Ghost Pirates graj online za darmo

Oprogramowanie:
Netent
RTP:
95.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
150 000 $.00
Motyw:
Fantazja, piraci

Ghost Pirates Darmowe Gry Online Recenzja

Jeśli chodzi o opracowywanie wysokiej jakości automatów online, Netent jest jednym z najlepszych programistów oprogramowania. Z maksymalnie 243 sposobami wygrania, automat do Ghost Pirates jest jedną z bardziej popularnych gier programisty. Jego wyjątkowość wynika z faktu, że zamiast grać z linami wygranymi, gra z sposobami wygrania.

Z nowymi programistami, takimi jak rozwijające się gry, zajmują się światem gier kasynowych online, Netent nie ma innego wyjścia, jak utrzymać wysokie standardy, w których firma stale trafia na szczyt łańcucha żywnościowego. Właśnie dlatego nie jest zaskoczeniem, że automat online Pirates ma taką wciągającą grafikę i intensywną rozgrywkę!

O Ghost Pirates Online Game

Z każdym wydawnictwem, w każdym wydawnictwie 5-relowe miejsca na slaty online, automat online Pirates nie jest wyjątkiem. Slot z pewnością uchwyci twoją wyobraźnię za pomocą przerażającego, ale zabawnego motywu, który komplementuje niesamowite ścieżki dźwiękowe, aby utrzymać włosy na końcu, gdy dołączysz do Phantom Pirates w poszukiwaniu skarbów! Gniazdo wideo to wysoka wariancja, więc możesz łatwo uzyskać częste małe wygrane, a wylądowanie większych zajmie trochę czasu. W grze jest wiele symboli, z których każda przychodzi z własnymi nagrodami i bonusami!

Fani odnoszącej sukcesy franczyzy "Piraci z Karaibów" czekają zabawną niespodziankę. Jak wspomniano wcześniej, gracze muszą wybierać spośród 3, 9, 27, 81 lub 243 sposobów na wygraną zamiast normalnych liniów wypłat. Nie jest to obecnie powszechna funkcja gier automatycznych. Ponadto istnieje wiele rund bonusowych, takich jak runda bonus. Z wartościami monet zaczynającymi się od 0 €.01 do 0 €.50 na rolkę Ghost Pirates Slot jest zdecydowanie warta sprawdzenia.

Funkcje, specjały i symbole

Podobnie jak większość automatów do automatów, istnieje wiele symboli, które są ważniejsze niż inne. Symbole, na które prawdopodobnie spotkasz, obejmują mapę, kompas, kotwicę, wazon z czaszką, skrzyżowane pistolety i pieczęć. Symbole te zawierają symbol rozproszenia, który aktywuje premię wolnych obrotów, a także dziki symbol.

Podobnie jak większość innych miejsc online, Wild może zastąpić wszystkie inne symbole, aby stworzyć zwycięską kombinację. Dzikie jest reprezentowane przez Pirata ducha, podczas gdy rozproszenie w grze jest reprezentowane przez skrzynię skarbów. Lądowanie 3 lub więcej symboli rozproszenia w dowolnym miejscu na rolkach aktywuje wolne obroty, a otrzymasz od 10 do 20 wolnych spin. Wygrane z rundy wolnych obrotów podlegają również mnożnikowi!

Z niesamowitą grafiką, przerażającymi melodiami w tle, aby uzupełnić motyw i uczynić rozgrywkę bardziej wciągającą, automat do duchów nie zawodzi. Na wypadek, gdyby to nie wystarcze, aby łaskotać swoją fantazję, przygotuj się na bezpłatne obroty, które zawierają mnożnik, a także dziki symbol, który może zastąpić inne symbole wygranych kombinacji.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca
Wild Luchador
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Santa’s Wonderland
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Genie Wild
RTP:
95.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Taco Brothers Derailed
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Joker Hot Reels
RTP:
95.51%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Pink Elephants
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mystic Chief
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Dead
RTP:
94.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Queen of Gods
RTP:
96.38%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gates Of Hell
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Smugglers Cove
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Superman II
RTP:
95.03%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni