Full Moon Romance graj online za darmo

Oprogramowanie:
Thunderkick
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Filmy, podróż

Recenzja automatu romansowego Thunderkick Full Moon

Sine w teatrze retro-in, w którym romans i wilkołaki pojawiają się po zapadach na noc, romans w pełni księżyca Thunderkicka jest zdecydowanie jednym z najciekawszych automatów z tego kreatywnego dostawcy oprogramowania.

Oprócz urzekającego projektu, kolejną rzeczą, która natychmiast przyciąga cię do gry w pełni księżyca, jest lista oferowanych przez niego bonusów. Ten automat online może nie tylko zapewnić mnóstwo bezpłatnych spinów, ale zawiera także stosy symboli, dzikie i funkcję klonowania, która z pewnością może przydać się podczas gry podstawowej.

Jak grać w pełni księżyc romans online

Bez względu na to, ile wiesz o automatach online, romans w pełni księżyca Thunderkicka nie powinien być trudny do grania. Zanim zaczniesz zdobywać nagrody, najpierw musisz wybrać rozmiar zakładu, naciskając przycisk układu na ekranie. Gniazdo oferuje szeroki zakres rozmiarów zakładów, od minimum 0.10 punktów na maksymalny zakład 100 punktów na rundę, co daje szansę zabawy z każdym budżetem, które masz na myśli.

Możesz wygrać pieniądze w tej grze, zbierając symbole na 15 różnych liniach płacowych, z których wszystkie można zobaczyć, gdy otwierasz wypłatę, która jest ukryta pod przyciskiem menu. Paytable pokaże również symbole automatu wraz z ich nagrodami, które są zawsze podawane w kredytach. Istnieje dziewięć symboli, które mogą wywołać wypłaty i są one podzielone na symbole kart o niskiej wartości z nagrodami 0.40-5x Twoje zakłady i ikony obrazu, które mogą zapłacić do 15-krotnie Twój udział za sekwencję. Dzięki unikalnej funkcji klonowania otrzymasz również pomoc z gry w zbieraniu większej liczby wypłat Max.

Romans w pełni księżyca można również odtwarzać w naszych najlepiej skrajnych kasynach online na iPhonie, iPadzie i prawie każdym urządzeniu z Androidem, aby wygrać nagrody w podróży. Podobnie jak w przypadku wszystkich miejsc z Thunderkick, mobilna wersja gry ma te same elementy sterowania na ekranie, tylko przyciski są ustawiane inaczej niż podczas gry na komputerze.

Bezpłatne obroty i funkcje romansu w pełni

Po rozpoczęciu programu Drive-In i wszystkie te symbole zaczną obracać się na ekranie, musisz poczekać na sekwencję co najmniej trzech dopasowanych ikon, które pojawią się na rolkach, aby wygrać nagrodę. Gniazdo płaci tylko za sekwencje, które zaczynają się od najbliższej szpuli i tylko wtedy, gdy są zbierane na jednej z dostępnych linii wypłat. Symbole, na które chciałbyś zachować obserwowanie, to znaczniki dla psów, które płacą do 7 -krotnie twoje zakłady za sekwencję, ale także symbole Jack i Rosie, które płacą nagrody do 15 -krotnie stawki.

Poza zwykłymi ikonami, miejsce również dwie specjalne ikony, które pomogą ci zdobyć lepsze nagrody podczas gry za prawdziwą gotówkę. Na przykład dziki symbol może pomóc w ukończeniu zwycięskich sekwencji, zastępując inne ikony, podczas gdy symbol rozproszenia księżyca może pomóc uzyskać dostęp do gry premiowej za darmo spins. Zebranie trzech symboli rozproszenia księżyca otrzyma premię 10 darmowych spin. Podczas funkcji bezpłatnych spinów wszystkie symbole Jack i Rosie przekształcą się w wilkołaki i zostaną zliczone jako te same symbole.

Symbole Jack i Rosie mogą również aktywować funkcję klonowania, gdy pojawiają się na pierwszej kołowrotku po lewej stronie. Ta funkcja losowo sklonuje te same ułożone symbole na różnych rolkach, tworząc maksymalnie cztery dodatkowe stosy na ekranie, które są wypełnione pasującymi ikonami i pomagając zbliżyć się do nagrody Jackpot. A najbardziej ekscytującą częścią jest to, że klonowanie może się zdarzyć zarówno podczas gry podstawowej, jak i podczas bonusowej rundy darmowych spinów.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Podzielone symbole/dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalna wygrana w pełni księżyca, RTP i zmienność

Jak każda maszyna do gniazda średniej czołowej, gniazdo romansów w pełni księżyca daje ci szansę na zbieranie zarówno mniejszych zwycięstw, jak i większych nagród w najlepszych miejscach online za pomocą swoich dodatkowych funkcji, które mogą wynosić do 1 005-krotnej Twojego zakładu (100 500 kredytów włączonych Najwyższy rozmiar zakładu). RTP jest z pewnością sprawiedliwy (96.1%), a częstotliwość trafienia jest wystarczająco niska (24.1%) zasugerować, że możliwe jest wygranie dużych wypłat.

Werdykt romansu w pełni księżyca i podobne automaty online

Kolejna zabawna gra z Thunderkick, która oferuje dobre nagrody, romans w pełni księżyca może być jednocześnie hojny, jak i zabawny. Jeśli szukasz zabawnego i zrównoważonego automatu, taką, którą możesz grać przy dowolnym budżecie i na dowolnym urządzeniu, możesz zrobić znacznie gorzej niż romans w pełni księżyca.

Alternatywnie, jeśli jesteś graczem, który lubi gniazda, które są bardziej ryzykowne, ale także bardziej hojne wraz z wypłatami, Thunderkick ma również świetne miejsca na wysokiej wariancji, które mogą być bardziej podobne. Zakręć gniazda Owoca Orp na grę bez liniów wypłat, dziewięć z nich i premia progresywna, która może ostatecznie zapłacić ponad 1100 000 kredytów. Lub jeśli lubisz bardziej "tradycyjne" wrażenia z gry, możesz również sprawdzić śmieszne ptaki na drucie, które oferują kaskadowe bębny, mnożniki wygrane i jackpot 9 000 razy w Twoim pakiecie. Odkryj jeszcze więcej najlepszych gier kasynowych z tego wyjątkowego studia gier, gdy odwiedzasz niektóre z naszych kasyn Thunderkick, w których możesz również zdobyć atrakcyjny pakiet bonusowy, jeśli zarejestrujesz się po raz pierwszy.

Powiązani partnerzy kasyna

Doubleplay Super Bet
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Empty the Bank
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cash Noire
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Oktoberfest
RTP:
96.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wheel Of Wonders
RTP:
96.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
House of Doom 2 - The Crypt
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Reel King Mega
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Eye of Atum
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Back In Time
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hercules High Mighty
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dragon Kings
RTP:
95.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Hoot Loot
RTP:
95%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni