Ghouls Gold graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
93.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
56 250 USD.00
Motyw:
SEVENS, Halloween

Ghouls Gold Online Recenzja automatu

Odpowiadając na pytanie, jak wyglądałby klasyczny automat 3-reelski, gdyby został zainspirowany przez Caspera przyjaznego ducha, Ghouls Gold by Betsoft to jedna osobowa, ale zabawna maszyna do automatów. Wyposażony w unikalną mechanikę i tylko 3 stałe linie wypłaty, każda rozciąga się na osobnym ekranie, jest to jedna gra na automatach, która nie robi rzeczy w zwykły sposób. Zagraj w kasynie online Real Money Online, a możesz zdobyć udział nagród do 1500 monet na rundę plus progresywny jackpot, ale tylko wtedy, gdy grasz na urządzeniu obsługującym Flash.

Podobnie jak wiele starszych gier Betsoft, Ghouls Gold może ich nie oferować"filmowy" Animacje 3D i funkcje studia jest teraz znane, ale to, co oferuje, to lukratywne dodatki. Oprócz progresywnego jackpota, ten gniazdo jest również wyposażone w klasyczną funkcję wstrzymania, dzikie symbole i bonus kliknięcia, który po połączeniu może dodać dużo zysków i emocji do każdej rozpoczętej sesji. Przeczytaj naszą pełną recenzję Ghouls Gold poniżej, aby uzyskać wszystkie potrzebne szczegóły przed graniem za prawdziwe pieniądze!

Jak grać w Gold Gold Slot

Przy tak prostych funkcjach i zwykłym designie nie powinno być zaskakujące, że złote gniazdo upioru jest łatwe w użyciu. Aby skonfigurować grę, zanim zaczniesz grać za prawdziwą gotówką, najpierw naciśnij przycisk wartości monety, na który wskazuje gniazdo. Następnie użyj BET na kontrolę linii, aby wybrać, ile monet na linię płac chcesz się postawić. Rozpoczęcie zakładu w grze to 0.03 kredytów, ale nawet jeśli chcesz postawić więcej, nadal nie będziesz płacić fortuny, ponieważ maksimum, które możesz wydać, wynosi tylko 15 punktów na spin - stosunkowo niskie dla automatu Betsoft.

Gdy zaczniesz wirować, będziesz mógł wygrać nagrody, zbierając do dziesięciu różnych symboli, z których niektóre pasują do motywu, podczas gdy inne wyglądają, jakby zostały zapożyczone z klasycznej maszyny owocowej. Możesz zobaczyć wszystkie dostępne symbole i wypłaty, które oferują, klikając"Zobacz wypłatę" przycisk. Nagrody pokazane w wypłatach są przyznawane jako mnożniki wartości monet i różnią się w zależności od tego, czy postawiasz jedną lub więcej monet na linię. Zagraj w minimalnym pakiecie nagród od 1 do 100 monet, ale postaw maksymalny zakład na linię, a będziesz w stanie wygrać więcej, do 500 monet na sekwencję. A dzięki unikalnej funkcji wstrzymania miejsca, będziesz miał również okazję wybrać wypłaty.

Jednak jedną rzeczą, która może być problemem dla niektórych graczy, jest to, że Ghouls Gold nie jest dostępny jako gra HTML5. Ponieważ jest oferowany tylko w wersji flash, gniazdo może być odtwarzane głównie na laptopach i komputerach stacjonarnych, ale nie na urządzeniach mobilnych Android lub iOS.

Ghouls Gold Feature i Free Spins

Dzięki funkcji trzymania Ghouls Gold oferuje nieco nietypową rozgrywkę, do której niewielu graczy może być przyzwyczajeni. Każda nowa runda zaczyna się od gniazda rysowania trzech symboli w dolnym rzędzie ekranu. Następnie możesz nacisnąć przycisk wstrzymania pod każdym symbolem, aby rozwinąć ikonę na wszystkich trzech rzędach lub po prostu naciśnij kontrolę wirowania, aby uzyskać wszystkie nowe symbole.

Po raz drugi naciśnij przycisk spinowy, gniazdo da ci jeden darmowy wir, podczas którego zostaną wypełnione wszystkie trzy rzędy symboli. W zależności od tego, czy użyłeś funkcji wstrzymania, czy nie, otrzymasz ekran wypełniony nowymi ikonami, symbolami, które trzymałeś, czy jedno i drugie. A gdy bezpłatny spin zakończy się, funkcja jest zresetowana, co pozwala uzyskać nową próbę wypełnienia pełnego ekranu opłacalnym ikonami.

Główną bonusem w Ghouls Gold jest funkcja Click-Me, którą można wywołać trzy symbole duchów na dowolnej linii płatnej. Po aktywacji ta funkcja kliknie duchy, które poruszają się po ekranie, aby zebrać jak najwięcej nagród gotówkowych. A za jeszcze więcej dodatkowych pieniędzy masz również progresywny jackpot, który możesz wygrać, zbierając trzy specjalne symbole jackpot na dostępnych liniach płac. Symbole jackpot można również powielić funkcją wstrzymania, gdy pojawiają się na płatnym spinu.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Ghouls Gold Werdykt i podobne automaty online

W skrócie, Ghouls Gold by Betsoft to zabawna, średnia automat do gniazda przez. Dzięki specjalnej funkcji wstrzymania, progresywnej jackpotu i zyskownej bonusie kliknięcia, które możesz dość często wyzwolić, ta gra daje wszystkie możliwości, których potrzebujesz, aby dobrze się bawić i wygrać dobre nagrody, choć tylko wtedy, gdy grasz w a komputer. Dzięki opcji blokowania dowolnych symboli i ich rozszerzenia, zawsze otrzymasz wysoką stawkę trafienia podczas gry za prawdziwe pieniądze, pozwalając cieszyć się długimi i swobodnymi sesjami automatu. Rzeczywiście, Ghouls Gold to kolejny logiczny krok do zrobienia, gdy masz już dość podstawowych 3-relacji pokies.

W przypadku graczy, którzy chcą czegoś bardziej swobodnego niż ta gra, sugerujemy wypróbowanie niektórych popularnych szczelin o niskiej zawodach, w które możesz grać online. Jeśli chcesz kolejną grę w 3-relacji z oldschoolową grafiką, podstawowymi funkcjami bonusowymi i progresywnym jackpotem, możesz sprawdzić słynne gniazdo wow Microgaming. Jeśli jednak wolisz zagrać nowoczesną maszynę do automatów, masz także Play N 'Go's Mystery Joker 6000, który daje 5 linii wypłat i funkcję kół pieniędzy, która może być dość lukratywna. Sprawdź naszą listę najlepszych miejsc w automatach online dla tych i wielu innych, w których możesz również skorzystać z premii powitalnej, jeśli jesteś nowym klientem.

Powiązani partnerzy kasyna

Snakebite
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Silverback Gold
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Super Striker
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Shamrockers
RTP:
92.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Greedy Goblins
RTP:
97.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Wild West Wilds
RTP:
96.14%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Playboy Fortunes
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
13
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cash Patrol
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Triple Crown
RTP:
94.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sevens High Ultra
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Epic Monopoly II
RTP:
96.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni