Game Of Thrones graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
94.86%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
121 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, fantasy, złote/złote monety, smoki, programy telewizyjne/seria

Game of Thrones Recenzja automatu online

Na podstawie mega hitowej serii HBO Game of Thrones Darmowe Gry Online jest jedną z najpopularniejszych i najpopularniejszych automatów do automatów Microgaming, oferującą duże wypłaty, licencjonowane obrazy i muzyka z programu telewizyjnego. Dostępne również w wersji 15-płatków, Game of Thrones by Microgaming wykorzystuje specjalną 243-draje mechaniki, które w połączeniu z funkcjami bonusowymi mnożącymi wygraną mogą sumować naprawdę atrakcyjne wypłaty. Zagraj w kasynie Real Money na dowolnym urządzeniu i ciesz się w pełni wciągającą rozgrywką, która oferuje 95% RTP i nagrody, które mogą wynosić 6 050 000 monet (121 000 punktów) na spin.

Oprócz licencjonowanej grafiki, Game of Thrones by Microgaming oferuje również kilka naprawdę hojnych dodatków, które sprawiają, że ten szczelin. Ułożone Wilds i 4-etapowa funkcja hazardu dają wiele szans na zwiększenie równowagi podczas gry podstawowej, podczas gdy cztery domy Westeros są tutaj, aby przyznać ci dodatkowe nagrody za pomocą ich darmowych spin. Aby dowiedzieć się więcej o nagrodach, limitach i rozgrywce, zapoznaj się z naszą pełną recenzją automatu do gry w grę tron.

Gra o tron konfiguracja i wypłaty

Podobnie jak większość szczelin mikrogamingowych, automat do Game of Thrones oferuje prostą rozgrywkę i możliwość stawiania większej liczby monet na spin. Minimalny zakład to 30 monet na rundę, które po pomnożeniu przez najniższą wartość monety (0.01 kredytów) daje minimalny udział tylko 0.30 punktów. Możesz także zwiększyć poziom BET do 10 (300 monet) i wybrać wyższy rozmiar monety, aby wydać maksymalnie 6 punktów za każdym razem, gdy naciśnię kontrolę wirowania.

W tej grze wyjątkowe jest to, że nie ma one linii płac, co daje okazję do bankującej setki nagród w każdej rundzie. Ale zanim zaczniesz grać z prawdziwą gotówką i szukasz wielkich wygranych, dobrze jest kliknąć przycisk "Wyświetl wypłatę" i sprawdzić płatnik. Podczas gry z minimalnym zakładem wypłaty wahają się od 2 do 250 monet na sekwencję dla symboli podstawowych i 500-6 000 monet dla symboli specjalnych. Zwiększ poziom BET do 10, a nagrody będą się pomnożyć, umożliwiając wygranie do 2500 na sekwencję za pomocą zwykłych ikon i do 60 000 monet z zaledwie pięcioma symbolami premii rozproszenia.

Możesz także grać w Game of Thrones przez mikrogaming na każdym telefonie komórkowym lub tablecie działającym na Androidzie lub iOS. Aby uzyskać dostęp do wypłat podczas gry na smartfonie, po prostu przesuń w lewo, a elementy sterujące bukmacherami i ustawienia audio można otworzyć, przesuwając w prawo.

Game of Thrones rozgrywka i funkcje bonusowe

Jedną z najbardziej atrakcyjnych rzeczy w tej automatej jest to, że oferuje setki sposobów na wygranie pieniędzy podczas każdego grania. Zamiast polegać na liniach płacowych, gra o tron zapłaci za każde trzy, cztery lub pięć pasujących symboli, które zbierasz na trzech lub więcej sąsiednich rolkach, zaczynając od pierwszego kołowrotka po lewej stronie. A gdy na ekranie nie ma wystarczającej liczby pasujących symboli, gniazdo pomoże również ukończyć sekwencje, dając stosy zastępujące dzikie symbole. Te symbole mogą stać za każdą inną ikonę oprócz rozproszenia i płacić nagrody do 5000 monet.

Oprócz dziczy, kolejnym symbolem, który na pewno chciałbyś zobaczyć więcej, gdy grasz dla prawdziwych pieniędzy, jest żelazny tron, który tutaj jest przekształcany w symbol bonusu rozproszenia. Uzyskaj trzy, cztery lub pięć pożądanych żelaznych tron na ekranie, w dowolnej pozycji, a możesz wygrać nagrody odpowiednio do 300, 6000 i 60 000 monet, a także wejście do jednego z bonusów darmowych spin Gry. Podobnie jak w Game of Thrones The Show, musisz wybrać jeden z czterech świetnych domów do obsługi, aby uzyskać nagrodę za darmo spins. Baratheony dają ci 8 spinów z mnożnikiem 5x, lanistery dostają 10 spinów z mnożnikiem 4x, a Starks i Targaryens dostają ci odpowiednio 14 i 18 darmowych spinów z mnożnikami 3x i 2x.

Aby uzyskać więcej dodatkowych nagród, automat do Game of Thrones zapewnia również wielopoziomową funkcję hazardu, której możesz użyć, aby podwoić swoje wygrane. Po zebraniu jakiejkolwiek wypłaty zobaczysz przycisk hazard. Tutaj możesz wybrać głowę lub ogony, aby zduplikować wypłatę lub stracić ją, jeśli zgadniesz. I z każdym udanym hazardem możesz przejść na inny poziom w prawo, dopóki nie dotrzesz do smoka.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wniosek

Łatwo zrozumieć, dlaczego automat do gry Game of Thrones cieszy się tak wielką popularnością wśród graczy. Gra ma nie tylko tę wartość rozrywkową dzięki licencjonowanej grafice i ścieżce dźwiękowej, ale także oferuje szansę na osiągnięcie naprawdę dużych zwycięstw, gdy grasz za prawdziwą gotówką, do 6050 000 monet, w zależności od wielkości zakładu zakładu. Jednak ze względu na wysoką zmienność i niższy wskaźnik trafienia, to szczelin.

Jeśli jesteś takim graczem, sugerujemy poszukiwanie niektórych mniej niestabilnych gier dostawcy oprogramowania. Thunderstruck II jest bardzo popularny wśród graczy, podobnie jak 243 sposoby wygrania i cztery różne darmowe gry spinów z mnożnikami wygranych, tylko te bonusy można odblokować stopniowo, gdy grasz więcej. Możesz także sprawdzić gniazdo Mega Moolah, najpopularniejszą grę Microgaming, która daje satysfakcjonującą rozgrywkę o średnim czwartym i wielomilionowym nagrody, które mogą zmienić twoje życie. Te gry i wiele więcej można znaleźć w najlepszych kasynach online.

Blue Fortune
RTP:
96.57%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bear Mountain
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Frankie Dettori's Magic Seven
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Banana Drop
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
3021 The Bounty Hunter Gigablox
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Fruit Zen
RTP:
97.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Frost Queen Jackpots
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Pimped
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Back In Time
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
A Night In Paris
RTP:
96.92%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Birds On A Wire
RTP:
97.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sugar Rush
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki