Gems of Adoria graj online za darmo

Oprogramowanie:
Netent
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
100 000 $.00
Motyw:
Fantazja, klejnoty, science fiction

Recenzja automatu online Adoria

Sci-Fi spotyka fantasy w unikalnych klejnotach Adorii online z automatów online z Netent. Gniazdo 3D w czasie rzeczywistym zostało zaprojektowane w celu zmiany perspektywy kołowrotków, dosłownie, gdy przesuwa kąt kamery, obraca się i odwraca symbole na rolkach. Z unikalnym dźwiękiem, najnowocześniejszą grafiką, trójwymiarowymi symbolami i ekscytującą rozgrywką zawierającymi cienkie symbole, uderzające dzikie i bezpłatne spiny, 5-rela, 15-płatne automat oferuje akcję w czasie rzeczywistym, którego nigdy nie zapomnisz.

Slot jest wysoko głosowy, więc powinieneś grać za prawdziwe pieniądze, nadal możesz spodziewać się wypłaty do 500-krotnej akcji na spin. Dlatego rzeczywiście jest to automat, który mógłby cieszyć się zarówno nowi, jak i doświadczonymi graczami, szukając łatwych zwycięstw, grając w automatach wizualnie.

Jak grać w klejnoty adorii online

Możesz wziąć ze sobą klejnoty adorii online. Netent upewnił się, że utworzy go w HTML5, aby był łatwo dostępny za pośrednictwem dowolnego urządzenia iOS lub Android, a także dowolnego urządzenia komputerowego. Załaduj go na dowolne urządzenie, a zobaczysz, że jest to gniazdo, które zdecydowanie zasługuje na próbę, ponieważ efekty 3D są doskonale widoczne i wciągające, niezależnie od rozmiaru ekranu.

Akcja w czasie rzeczywistym dla graczy poszukujących naszych najlepszych miejsc do prawdziwych pieniędzy zaczyna się po załadowaniu miejsca. Ale zanim zaczniesz kręcić rolki, musisz coś skonfigurować. Po lewej stronie rolki zobaczysz ikonę Three-Bar. Kliknij go, wprowadzisz wypłatę. Spotkasz osiem symboli 3D przedstawiających klejnoty wszystkich kształtów i kolorów. Najwyższą z nich wszystkich jest rubin, który daje 15x stawka dla kombinacji 5-z. Symbol W to dziki, który może lądować na dowolnej pozycji i zastąpić symbole, aby stworzyć zwycięską kombinację.

Obok ikony Three-Bar, po prawej stronie, masz wyświetlacz BET, a następnie pole konfiguracji BET, w którym możesz ustawić zakład, aby być od 0.10 do 200 kredytów. Idąc dalej, zobaczysz przycisk automatycznego. Wyświetlacz wygranej i wyświetlacz równowagi są następne, a następnie głośnik, w którym można włączyć lub wyłączyć dźwięki gry.

Klejnoty Adorii Funkcje automatów online i darmowe spiny

Gdy zaczniesz grać w automatach, zobaczysz, że Wilds odgrywają centralną rolę w specjalnej funkcji o nazwie Striking Wilds. Kiedy uruchomisz tę funkcję, zobaczysz 2 do 9 dzikich losowo na rolkach z efektami 3D, powodując łączenia stosów dzikich i zapewniających świetne wypłaty.

Jedną z funkcji, która powinna zwrócić uwagę tych, którzy chcą grać na naszych najlepszych miejscach online, jest funkcja symboli odwracania. Jest to gwiazda tego miejsca online. Losowo 5 symboli przerzuca poziomy lub pionowo w wierszu i daje nowe kombinacje na rolkach, co zdecydowanie zapewni ci lepszą wypłatę niż wcześniej. Może być wiele odwrotnych, co prowadzi do kolejnych zwycięskich kombinacji.

Kiedy wylądujesz 3 lub więcej rozproszeń, symbole ze świecącymi niebieskimi kamieniami w skale, wyzwalasz wolne spiny. Z 3, 4 lub 5 rozproszonymi, odpowiednio uruchamiasz 10, 20 lub 50 wolnych obrotów. Podczas funkcji bonusowej Wilds pojawiają się również w dowolnym miejscu na rolkach, aktywne są symbole przewracające i uderzające dzikie, co zapewnia doskonałe wypłaty.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Przenoszenie dziczy
  • Podzielone symbole/dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Gry of Adoria Darmowe Gry Online RTP, maksymalny zakład i wariancja

Kiedy zaczniesz grać w klejnoty z adorią, natychmiast zauważysz, że jest to rzeczywiście wysoko lotne gniazdo, ponieważ wielkie zwycięstwa można uruchomić, gdy najmniej się tego spodziewasz. W połączeniu z 96.13% RTP i funkcje specjalne, może dostarczyć całkiem niezłe wypłaty.

Gniazdo może faktycznie dostarczyć wypłaty 500 -krotności udziału na każdym obrotu, biorąc pod uwagę przerzucające symbole i uderzające dzikie, dlatego, jeśli grasz w maksymalnym zakładzie na 200 punktów, możesz zbierać 100 000 kredytów na każdym zwycięskim obrotu, co nie jest złe, co nie jest złe, co nie jest złe w ogóle!

Klejnoty adoria werdykt i podobne automaty online

Jeśli zdecydujesz się ubiegać się o klejnoty adorii w USA w naszych zalecanych kasynach i wypróbuj automat, zobaczysz, że podjąłeś właściwą decyzję. Gniazdo jest bardzo innowacyjne, wygląda oszałamiająco i może zapewnić czas hazardu na następnym poziomie. Jeśli chodzi o wypłaty, 500 -krotnie udział w każdym obrotu jest maksymalnym potencjałem, co jest czymś więcej niż niesamowitą wypłatą. Netent daje również klientom szeroką gamę wyborów. Na przykład Street Fighter II: World Warrior oferuje podobny RTP, ale jest oddzwonieniem do popularnej gry wideo z lat 90. Granie online z dziką wodą ma motyw surfowania z lat 60. XX wieku i maksymalny zakład 100 jednostek na 20 wypłatach. Oczywiście, zawsze możesz wypróbować Cash Noire, który jest niskim lotnym szczeliną z maksymalnym potencjałem wypłaty ponad 5000 razy więcej.

Powiązani partnerzy kasyna

Who Wants To Be A Millionaire
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Nordic Heroes
RTP:
94.68%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Asian Diamonds
RTP:
95.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Knights King’s Ransom
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bananas Go Bahamas
RTP:
97.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mega Fortune Dreams
RTP:
95.90%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Hot to Burn Extreme
RTP:
96.65%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gates Of Hell
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Starz Megaways
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Deadmau5
RTP:
95.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
5 Knights
RTP:
95.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Eastern Emeralds Megaways
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki