Gemscapades graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
95.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Klejnoty, siódki, przestrzeń

Recenzja automatów online gemscapades

Odpowiedź Betsoft na niezwykle popularny Starburst autor. Niemal dokładny klon w automatach do gry w mega klejnoty w studio, ale pomniejszone o progresywne jackpot, Gemscapades został zbudowany dla tych, którzy szukają prostej rozrywki. Z 10 aktywnymi liniami wypłat i obu wypłat drogi, ten automat da ci wiele powodów do świętowania, gdy bankowasz do 50 000 monet na pojedynczy spin.

Podobnie jak StarBurst, Gemscapades oferuje graczom, ale jedna specjalna funkcja, która może ostatecznie dać ci wiele respins i maksymalnie trzech kolumn Wilds, aby pomóc Ci wygrać więcej. I podobnie jak ta klasyczna gra netent, to gniazdo można grać na dowolnym urządzeniu mobilnym lub komputerze domowym. Przeczytaj nasz Easy Guide poniżej, aby uzyskać więcej informacji na temat kompatybilności, bonusów i wypłat oferowanych przez maszynę do gry Gemscapades.

Jak grać gemscapades online

Dzięki Gemscapades Betsoft nie musisz się martwić, czy wiesz dużo o automatach online, ponieważ ta gra nie może być łatwiejsza do gry. Po zakończeniu ładowania gniazda pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest użycie trzech elementów sterujących bukmacherskich po lewej stronie, aby wybrać wartość monety, którą chcesz grać, wybierz liczbę linii wypłat, które chcesz aktywować, i wybrać, ile Monety na linię, które chcesz postawić. Użyj tych trzech elementów sterujących, aby wybrać zakład między 0.02 kredytów i 100 punktów na rundę, a następnie kliknij przycisk Spin, aby rozpocząć granie w kasynie online Real Money Online.

Jeśli chcesz zobaczyć, gdzie znajdują się niektóre z linii wypłat, po prostu najedź lub kliknij dowolną z dziesięciu liczb, które widzisz po obu stronach ekranu. Aby zobaczyć dostępne nagrody i symbole, najpierw musisz otworzyć wypłatę, naciskając"Widok płaci" kontrola. Zgodnie z motywem, gniazdo ma siedem symboli obrazów, z których większość to błyszczące klejnoty. Każdy z tych symboli oferuje wypłaty w monetach, które możesz zwiększyć, zakładając więcej na linię. Tak więc, grając z minimalnym zakładem, nagrody wahają się między 5-250 monet na sekwencję, ale podczas zakładania pięciu monet na linię mogą również przejść do 2500 monet. A ponieważ wypłaty są przyznawane na oba sposoby, otrzymasz wyjątkową szansę na zarobki dwukrotnie więcej niż każda pięcioosobowa wygrana, którą zbierasz.

Jeśli lubisz grać w gry w telefonie, Gemscapades jest również zoptymalizowany na urządzenia mobilne, aby Go, podobnie jak wiele najlepszych automatów Betsoft. Możesz grać w grę na dowolnym tablecie iOS lub Android i smartfonie oraz w dowolnej orientacji ekranu. Dotknij sterowania spinem na ekranie, aby natychmiast rozpocząć odtwarzanie lub naciśnij przycisk menu, aby uzyskać dostęp do zakładów bukmacherskich i automatycznych.

Funkcje Gemscapades i darmowe spiny

Podczas twojej przygody międzygalaktyczny. Za każdą sekwencję trzech, czterech lub pięciu identycznych symboli zbieranych na linii płac, gniazdo zapłaci nagrodę powiązaną z tą sekwencją. Ponieważ jednak gra ma aktywną kontrolę Payline, twoje dopasowane sekwencje zostaną opłacone tylko wtedy, gdy pojawią się na linii aktywowanej.

Najlepiej płatne symbole to żółty diament, siedem i symbole barów i mogą zapłacić odpowiednio do 600, 1200 i 2500 monet za sekwencję. Dzięki mechanikom w obu kierunkach, uruchomienie wygranej z pięcioma z tych ikon da ci podwójne nagrody, ponieważ sekwencje zostaną wypłacone zarówno od lewej, jak i prawej do lewej. Uzyskaj pełny ekran ikony baru podczas grania za prawdziwą gotówką, a będziesz patrzeć na jackpot 50 000 monet (2500 monet wypłatę x 10 liniów płacowych x 2 sposoby).

Aby pomóc ci zbliżyć się do tej głównej nagrody, automat oferuje specjalny rozszerzający się dziki symbol, który wygląda jak broszka w kształcie kwiatu wykonana z błyszczących klejnotów. Ten symbol może pojawić się tylko na kołowrotkach dwóch, trzech i czterech, gdzie może się rozwinąć, aby wypełnić całą kołowrotek dzikimi ikonami i uruchomić premi. Jeśli podczas tego z trzech kołowrotków pojawi się inny dziki symbol. Zbierając trzy dzikie symbole kolejno na wybranych bębnach, możesz skończyć z bardzo szczęśliwą rundę, która wywoła nagrody na wszystkich dostępnych liniach wynagrodzeń.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Werdykt Gemscapades i podobne automaty online

Mimo że Gemscapades został zaprojektowany tak, aby przyciągnąć różnorodnych graczy online, będzie on głównie rozmawiać z tymi, którzy lubią nowoczesne automaty o starej szkole w stylu Vegas. Z tylko jedną specjalną funkcją i zaledwie 10 liniami płacami, Gemscapades zapewnia uproszczone wrażenia z automatów, ale bez pomijania dobrych nagród. Zagraj w prawdziwe pieniądze przy każdym budżecie, a możesz spodziewać się wypłat do 50 000 monet na rundę, co jest więcej niż solidne. Rozgrywka średniej wariancji zapewni zrównoważoną zmienność, podczas gdy wyższa stawka trafienia zapewni, że często otrzymasz wynagrodzenie, choć większość otrzymywanych wypłat będzie mniejsza.

Z drugiej strony, jeśli szukasz czegoś innego z gry w automatach, możesz również rozważyć niektóre inne opcje, które możesz znaleźć online. W przypadku tego samego automatu, ale ze stałymi liniami wypłat i rozgrywki o niskiej zawartości, możesz wypróbować Starburst Netent. Ale jeśli chcesz czegoś bardziej satysfakcjonującego, możesz również rozważyć automat Betsoft Good Girl Bad Girl. Odwiedź niektóre z naszych najlepszych miejsc w automatach online, aby uzyskać jeszcze więcej świetnych alternatyw, w tym gry innych popularnych programów oprogramowania.

Powiązani partnerzy kasyna

Millionaire Genie
RTP:
95.02%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Shields of the Wild
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Last Sundown
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
King Tiger
RTP:
95.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gods of Gold Infinireels
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
African Simba
RTP:
95.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wonder Hounds
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Immortal Glory
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Mrs Claus
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Scarab Kingdom
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Reactoonz 2
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Super Striker
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni