Giovanni's Gems graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
94.94%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 000 000 $.00
Motyw:
Fantazja, klejnoty, magia

Recenzja automatów online Giovanni's Online

Ustaw w ciemnej kopalni, którą możesz odkryć z entuzjastycznym giovanni, to miejsce ma ekran 7x7 pełen diamentów, klejnotów i kryształów. Skorzystaj z dowolnego urządzenia, które chcesz zagrać za prawdziwe pieniądze, a możesz zarobić udział w wypłatach do oszałamiających 1 000 000 monet.

Jak można się spodziewać po automatach Betsoft, Givanni's Gems zawiera niezwykłą grafikę 3D w studio, ale także szereg popularnych funkcji bonusowych. Kaskadowe rolek w automatach upewniają się, że zawsze masz drugą szansę na bankowość nagrody podczas gry, podczas gdy darmowa bonus spins, gra podwójna i funkcja swapu symboli.

Jak grać w giovanni's klejnot online

Nie pozwól, aby ekran 7x7 oszukał cię do myślenia, że ten gniazdo jest trudny do zagrania, ponieważ rzeczywistość jest zupełnie inna. Dzięki intuicyjnym elementom sterującym po lewej stronie możesz łatwo dostosować rozmiar zakładu, wybierając wartość monet i zwiększając mnożnik poziomu BET do 5. Najmniejszy pakiet to 0.30 punktów (0.01 na monetę), podczas gdy najwyższy zakład jest ustawiony na 150 punktów. Po zakończeniu konfigurowania zakładu po prostu naciśnij przycisk Spin, aby rozpocząć zakłady lub poprawić sterowanie automatycznym gra.

To, co jest dość niezwykłe w tym automatu. Zamiast tego opiera się na Special"Klaster płaci" Mechanika do tworzenia nagród na stronach internetowych Real Money Online. Wypłaty mogą być wywołane przez 11 symboli, z których każda oferuje nagrody reprezentowane w monetach i rosną wraz z poziomem BET. Granie w automatach za prawdziwą gotówkę na poziomie BET ONE da ci szansę zarabiania na wypłatach od 3 do 3000 monet na klaster. Zwiększ swój poziom BET do pięciu, a możesz oczekiwać lepszych zwrotów do 15 000 monet na klaster. Dzięki specjalnej mechanice ten automat gwarantuje, że zawsze masz bezpłatną szansę na zdobycie drugiej wygranej zaraz po każdej wypłaty.

Jeśli wolisz hazard w ruchu, możesz również cieszyć się tym gniazdem na urządzeniu mobilnym iPhone, iPad lub Android. Będziesz cieszyć się tym samym eleganckim doświadczeniem podczas gry na telefon. Znajdź elementy sterujące BET w ukrytym menu w lewym górnym rogu, aby dostosować kołek, a następnie po prostu naciśnij przycisk Spin po prawej stronie, aby rozpocząć.

Funkcje klejnotów Giovanniego i darmowe spiny

Możesz zbierać pieniądze tylko w giovanni's Gems, tworząc klastry pasujących symboli na dowolnym kołowrotku i w dowolnym możliwym kierunku. Klastry to grupy pięciu lub więcej identycznych symboli, które są przylegające do siebie w jakikolwiek sposób. Łącząc symbole, możesz tworzyć klastry z maksymalnie 25 symbolami, aby zbliżyć się do jackpota gry. Gniazdo eksploduje również wszystkie zwycięskie klastry, pozwalając, aby nowe nowe symbole spadły na ich miejscu, aby dać ci kolejną szansę na wygranie nagrody, ale bez płacenia czegokolwiek dodatkowego.

Najcenniejszymi ikonami, które możesz zebrać podczas gry za prawdziwą gotówką, są symbole giovanni i węgla. Symbol Giovanni jest w zasadzie symbolem rozproszenia, który może zapłacić w dowolnym miejscu, niezależnie od tego, czy tworzy klaster, czy nie. Zebranie 5-25 z tych symboli w rundzie zapewni natychmiastowe wypłaty do 1500 monet oraz bonus do 50 darmowych spinów. Aby uczynić wszystko jeszcze bardziej ekscytującym, każdy symbol węgla, który pojawia się obok zwycięskiego klastra podczas bezpłatnych spin.

Jako ostatnia nagroda, szczelina oferuje również oldschoolową funkcję hazardu. Do tej funkcji można uzyskać, naciskając"Podwójnić się" przycisk zaraz po wygraniu wypłaty. Podobnie jak większość funkcji hazardowych, ten pozwala odgadnąć kolor następnej karty, aby podwoić pełną nagrodę, podwójną połowę lub stracić ją, jeśli źle zgadujesz.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Klejnot Giovanniego i podobne automaty online

Klejnoty Giovanniego to miejsce zaprojektowane głównie dla graczy z smakiem wciągających gier o średniej wolności. Jeśli nie jesteś graczem, który nie ma nic przeciwko ryzykowaniu zbyt dużej ilości pieniędzy i jest bardziej w nowoczesnych automatach niż klasyczne gry, klejnoty Giovanni będą warte wypróbowania. Nie tylko gra, która może być bardzo zabawna, ale ten automat Betsoft może również płacić duże nagrody w wysokości ponad 1 000 000 monet, gdy gra się za prawdziwą gotówką, chociaż z tak wysokim wskaźnikiem hitów, jak ta gra, dostanie się do tak dużych wypłat, które są tak duże prawdopodobnie zdarza się dość rzadko.

W przypadku graczy, którzy szukają ogromnych nagród i nie mają nic przeciwko podejmowaniu większego ryzyka, aby je zdobyć, istnieje kilka szczelin o wysokiej wariancji od Betsoft, które możesz spróbować. Aby uzyskać szczelinę z 6 rolkami i podobnym potencjałem wypłaty, możesz sprawdzić Betsoft's Vampire Clood Eternal Slot. A w przypadku unikalnej maszyny do automatów, która pozwala wybrać własną zmienność, możesz również wypróbować automat do gry dobrej dziewczyny. Sprawdź niektóre z naszych zalecanych kasyn online, aby znaleźć te automaty i więcej dostępnych za prawdziwe pieniądze i uzyskać atrakcyjną bonus powitalny zaraz po zarejestrowaniu się.

Powiązani partnerzy kasyna

Diamond Queen
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Super Joker
RTP:
96.52%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
King of Macedonia
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gonzo's Quest Megaways
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Shimmering Woods
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Treasures of the Lost Stones
RTP:
93.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Call of Fruity
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cazino Zeppelin Reloaded
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hot 27
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hyper Strike
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cleopatra II
RTP:
95.89%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dangerous Beauty
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni