Genie's Fortune graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
95.61%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
128 500 $.00
Motyw:
Fantasy, złote/złote monety, magia

Recenzja automatów online Genie

Jedna z pierwszych automatów Betsoft, jakie kiedykolwiek powstała. Zainspirowany legendami dżinu w lampie, ten uroczy automat pozwoli ci przeżyć klasyczną historię, budząc geny i życzenia nagród bonusowych. Dzięki 30 aktywnym liniom wynagrodzeń, wielu dodatkowych funkcjach i wypłatach pochodzących z obu sposobów, Fortuna Genie może być nawet bardziej satysfakcjonująca niż prawdziwy dżin, dając szansę wygrania jackpota 120 000 monety podczas gry za prawdziwą gotówkę.

Umożliwiając granie na dowolnym urządzeniu, Fortuna Genie pozwoli ci cieszyć się ekscytującymi bonusami bez względu na lokalizację. Od klasycznych funkcji Betsoft Click-Me i bezpłatnych gier spinsów po premiowe nagrody przyniesione przez Magic Divery Iss and Wishes, ta maszyna do gniazda da ci wszystkie szanse, że potrzebujesz czegoś dodatkowego. Dowiedz się wszystkiego o funkcjach i wypłatach, gdy czytasz naszą dogłębną recenzję Fortune.

Jak grać w gnicie wróżki online

Ustawienie fortuny Genie do gry jest naprawdę łatwe. Zacznij od lewej dolnej rogu, klikając sterowanie monetą, aby wybrać wartość monety. Gdy to zrobisz, po prostu użyj dwóch następnych elementów sterujących, aby dostosować zakład na wiersz i wybierz, które linie płacowe chcesz grać. Korzystając z wszystkich trzech elementów sterujących, możesz ustawić zakład na od 0.01 Kredyt do aż 300 punktów na rundę.

Gniazdo ma w sumie 30 aktywnych linii płacowych, z których wszystkie można zbadać ściślej w płatności, gdzie znajdziesz również wszystkie nagrody i symbole w fortunie Genie. Masz osiem różnych symboli do zbierania i wygrania pieniędzy podczas gry na witrynie Real Money Darmowe Gry Onlines oraz cztery dodatkowe symbole, które służą do uruchamiania funkcji bonusowych. Wszystkie nagrody przyznane przez symbole są wymienione w monetach i wahają się od 5 do 200 monet na minimalnym stawce, ale mogą również wzrosnąć do 2000 monet na sekwencję, gdy grasz z najwyższym zakładem na linię. Ponieważ jednak znajdują się w obu kierunkach, będziesz miał wyjątkową szansę na zdobycie dwukrotności tej kwoty za każdą wygraną pięć z nich, ale także uzyskać wyższy wskaźnik hitów niż wiele innych automatów online.

Jeśli chcesz zagrać w fortunie Genie w telefonie, Betsoft oferuje przyjazną mobilną wersję gry, która jest dystrybuowana pod inną nazwą-trzy życzenia. Obie gry na automatach są takie same, z tym wyjątkiem, że gniazdo mobilne używa bardziej kompaktowego układu ekranu, który ma tylko przycisk wirowania, podczas gdy sterowanie automatycznym i bukmacherskim są umieszczane w osobnym menu.

Funkcje fortuny Genie i darmowe spiny

Gdy zaczniesz grać, automat zapłaci ci za każdym razem, gdy zbierasz co najmniej trzy dopasowane symbole w sekwencji na dowolnej dostępnej linii Pay, która jest obecnie aktywna. Ponieważ nagrody można uruchomić na oba sposoby, będziesz mógł wygrać pieniądze zarówno, tworząc sekwencje w kierunku lewej do prawej, jak i na odwrót. Uważaj na symbole tancerza złota, wielbłąda i tancerza brzucha na ekranie, ponieważ płacą najlepiej, dając ci odpowiednio do 1200 monet, 1600 monet i 2000 monet.

Inne symbole, które chcesz zapamiętać, to ikony bonusowe, które zaczynają się od magicznego dywanu dzikiego. Oprócz możliwości zastąpienia innych symboli, aby wywołać nagrody, ta ikona może również latać po zebraniu na pierwszej kołowrotku, aby usunąć cztery symbole z ekranu i zastąpić je wypłatami premii. Kolejnym symbolem, który może okazać się dla ciebie bardzo cenny, jest skrzynia skarbów, która zamiast tego może wywołać 5, 10 lub 20 darmowych gier bonusowych, gdy zbierasz odpowiednio trzy, cztery lub pięć symboli, w dowolnym miejscu na bębnach.

Można ubiegać się jeszcze więcej bonusów za pomocą symboli małp i lampy. Zbierz małpę na środku ekranu (pozycja 2 na trzeciej kołowrotku), a skoczy, aby stworzyć cztery tajemnicze symbole na rolkach. Kliknij symbole, aby odkryć nagrody pieniężne, aż ujawnisz"zebrać" podpisać. Z drugiej strony symbol lampy może wywołać główną funkcję bonusu, gdy otrzymasz co najmniej trzy ikony na aktywowanej linii płacowej. Wybierz trzy z sześciu życzeń na ekranie i wygraj gotówkę za każdy dokonany wybór.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Werdykt wróżki Genie i podobne automaty online

Fortuna Genie może być kolejnym atrakcyjnym produktem Betsoft, ale nie jest to miejsce, które może rozmawiać ze wszystkimi. Jeśli jesteś fanem zabawnych automatów do gniazd o niskiej/średniej wariancji, spróbuj. Gra zaoferuje szeroką gamę nagród podczas gry za prawdziwe pieniądze, zaczynając od 5 monet na sekwencję i wchodząc do jackpota 120 000 monet na spin. I dzięki wypłatom obu drogi, jego współczynnik trafień będzie wystarczająco wysoki, aby dostarczyć powtarzające się nagrody podczas gry, nie pozwalając na ryzykowanie wszystkich pieniędzy, czekając na coś większego. Jeśli lubisz zabawne automaty, możesz grać swobodnie, nawet z groszem na spin, fortuna Genie będzie miała twoje plecy.

Z drugiej strony, jeśli lubisz handlować wypłatami często na ekranie, aby uzyskać szansę na większe wygranie, możesz zamiast tego wypróbować niektóre bardziej ryzykowne automaty do gier Betsoft. Aby uzyskać kolejną zabawną grę 30 płatków, wypróbuj Blood Eternal Slot, który oferuje nagrody do 965 620 monet. Lub, jeśli chcesz więcej możliwości wypłaty, możesz również sprawdzić pazur tygrysa, który jest 720-drogowym szczeliną z bonusami do 96 darmowych spinów i 800 000 monety jackpot. Aby uzyskać więcej podobnych gier, sprawdź niektóre z naszych najlepszych kasyn online i zdobądź okazję zafuntować się z kuszącym bonusem powitalnym.

Powiązani partnerzy kasyna

Asgardian Stones
RTP:
96.31%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Blood Suckers
RTP:
97.99%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Hot Twenty
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Vikings
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
2 Gods - Zeus vs Thor
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cashino
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Ghouls
RTP:
94.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Carnival Queen
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rick and Morty Wubba Lubba Dub Dub
RTP:
96.14%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot 27
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Zombie Carnival
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Down the Rails
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki