Ghost Glyph graj online za darmo

Oprogramowanie:
Quickspin
RTP:
96.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
226 000 $.00
Motyw:
Halloween, horror

Ghost Glyph Recenzja automatu online

Nie trzeba się bać, że duchy nawiedzają szpule glifu Ghost, ponieważ są to urocze postacie z kreskówek, które chcą tylko pomóc w zbieraniu wygranych w najlepszych miejscach w automatach online. Akcja porusza się po terenie i wnętrzu rezydencji, a istnieje odpowiednio nawiedzająca ścieżka dźwiękowa, która towarzyszy każdemu obrotowi symboli.

Musisz zobaczyć klastry 5 lub więcej pasujących symboli, aby wygrać nagrodę, z 4 nawiedzonymi monetami o wartości mniej niż 5 kolorowych kryształów. Zwycięskie klastry znikają, a nowe upadają z góry, aby wypełnić luki, miejmy nadzieję, że prowadzą do nowych grup pasujących symboli.

Duchy pojawiają się w każdej wygranej, co z kolei wyzwalają cechy URN. Po aktywacji wszystkich urn rozpoczyna się runda wolnych obrotów, w której każda wygrana w serii Tumbles dodaje gigantyczne dziki do sieci. Możesz zwrócić nagrodę w wysokości 2260x swojego udziału, czyli 226 000.00 Jeśli grasz z maksymalnym zakładem.

Jak zagrać w glif glifowy

Ten maksimum wynosi 100.00 na spin, albo możesz grać nawet 0.20. Ghost Glyph Slot Maszyna używa standardowego panelu sterowania QuickSpin, co jest dobrą wiadomością, ponieważ jest bardzo łatwy w użyciu. Po prostu kliknij przyciski strzałek w górę lub w dół, aby wybrać stawki, a następnie dotknij okrągłej strzałki, aby zakręcić kołowrotki.

Opcje obejmują tryby FastPlay i Automatic Spins, a można odtworzyć glif Ghost Glyph na komputerach PCS, iOS, Android lub Windows Mobiles. Po lewej stronie sterowania znajdziesz 3 linie, które otwierają się. To tutaj widzisz, ile jest wart każdego symbolu i jak różne funkcje bonusowe łączą się, aby zwiększyć wygrane.

Bezpłatne obroty i inne bonusy glifowe Ghost Glyph

Kiedy zwycięskie symbole znikają, a nowe spadają z góry, na siatce pojawia się 1 z 4 duchów. Duch jest dzikim symbolem, a jeśli pomaga stworzyć nowe wygrane, wypełnia urnę nad kołowrotkami.

Gdy urna jest pełna, duch nagradza cię swoimi specjalnymi mocami. Żółty duch dodaje do siatki od 4 do 10 dodatkowych dzikich symboli, podczas gdy czerwony spok usuwa wszystkie niższe symbole płacących.

Jeśli zielona urna wypełni się, 1 z symbolu niższej wartości przekształca się w jeden. Blue Ghost Urna wyzwala darmowe bonusy obrotów, z początkiem 8 dodatkowych spinów. Podczas tej funkcji pojawiają się nowe urny wraz z miernikiem paranormalizacji. Każdy upadek dodaje teraz do 8 poziomów miernika, powodując wzrost wielkości dzikiego symbolu. Jeśli wypełnisz licznik, ten gigantyczny portret króla jest dodawany do rolki w ostatniej darmowej grze, aby dać ci ogromną wygraną.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Ghost Glyph Slot Maksymalne wypłaty, RTP i zmienność

Wypełnij siatkę najlepiej płacącym symbolem, a wygrasz 2260x swój zakład. To nie jest ogromny mnożnik wygranej w porównaniu do wielu gier, ale nadal równa się 226 000.00 przy maksymalnym zakładach. Jest to gra średnia i wariancji, w której jako średnia długoterminowa, 96.18% pieniędzy postawionych w grze zostaje zwrócone jako nagrody.

Nasza ocena automatu Ghost Glyph

Zabawny styl kreskówki spodoba się wielu graczom, podczas gdy wyjątkowe bonusy wystarczą, aby przyciągnąć każdego do glifu Ghost Glyph online. Możesz wygrać po wygranej z mechanizmu upadku, szczególnie z dzikich duchów, które pojawiają się za każdym razem. Możesz nie wypełniać urn za każdym razem, ale kiedy to zrobisz, szanse na zebranie kolejnej nagrody rosną.

Jeśli wolisz bardziej przerażające gry, wypróbuj dom House of Doom od Play’n Go, gdzie diabelskie symbole pojawiają się na 5 rolkach i 10 liniach. Rozszerzanie dziczy i bezpłatne gry należą do funkcji. Odwiedź nasze najlepsze kasyna online, aby cieszyć się tymi i wielu innych gier.

Legacy of the Wild
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pharaoh King
RTP:
95.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Zoom
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Boom Bucks
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dragon’s Fire Megaways
RTP:
94.77%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Western Gold
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Ghostbusters Triple Slime
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Dead
RTP:
94.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Buffalo Thunder Slot Review
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Chicken Drop
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Christmas Carol Megaways
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Agent of Hearts
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni