Genie Wild graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
95.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Fantazja, złote/złote monety, klejnoty

Genie Wild Online Review

Kiedy byłeś dzieckiem, musiałeś cieszyć się historiami o 1001 nocach lub Arabskich Nocach, zwłaszcza jednej z opowieści o Aladdinie i Magic Lampa. I nawet jeśli nie słyszałeś tego jako historii na dobranoc, musiałeś obejrzeć interpretację Disneya, z głosem Robina Williamsa dla dżiny. Mówiąc o dżinie, NextGen stworzył automat, który został zainspirowany tą wielką opowieścią, tylko z niewielką różnicą. Nie zobaczysz Aladdina ani Jasmine, a postać, która gra dżin, jest w rzeczywistości blondynką, a nie niebieską upiorną postacią. W przeciwnym razie wszystkie szczegóły zawarte w filmie Disney Animated z 1992 roku w Genie Wild by NextGen.

Możesz zabrać ze sobą Genie Wild Darmowe Gry Online, jakby na magicznym dywanie, ponieważ jest on dostępny na wszystkich urządzeniach. Jest to średnia lotna gniazdo z zakresem bukmacherskim, który będzie pasował do każdego gracza. Biorąc pod uwagę, że jego 25 linii płacowych nie jest ustalone, minimalne i maksymalne zakłady są dość elastyczne, odpowiednie dla każdego budżetu. Jeśli chodzi o rozgrywkę, Genie Wild to dość prosta gra, więc nie będziesz musiał zawracać sobie głowy wyzwalającymi gierami bonusowymi. Będziesz miał pomoc w rozproszeniach, aby dostać się do darmowych spin. Jeśli chodzi o RTP, Genie Wild Slot Machine oferuje 95.34%, czyli zwykłe RTP oferowane w automatach NextGen.

Genie Wild Ustawienia i wypłatna

Niezależnie od tego, czy grasz w Genie Wild na smartfonie iOS, tablecie z Androidem, czy laptopie, otrzymasz te same ustawienia na dowolnym urządzeniu. Otrzymasz wiele opcji do wyboru, ale gra będzie działać bezproblemowo na wszystkich urządzeniach, ponieważ została opracowana w formacie HTML5. To ułatwia granie w podróży w najlepszym kasynie online.

Teraz pierwszą rzeczą, którą musisz zdecydować, jest to, czy chcesz włączyć czy wyłączyć dźwięki. Możesz kliknąć lub dotknąć głośnika, a dźwięki zostaną automatycznie włączone lub wyłączone. Następnie musisz zdecydować, czy chcesz kliknąć, czy dotknąć przycisku spinu przez cały czas w całej rozgrywce, czy wolisz, aby gra to zrobiła dla Ciebie, z opcją autoodplay. I na koniec będziesz musiał zdecydować o swoim zakładach. Jak wspomniano we wstępie, Genie Wild Slot oferuje 25 nie ustalonych linii płacowych. Oznacza to, że możesz postawić zakład na 1 payline lub na wszystkich 25, wszystko zależy od Ciebie. Minimalny zakład, który możesz umieścić na linię, to 0.01 Dlatego minimalny ogół może wynosić 0.01 Kredytów za 1 Payline Active. Jednak maksymalny zakład na linię wynosi 10 punktów, więc jeśli zdecydujesz się na umieszczenie zakładu na wszystkie 25 linii płacowych, maksymalna całkowita zakład wynosiłaby 250 punktów.

Przechodząc do wypłaty, który pojawi się, gdy tylko klikniesz lub dotkniesz przycisku "I", otrzymasz wszystkie symbole, które pojawiają się na rolkach i wypłaty, które dają ci za każdą zwycięską kombinację. Wszystkie symbole dają wypłatę, która jest mnożona przez zakład linii, z wyjątkiem rozproszenia, którego wygrane są mnożone przez całkowity zakład. To powiedziawszy, symbol lampy Genie daje 100x stawka, co oznacza 25 000 punktów dla maksymalnego zakładu. Następnie masz symbol małpy, który daje 1500x zakład linii, a następnie skrzynię skarbów, która daje 750x, oraz szmaragdowy klejnot i koszyk owocowy, które dają 400x zakład linii. Karty do gry są najniższymi płatnymi symbolami. AS i KS dają 200x zakład linii dla kombinacji 5-z Kind, QS i JS 150X, podczas gdy 10s i 9s 100x zakład linii. Dziki, przedstawione blondynce, którą przypuszczamy, że jest dżinem, który wychodzi z lampy, daje najwyższą wypłatę w Genie Wild Darmowe Gry Online. W przypadku kombinacji 5-z Kind daje 5000 razy zakład linii, co dla maksymalnego zakładu oznacza, że może dostarczyć 50 000 punktów. Jeśli pamiętasz na podstawie informacji, jest to maksymalna wygrana, możesz zagrać w automatach.

Genie Wild Feature i rozgrywka

Blondynka Wild może pojawić się na wszystkich rolkach podczas rozgrywki. Ilekroć brakuje ci symbolu, który utworzy zwycięską kombinację, możesz liczyć na Wild, aby zastąpić ten symbol i pomóc w ukończeniu kombinacji. Jeśli jednak brakuje ci rozproszenia, dziki nie może ci pomóc, ponieważ nie może zastąpić rozproszenia.

Z drugiej strony rozproszenie odgrywa inną rolę. Pomaga wyzwolić bonus darmowych spinów. Lądując od 3 do 5 rozproszeń, uruchomisz 10 darmowych spinów. Podczas bezpłatnych spinów skorzystasz z pojawienia się rozszerzonych dzikich symboli. Będziesz miał okazję utworzyć wiele zwycięskich kombinacji, z pomocą rozszerzonego Wild, który wypełni zwycięską kombinację.

Jednak bezpłatne obroty nie można jednak oddzielić, więc jeśli uda ci się wylądować od 3 do 5 rozproszeń podczas tej funkcji, nie otrzymasz nowych darmowych spinów, ale nadal otrzymasz wypłatę za połączenie, które utworzyłeś z rozproszonami.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Genie Wild Podsumowanie i alternatywy

Jeśli szukasz automatu, który ma elastyczną ofertę bukmacherskiej, aby zrobić kilka obrotów, Genie Wild Darmowe Gry Online jest świetną opcją. Nawet jeśli możesz zacząć od niskich zakładów, zawsze możesz je zwiększyć, jeśli jesteś zadowolony z tego, co widzisz. Gniazdo jest jednak dostosowane głównie do niskich rolników, ponieważ maksymalny potencjał 50 000 punktów nie będzie tak lukratywny dla wysokich rolników.

Ale na wypadek, gdybyś był wysoki, istnieje wiele innych miejsc według NextGen, które możesz cieszyć się. Jeden z jego absolutnych trafień MEDUSA został zaktualizowany o mechanikę Megaways i może zapewnić poważne wypłaty. Możesz zostać milionerem z dnia na dzień grając w Megaways Medusa.

A jeśli jesteś graczem, który byłby w porządku z przyzwoitymi wypłatami, takimi jak wypłaty do 250 000 kredytów, zawsze możesz wypróbować akcję wypełnioną gniazdo Wild 3 z niesamowicie zabawnym motywem i wieloma specjalnymi funkcjami do dodania do przyjemności. Jest to najnowsze miejsce według NextGen z niesamowitą grafiką i designem, bardzo przyjemnym dla oka, którego nie można przegapić.

Wypróbuj jeden z tych tytułów w jednym z naszych zalecanych miejsc w automatach online.

Buffalo Grand Slot Review
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Wild Walker
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Twin Spin
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Atlantis Megaways
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Greek Legends
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cleopatra II
RTP:
95.89%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rabbit Hole Riches
RTP:
94.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Thunderstruck Wild Lightning
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Royal Dragon Infinity Reels
RTP:
95.85%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Ice Ice Yeti
RTP:
96.16%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mental
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Legend of the Nile
RTP:
95.63%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni