Gem Star graj online za darmo

Oprogramowanie:
Amatic Industries
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Klejnoty, siódki, przestrzeń

Recenzja automatu online GEM Star

Unikalny motyw, świetne nagrody i doskonała grafika to, czego można oczekiwać od gima gem. To nie są twoje zwykłe klejnoty, Amatic zaprojektował Gem Star z unikalnym motywem w kosmosie. Te piękne klejnoty występują w różnych świecących kolorach i mogą nagradzać do 500 000 monet. Możesz wybrać aktywację aż 100 linii wypłat. Idź wydobycie klejnotów i doświadcz dreszczyku kosmicznego przestrzeni na komputerach, tablecie i wszystkich urządzeniach mobilnych w zalecanych kasynach mobilnych. Dzięki wielkim zwycięstwom, pięknej grafice, lepkich dzikich i bonusowych rundach łatwo zrozumieć, dlaczego Gem Star to tak popularna gra. Aby wygrać udział nagród, przeczytaj nasz przewodnik, aby odkryć wszystkie informacje, które musisz wiedzieć.

Jak grać gem gwiazdy online

GEM Star jest prosta i łatwa do skonfigurowania. Siatka 5x3 unosi się w kosmosie, a klejnoty są dostępne w różnych kształtach i kolorach. Możesz uzyskać dostęp do wypłaty w lewym górnym rogu. Gem Star oferuje wiele sposobów na wygraną. Przejdź do dołu ekranu i wybierz kartę "Linie". Możesz wybrać, aby zagrać 10, 20, 30, 40, 50 lub 100. Użyj zakładki "BET", aby dostosować zakład. Możesz obrócić rolki z 10 do 5000 monet na spin. Gra ryzyka oferuje szansę pomnożenia wygranych, generując potencjał wysokich wypłat.

Gem Star Mobile Slot olśni cię błyszczącymi klejnotami. Bez pobierania możesz od razu obrócić rolki na dowolnym urządzeniu z Androidem lub iOS. Wysokiej jakości grafika pozostaje równie przyciągająca wzrok i uwzględniono te same ekscytujące funkcje.

Funkcje Gem Star i darmowe spiny

Nagrody o gemie gem -gwiazdy zaczynają się w przyzwoitych monetach 2000 dla kombinacji 5 wspaniałych szmaragdów. Błyszczące szafiry i klejnoty ametystów mogą nagrodzić do 5000 monet, ilekroć wylądujesz 5 z nich na szpach. Wspaniałe rubinowe i bursztynowe klejnoty nagradzają ci urocze 10 000 monet, jeśli wylądujesz 5 pasującymi symbolami. Będziesz podekscytowany, gdy zobaczysz 5 fioletowych symboli barów obracających się na szpule. Mogą one wynagrodzić do 12 500 monet w jednym obrotu. Symbol międzygalaktyczny 7 to symbol, który najbardziej chcesz zobaczyć. Ten międzygalaktyczny symbol 7 może wypłacić do 500 000 monet w kasynach Real Money Online, jeśli uda ci się wylądować 5 pasujących symboli.

Masz również dodatkową pomoc w osiągnięciu tych wielkich zwycięstw z wielokolorowej dzikiej gwiazdy. Ta dzika gwiazda może pomóc w tworzeniu zwycięskich kombinacji, zastępując inne symbole w grze. Jeśli wylądujesz na bębnach kombinacji 3 dzikich gwiazd, uruchomisz 1 darmowy spin. Jeśli wylądujesz więcej dzikich gwiazd, możesz ponownie uruchomić rundę. Dzikie gwiazdy stają się również lepkie podczas rundy bonusowej opłat.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

GEM Star Maksimum Win, RTP i zmienność

Galaktyczne nagrody jackpota do 500 000 monet są do zdobycia w Gem Star AMATIC. Gra ma 96% RTP, jednocześnie przynosząc odmianę gry o średnich wariancjach.

GEM Werdykt i podobne automaty online

Oszałamiające wizualizacje i potencjał wysokich wypłat są z tego świata! Unikalny i futurystyczny motyw wygląda świetnie zarówno na ekranach komputerowych, jak i mobilnych. Mimo że ma 100 linii wypłat, GEM Star to uproszczona gra oferująca prostą rozgrywkę i podstawowe funkcje. To świetna gra dla wysokich rollers, które cieszą się wielkimi nagrodami z mniejszą liczbą funkcji. Początkujący gracze na automatach mogą również cieszyć się prostotą gwiazdy klejnotów. Wszechstronne świetne podstawowe szczelinę z imponującymi wizualizacjami i nagrodami.

Sprawdź inne cenne szczeliny klejnotów przez Amatic. Diamentowe koty przynoszą nagrody do 50 000 monet z dzikimi diamentami i bonusowymi rundami. Diamonds On Fire oferuje ognio. Wild Diamonds oferuje ułożone dziki, grę ryzyka i nagrody 200 000 monet. Znajdź te amatyczne gry w dowolnej z naszych najlepszych zalecanych stron. Sprawdź naszą listę!

Tesla Jolt
RTP:
96.61%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Street Racer
RTP:
97.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cat Wilde and the Doom of Dead
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Reef Raider
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Boom Bucks
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jurassic Park
RTP:
96.67%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dungeons and Diamonds
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Black Widow
RTP:
91.99%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Serengeti Gold
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Elemental Gems Megaways
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
4 Diamond Blues Megaways
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Heist
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni