Garden Party graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
750 000 $.00
Motyw:
Fantazja, bajka

Garden Party Darmowe Gry Online Recenzja

Czas się osiedlić i cieszyć się ciepłą letnią atmosferą automatów do gry w ogrodzie IGT. Fireflies brzęczą wokół kolorowych kwiatów, które są widziane za pięcioma kołowrotkami, podczas gdy symbole takie jak fontanny, słony i motyle ożywiają to urocze miejsce.

Garden Garden Party wykorzystuje system wypłaty Xtra Multiways, który przyznaje nagrody, gdy lądujesz pasującymi symbolami na rolkach, co jest standardową praktyką. Ale wtedy zwielokrotnia wygraną, jeśli więcej niż jeden przykład symbolu jest widoczny na tych samych bębnach, co jest świetną cechą, która jest daleka od standardu. Masz w sumie 1024 różne sposoby na wygraną w ten sposób.

Znajdziesz także dodatkowe funkcje, takie jak dzikie substytucje i ogrodowe gnomowe obroty, w których możesz wybrać liczbę darmowych gier, wraz z wszelkimi mnożnikami, które można wygrać podczas nich. Lądują idealne połączenie w tej funkcji, aby ubiegać się o zwycięstwa do 50 000.00.

Jest dostępny na niektórych z najlepszych witryn kasynowych i można go odtwarzać na iPhone'ach, iPadach i telefonach z Androidem. Jest również dostępny w kasynach lądowych, więc gdziekolwiek się stanie, możesz cieszyć się tym imprezą ogrodową.

Garden Party Slot Kontrola i konfiguracja

Gniazda online IGT zwykle używają standardowego zestawu przycisków sterowania, który został dopracowany do łatwości użytkowania. Zakładasz 50 monet na każdym obrotu automatów do gry w ogrodzie z zakresem BET wynoszącej zaledwie 0.50 na spin, aż do maksymalnego zakładu 250.00. Bez względu na to, jaki jest twój budżet, z pewnością będzie to znacznik, który pasuje do niego.

Istnieje również opcja automatycznego spinacji rolki do 50 razy, co jest świetne, jeśli chcesz pozostawić grę na chwilę.

Przydatną funkcją jest to, że masz wybór jakości grafiki, co oznacza, że działa dobrze, nawet jeśli twoje połączenie internetowe nie jest zbyt dobre. Możesz aktywować dowolną z tych funkcji, gdy grasz w grę w grę Garden Party na Android i iOS, a ta elastyczność pomogła uczynić go jednym z największych w zakresie IGT.

Rozgrywka na imprezę ogrodową i funkcje bonusowe

Zobaczmy, czy w ogrodzie wszystko jest różowe. Chociaż ładne kwiaty i jasne kolory prawdopodobnie przyciągają cię do gniazda na imprezę ogrodową, nie chodzi tylko o dobry wygląd. Byliśmy pod wielkim wrażeniem rozgrywki.

Ma niską zmienność, co oznacza, że będziesz widzieć częste zwycięskie linie symboli na kołowrotkach. Wiele symboli to klasyczne ikony kart do gry, ale przynajmniej każdy został trochę zdobiony z biedronkami, motylami i tak dalej, aby zmieścić się w całym motywie ogrodu.

Fontanna płaci do 500 monet, czyli 10 -krotnie całkowity udział, gdy wyląduje na wszystkich pięciu rolkach od lewej do prawej, ale nie zapominaj, że system multiways xtra może to poprawić, jeśli jest kilka razy na dowolnym kołowrotku.

Logo gry jest dzikim symbolem. W rzeczywistości nic nie jest warte, ale robi to, co dzikie symbole robią najlepiej i działa jak inne, jeśli mogą ukończyć sekwencję pasujących symboli. Podwaja również standardową wypłatę, więc w ten sposób jest bardzo cenne.

Dziki nie będą jednak w stanie zastąpić Garden Gnome. Kocham ich lub nienawidzę, gnomy to klasyczna funkcja ogrodowa, a ten wesoły facet wyzwala specjalne darmowe obroty, gdy zobaczysz go w 3 lub więcej miejsca na raz.

Jest to wyjątkowe, ponieważ możesz wybrać z 5 opcji, każda z inną liczbą darmowych gier i mnożników dołączonych do wszystkich zwycięstw. Wybory wahają się od zaledwie 5 wolnych spinów, ale losowy mnożnik do 20x można zastosować do dowolnej wygranej, do 30 obrotów, z maksymalnym mnożnikiem zaledwie 3x.

Ta funkcja może zostać zaprócona do 3 razy, jeśli wylądujesz więcej gnomów w dowolnej bezpłatnej grze.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wniosek

Maszyna do gier gardłowych może być trochę zbyt kapryśna dla niektórych graczy, ale jeśli podoba Ci się uroczy projekt, ma kilka świetnych funkcji, aby poprzeć wygląd. Multiway Xtra System może robić cuda dla Twojego bankrolla, z zwycięstwami mnożonymi dowolnymi symbolami czasu są w więcej niż jednym miejscu na rolce.

Podobała nam się również opcja wybrania własnej funkcji darmowych spin.

Jeśli lubisz motyw ogrodowy, ale chcesz zobaczyć trochę więcej niż tylko ozdoby na rolkach, pamiętaj, aby spojrzeć na rośliny vs. Opiera się na słynnej grze komputerowej i ma ten sam styl kreskówki, a także zabawne funkcje.

Ten kolorowy 5-rela. 20-liniowe miejsce pochodzi z gier Blueprint. Śliniące się zombie to dziki symbol i są 4 bonusy, które można cieszyć, gdy z grupy wznosi się ręka zombie. Bezpłatne obroty trwają, aż zombie nie przekroczą ogrodu, a nagroda nagroda działa, aż zombie zje twoje mózg.

W rundzie magazynu, rośliny, aby wygrać nagrody, a w funkcji Zen Garden jest progresywna jackpot.

Możesz znaleźć spokojne otoczenie automatów do gry w ogrodzie lub apokalipsa z kreskówek roślin kontra zombie w niektórych z najlepszych kasyn online. Sprawdź te najlepsze tytuły i posadź obok komputera lub urządzenia mobilnego, aby cieszyć się tymi gierami.

Powiązani partnerzy kasyna

Gonzo’s Gold
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Blazing Mammoth
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Hot Hot Chilli Pot
RTP:
92.65%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Boom Bucks
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rainbow Riches Reels of Gold
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Vikings
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Under The Sea
RTP:
93.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Sisters of the Sun
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Prism of Gems
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bull in a Rodeo
RTP:
96.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Captain Venture
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dazzling Diamonds
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni