Gems Bonanza graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 000 000 $.00
Motyw:
Klejnoty, Aztek

Recenzja automatów online Bonanza

Załaduj grę Gems Bonanza Game na komputer PC, iOS, Android lub Windows w jednym z najlepszych mobilnych kasyn, a jesteś transportowany do ustawienia Aztec, gdzie stopione złoto wylewa się z rzeźby kamiennej, a okrągła struktura stoi na bok po stronie siatka. Markery na tym obiekcie rozświetlają się, jak dowolne z 5 modyfikatorów w grze aktywuje.

Symbole składają się z 7 kolorowych klejnotów, a także złota i szmaragdowego Wild, które mogą działać jak każde inne, jeśli pomaga stworzyć wygraną lub może zwiększyć rozmiar klastra. Grafika jest tutaj doskonała, z dużą ilością kolorów i szczegółów, a jest dramatyczna ścieżka dźwiękowa, która pasuje do niesamowitej atmosfery.

Mechanizm spadających kołowrotków może prowadzić do kilku zwycięstw z rzędu i wywołać postęp postępową gorączkę złotej gorączki. Funkcje w grze są gwarantowane podczas gier Gold Fever i możesz zebrać mnożniki do 10x.

Jak grać w guzach Bonanza

Możesz grać między 0.20 i 100.00 za spin na najwyższych miejscach online, dzięki czemu gamie klejnotów Bonanza jest odpowiednie dla wszystkich, od zwykłych graczy po wysokie rolki. Po prostu kliknij zakładki plus i minus po obu stronach przycisku wirowania, aby wybrać poziom zakładu. Inne przyciski sterujące aktywują obroty autoodplay, a "ja" zabiera cię do wypłaty.

Tutaj zobaczysz, ile wygrasz, gdy dopasowujesz łączenie klejnotów w grupach lub liniach 5 lub więcej. Blue Diamonds płacą najmniej i max na 50 -krotnie stawkę dla klastrów 25 lub więcej. Czerwone klejnoty są najcenniejsze, warte 1000x, gdy co najmniej 25 grup razem.

Modyfikatory w grze i inne funkcje Bonanza

Zwycięskie klejnoty znikają, a nowe spadają z góry, aby wypełnić puste przestrzenie. Przy szczęściu ten system bębnów prowadzi do dalszych wygranych i więcej upadków. Losowe pozycje na siatce 8x8 zapalą kolorowe markery w każdym spinu. Jeśli wygrana nastąpi na znaczniku, skorzystasz z modyfikatora i możliwe jest uruchomienie kilku jednocześnie.

Niebieski modyfikator jądrowy usuwa wszystkie symbole, aby pozostawić miejsce na zestaw zastępczy. Różowy dziki klejnot przekształca wszystkie przykłady losowego symbolu w dodatkowe dziki. Funkcja brązowych kwadratów widzi losowy symbol w rozmiarze 2x2. Czerwony kolosalny modyfikator symboli dodaje do siatki 3x3, 4x4 lub 5x5 bloków losowego symbolu, a między 5 a 15 losowymi dzikimi pojawiają się w cech.

Jeśli zbierzesz wiele funkcji bonusowych jednocześnie, odtwarzają one jeden po drugiej w kolejności wymienionej powyżej. Kiedy mechanizm upadku kołowrotek usuwa 114 symboli w sekwencji, wchodzisz do złotej gorączki. Wygrane z następnego spinu i wszelkich kolejnych upadków podwójnie, a wszystkie 5 modyfikatorów w grze odgrywa się w każdym spinu.

Dalsze poziomy odblokowują, jeśli usuniesz wystarczającą liczbę symboli, przy użyciu wyższych mnożników na każdym kroku. Jeśli usuniesz 132 symbole, wyzwala on najwyższy poziom, w którym mnożnik 10x ma zastosowanie do dalszych wygranych. Runda złotej gorączki kończy się przegranym spinem lub na końcu serii upadków.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Kolosalne symbole
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność gniazda klejnotów Bonanza

Na maksymalnym mnożniku możesz wygrać ogromny 10 000 razy swój udział w tej grze o wysokiej zmienności. To fajne 1 000 000.00 Jeśli grasz 100.00 na spin. Automat do gniazda klejnotów zwraca się z wyższą niż średnia szybkość 96.51%.

Nasza ocena automatów Bonanza Bonanza

Klejnoty Bonanza podąża za niezwykle popularnym motywem Aztec i jest pełen dodatkowych funkcji. Na każdym obrotu nie uruchomisz funkcji w grze, a zwycięstwo nie jest gwarantowane dla żadnego z nich, ale stwierdziliśmy, że kiedyś aktywnie, częściej wygrasz nagrodę.

Jeśli lubisz dobrze wyglądające gry z dużą ilością dodatków, sprawdź gems Bonanza online w najlepszych pragmatycznych kasynach, takich jak te, które tutaj przedstawiono. Pamiętaj, aby zebrać najlepsze bonusy powitalne, kiedy dołączysz do jednego z naszych najlepiej rankingowych kasyn online.

Powiązani partnerzy kasyna

Bison Rising Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wonderland Protector
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Superman II
RTP:
95.03%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Agent of Hearts
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Medusa - Fortune Glory
RTP:
96.62%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Primate King
RTP:
95.66%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Temple Tumble 2 Dream Drop
RTP:
94.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Lava Gold
RTP:
95.99%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Aztec Treasures
RTP:
93.01%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Bananas Go Bahamas
RTP:
97.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Power Plant
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Triple Fortune Dragon
RTP:
94.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni