Gigantoonz graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
400 000 $.00
Motyw:
Kosmici, science fiction, przestrzeń

Gigantoonz Darmowe Gry Online Review

Slot Gigantoonz z Play'n Go jest częścią niezwykle popularnej serii gier opartych na kreskówkach. Kolorowa różnorodność bestii o błędach oczu pojawia się na siatce 8x8, a zwycięskie klastry znikają, aby wywołać kaskady tych powyżej. Gigantyczne symbole o losowych wartościach pomagają, a kwantowe dziki działają jak inne w razie potrzeby.

Z wystarczającą liczbą symboli w serii zwycięstw, wyzwala się specjalne modyfikatory, takie jak zniszczenia symboli, dodatkowe dziczy i nadmiernie wielkości dziczy.

Uwolnij potwory na komputerach stacjonarnych i mobilnych, aby wygrać maksymalnie 4000 razy swój udział. Gigantoonz to gra o wysokiej zmienności ze średnim zwrotem 96.25%i można go grać w jednych z najlepszych kasyn online.

Jak grać w automatach gigantoonz

Jak Reactoonz i Dr. Toonz przed nim, gigantoonz online gniazda występuje Wesołe potwory z kreskówek z wieloma zabawnymi szczegółami i komiksami, aby wyróżnić. Niższa wartość "Toonz" ma jedno oko i wygrywasz więcej z dwojakich stworzeń. Ci faceci mogą wypełnić jedno miejsce na 8 rolkach i 8 rzędach lub wyglądać jako mega symbole, które potencjalnie wypełniają większość gry.

Kulki energii również występują na siatce, a zobaczysz miernik na bok, ze śpiącym 3-oczowym potworem na drugim. To zabawny motyw, z dużą ilością animacji i żywej ścieżki dźwiękowej, która wywoła uśmiech za każdym razem, gdy zagrasz gniazdo Gigantoonz na komputerze, Android, iOS lub Windows Mobile.

Z zakresem zakładów 0.20 do 100.00 W najlepszych kasynach online istnieje poziom, który pasuje do większości bankrollów. Po prostu przewiń opcje pod rolkami, kliknij kołek, a będziesz gotowy do gry. Żółty przycisk sterowania rozpoczyna tryb autobla.

Gigantoonz to gra klastra płaci, w której wygrywasz z grup 6 lub więcej identycznych potworów. Najcenniejsza wynagrodzenie do 1 2550x Twojego zakładu, ale musisz wylądować klaster w wysokości 30+, aby zbierać tę kwotę.

Symbole kaskadowe i inne funkcje gigantoonz

Każdy potwór może pojawić się w rozmiarach "Mega" od 2x2 do ogromnego 7x7, a one są wyposażone w losowe wartości do 13. Kulka energii jest dzikim symbolem, który może wkroczyć, aby inni mogli się ukończyć lub poprawić klaster, a od 5 do 10 dzikich może pojawiać się losowo na nie wygrywających spinach.

Wszystkie symbole w wygranej znikają z siatki, aby wywołać kaskadę tych powyżej. Nowe symbole pojawiają się na szczycie siatki, a jeśli prowadzi to do nowych klastrów, otrzymasz zapłatę, a symbole kaskady, bez górnego ograniczenia do tego, ile razy może się to zdarzyć. Kwantumetr z boku rolki wypełnia się w dowolnej serii kaskad, a po zebraniu wystarczającej liczby zwycięskich symboli otrzymujesz te modyfikatory -

 • Rozłączenie - Zbierz 25 symboli, a wszystkie przykłady 4 losowych symbolu są usuwane z siatki.
 • Metamorfoza - Zbierz 50 symboli, a wszystkie przykłady losowego symbolu w widoku przekształcą się w inny typ.
 • Promieniowanie - Zbieraj 75 symboli i do 4 mega symboli, a także do 5 dzikich jest umieszczanych na siatce.
 • Modyfikator Gargantoonz - Zbierz ponad 100 symboli w serii kaskad, a śpiąca gigantyczna budzi się. Zmienia wszystkie mega symbole w gigantycznych dziczy, które pozostają aktywne tak długo, jak są częścią zwycięskich klastrów. Do 4 1x1 Gargantoon Wilds pojawia się również w przypadkowych miejscach.

Jeśli zbierzesz wystarczającą liczbę symboli w kwantie, te modyfikatory odtwarzają się jeden po drugim, a mega symbole liczą się jako wiele przykładów, aby ułatwić wypełnienie. Gdy jakakolwiek seria kaskad i modyfikatorów zakończy się, licznik opróżnia się i zaczynasz od nowa.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Kolosalne symbole
 • Ułożone dziczy
 • Losowe dziczy
 • Przenoszenie dziczy
 • Zmieniające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • Kaskadowe bole
 • Funkcja hazardu

Gigantoonz online maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Wygrane z gniazda Gigantoonz są ograniczone do 4000 razy w twoim pakiecie lub 400 000.00 przy maksymalnym zakładach. To gra o wysokiej zmienności, jak wiele najlepszych gier automatycznych, więc nie oczekuj wygranej w każdym obrot. Długoterminowy procent zwrotu 96.25% dotyczy stawki na wysoce niestabilną grę.

Nasza ocena automatu Gigantoonz

Śliczne symbole, szybka rozgrywka i wiele funkcji sprawiły, że gigantoonz internetowy automat jest tak popularny jak inne z serii. Nie ma samodzielnej funkcji bonusowej, więc większość akcji odbywa się kaskada symboli i modyfikatorów nagród kwantowych. Losowe dzikie, gigantyczne symbole i zwycięstwa do 4000 razy to wśród innych ekscytujących funkcji.

Wydaj TOONZ na komputerach i telefony komórkowej na najlepszych miejscach online.

Gdzie mogę zagrać w gigantoonz online?

Gniazdo Gigantoonz jest dostępne w niektórych najwyżej ocenianych kasynach, takich jak te, które przedstawiono tutaj. Dołącz do zatwierdzonej strony, a możesz cieszyć się szeroką gamą gier w bezpiecznych, bezpiecznych i w pełni licencjonowanych kasynach.

Jaka jest funkcja kwantowa gry w gnicie gigantoonz?

Zwycięskie symbole wypełniają kwant z boku siatki gniazda gigantoonz. Jeśli zbierzesz wystarczająco dużo jakiejkolwiek sekwencji symboli kaskadowych, wyzwala specjalne modyfikatory, takie jak usuwanie symbolu, transformacje i gigantyczne dziczy.

Czy mogę wygrać prawdziwe pieniądze, kiedy gram w gniazdo Gigantoonz?

Zagraj w gniazdo Gigantoonz online, a możesz wygrać do 400 000.00 przy maksymalnych stawkach. To 4000 razy w całkowitym zakładach i możesz to ubiegać w trakcie serii kaskadowych symboli, pomogowych przez powyższe modyfikatory.

Jak wygrać nagrody z automatu gigantoonz?

Gniazdo Gigantoonz używa klastra wypłaca mechanizm. Za każdym razem, gdy zobaczysz 6 lub więcej dopasowanych symboli skupionych razem, wygrywasz nagrodę. Te symbole znikają, a nowe spadają z góry, potencjalnie tworząc nowe klastry do dalszych kaskad.

Jak lotny jest gigantoonz online?

Znajdziesz wysoki poziom zmienności w gniazdku Gigantoonz. Może to prowadzić do kilku spinów z rzędu bez wygranej, ale odpowiednio wysokie średnie wartości nagrody, aby to nadrobić. Jest przyzwoity procent zwrotu 96.25% z tej gry.

Jaki jest minimalny zakład na gniazda Gigantoonz?

Minimalny zakład na każdym obrotu automatu gigantoonz wynosi 0.20 i istnieje wiele opcji między tym a maksymalnym stawką 100.00. Łatwo jest wybrać poziom zakładów za pomocą przewijanego paska pod kołowrotkami.

To część gniazda gigantoonz serii?

Gigantoonz Slot jest częścią serii gier, które zawierają podobne postacie. Inne obejmują Reactoonz 1 i 2, które odtwarzają się na siatkach 7x7, oraz Dr. Toonz, który jest grą 6-z-relacyjną z 4096 sposobami wygrania.

, Który tworzy automat gigantoonz?

Gniazdo gigantoonz pochodzi z Play’n Go. Jest to część bardzo udanej oferty, która obejmuje hity takie jak opowieść o Kyubiko, Love Joker, 15 Crystal Roses: A Tale of Love i Legacy of Egypt. Zagraj w te i więcej w naszych ulubionych kasynach.

Kiedy wydano gigantoonz online?

Play'n Go uruchomił gniazdo Gigantoonz do kasyn komputerowych i mobilnych 27 stycznia 2022 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Imperial Opera
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Holy Diver
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Solar Wild
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Absolootly Mad Mega Moolah
RTP:
92.02%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Cops 'n' Robbers
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reels of Wealth
RTP:
95.29%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Medusa II
RTP:
97.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Eye of the Storm
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Helios’ Fury
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Temujin Treasures
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Action Bank
RTP:
95.16%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sam on the Beach
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni