Get Clucky graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
400 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, fantazja

Zdobądź recenzję automatu online Clucky

Get Clucky to automat do gniazda z IGT, który daje szansę na uniesienie gniazda zwycięstwami do 100 000.00. Jest to gra tematyczna wokół kurczaków, a ponieważ jest zoptymalizowana do gry na urządzeniach mobilnych na Androida i iOS, nie musisz być w domu, aby cieszyć się nią.

Zatrzymamy się teraz ze złymi kalamburami, ponieważ IGT rzuciło się na kilka swoich. Get Get Clucky Slot ma bonusową rundę o nazwie Eggspanding Wilds Free Spins, a funkcja Jajka 2x Wild to kolejny sposób, w jaki będziesz mieć crack w lądowaniu nagród w dowolnym z najlepszych kasyn online.

Te dodatkowe cechy oznaczają prosty angielski to to, że dzikie symbole podwoją podstawową wartość dowolnej kombinacji, którą pomagają stworzyć, a w okrągłych obrotach dzikie symbole będą również rozszerzają się na wszystkie rolki, na których lądują. Ogromne mnożniki można również zebrać podczas meczów bonusowych, a nawet nie będziesz musiał dużo się wydawać, a stawki zaczynają się tak niskie jak 0.20 na spin.

Uzyskaj Clucky Slot Controls and Configuat

Wszystkie 20 linii płacowych jest zawsze aktywnych, a standardowe wygrane pochodzą z pasujących symboli lądowania na linii od lewej strony. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć przyciski strzałek poniżej rolki, aby ustawić poziom BET. Gre Get Clucky Slot ma ogromną maksymalną część 2000.00 na spin, więc jest to gra dla zwykłych graczy i najwyższa z wysokich rolek.

Oczywiście istnieje wiele opcji pomiędzy stawką minimum i maksymalną. Inne przyciski sterujące dają opcję automatycznego obracania rolki i ustawienia poziomów głośności. Fun Soundtrack to melodia w stylu banjo z różnymi odgłosami z kurczaka, gdy wygrasz.

Kliknij przycisk Paytable poniżej rolki, aby zobaczyć, jaka jest każda potencjalna wygrana. Każda wypłata jest pokazana jako mnożenie stawki na linię. Ta tabela przedstawia również, jak działają jaja - przepraszam, dodatkowe funkcje.

Z przyjemnością zobaczyliśmy, że w przeciwieństwie do wielu miejsc z IGT, Get Clucky można znaleźć w kasynach online i mobilnych. Funkcje działają doskonale na wszystkich platformach, a wyraźna, ostra grafika wygląda świetnie nawet na małych ekranach mobilnego smartfona.

Czy jesteś gotowy, aby udać się na farmę? Czytaj dalej, kiedy my jaja działa, jak działa gra w grę get.

Uzyskaj grę i dodatkowe funkcje

Ten gniazdo ma zabawny, kreskówkowy styl. Czaszki są ustawione na tle gospodarstwa i otoczone ramą drewna. Jednym sprytnym akcentem jest to, że guzik spinowy to jajko, które pokazuje, ile troski i dbałości o szczegóły zostało wygłoszone na maszynie get Clucky.

Podczas gdy niższe symbole płacących obejmują 9, 10, j, q, k i ikony, są kolorowe i mają rustykalny styl. Zdobywasz wyższe nagrody według liniów kurczaków, z pięcioma różnymi ptakami. Dwa najlepiej płatne kurczaki są warte 2x w stosunku do linii, gdy albo ląduje tylko na pierwszych dwóch rolkach z lewej strony i 750x podczas wypełniania całych linii płacowych.

Szczęśliwy kogut to dziki symbol. Jest także najcenniejszym, płacąc od 10x i ogromnego 10 000 razy na twoją linię, w zależności od tego, ile kołowrotków ląduje. Jeśli dziki symbol pomaga stworzyć zwycięską kombinację, standardowa nagroda ma podwójną wartość, w cech.

Logo Get Clucky Game opłaca się dwa razy w stosunku, gdy jest widoczne w dowolnych 2 miejscach, a 3 są warte 5x, a dowolne 4 zwróci nagrodę 10 -krotną Twoją całkowitą zakład. 100x całkowity udział jest wygrany, gdy ląduje w 5 miejscach jednocześnie. Wszelkie 3 lub więcej tego symbolu rozproszenia rozpocznie również wolne obroty premiery jaj.

Nagradzane jest dziesięć dodatkowych gier, podczas których dziki symbol rozszerza się na szpule, aby ułatwić wygranie kombinacji. To darmowe obroty mogą być w kółko odprowadzane, do teoretycznego maksimum 180 gier. Ale nie policz swoich kurczaków, zanim się wyklują, ponieważ trzeba go odzyskać 18 razy, aby osiągnąć tę sumę, co jest dość mało prawdopodobne.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wniosek

Get Clucky ma wariancję średniej i wysokiej, więc możesz kręcić rolki kilka razy przed zebraniem wygranej, ale jako ogólna średnia wygrane mogą być wyższe niż w wielu innych grach. Ważniejsze jest powrót do procentowego od graczy, a to ustawione na 95.7%, co jest dość hojne.

Zabawny styl, fajne animacje, świetne funkcje i fakt, że jest zoptymalizowany pod kątem urządzeń komputerowych, Android i iOS, sprawiły, że gra Get Clucky Slot była ogromnym sukcesem.

Jeśli chcesz więcej zwierząt z kreskówek, koniecznie sprawdź Farm of Fun Slot z Spinomenal. Jest wypełniony owcami, krów, świń, gęsi i warzyw, a także symbol stodoły i strach na wróble, który wyzwala darmowe gry.

Niektóre zwierzęta uciekły, a jeśli rolnik pojawi się w jakichkolwiek 3 miejscach, będziesz musiał pomóc mu znaleźć ukryte zwierzęta gospodarskie, zdobywając nagrodę z każdym odkryciem. Farm of Fun to 5-linowa, 50-liniowa gra o niższej zmienności niż Clucky.

Możesz obrócić rolki obu tych gier o tematyce gospodarstwa na najlepszych witrynach kasynowych online, ale nie trzeba wchodzić w klapę, próbując znaleźć odpowiednie strony, ponieważ przeszliśmy przez Internet i znaleźliśmy jedne z najlepszych dla Ciebie.

Powiązani partnerzy kasyna

Western Gold
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gems Bonanza
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Out of This World
RTP:
94.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Amazing Link Riches
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dragon Kingdom - Eyes of Fire
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Adventures of Doubloon Island
RTP:
96.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jokerizer
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tiki Wonders
RTP:
93.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
House of Doom 2 - The Crypt
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Artemis vs Medusa
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Twin Spin
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Red White Blue 7s
RTP:
97.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni