni