Giza Infinity Reels graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 000 000 $.00
Motyw:
Starożytny Egipt

Giza Infinity Reels Darmowe Gry Online Recenzja

Niezwykle popularny starożytny egipski temat przychodzi na komputery PC, iOS, Android i Windows w oszałamiających szczegółach w naszych zalecanych mobilnych kasynach. Yggdrasil i Reel Play Umieść siatkę symboli 3x3 na tle kolumn, palm i piasków pustynnych, z odpowiednio egipską ścieżką dźwiękową w stylu.

Symbole w dekoracyjnej złotej ramie zawierają pięknie zaprojektowane obrazy anubis, bastet, oka RA i inne klasyczne emblematyki. Scarab Beetle działa jak inni w razie potrzeby, ale prawdziwym punktem atrakcji jest system Infinity Reels, który dodaje jedną dodatkową rolkę do każdej zwycięskiej kombinacji. Jeśli poprawia wygraną, pojawiają się kolejne rolek, wraz z mnożnikami wygranej.

Nagroda Jackpot czeka na każdego, kto udaje się przedłużyć rolki wystarczająco daleko, a automat do gry w giza Infinity Rolet ma bezpłatną funkcję gier, w której łatwiej jest osiągnąć maksymalne zwycięstwa 10 000 razy.

Jak zagrać w guzę Giza Infinity Role

Wybierz poziom zakładów, klikając mały stos monet na panelu sterowania i z opcjami od 0.20 do 100,00 na spin, jest to przyzwoity zasięg, który pasuje do większości graczy. Dostępne są automatyczne i turbo spinowe, a przycisk "I" otwiera wypłatę, w której widzisz, ile jest wart każdego symbolu na najlepszych miejscach online.

Musisz wylądować co najmniej 3 w rodzaju rolek, aby wygrać, ze złotym symbolem Omega warta zaledwie 1x zakładu, podczas gdy Anubis i Piramidy płacą najwięcej, na 5 razy w stawce.

Paytable ma również szczegółowe informacje na temat różnych funkcji bonusowych i sposobów ich uruchomienia. Pomimo genialnego systemu Infinity Reels, jest to łatwa gra do gry, więc nawet jeśli masz niewielkie doświadczenie, gra Giza Infinity Reels jest świetną opcją.

Bezpłatne obroty i inne funkcje Bonusa Bonusa Bonusa Infinity Infinity

Każda wygrana uruchamia mechanizm Infinity Reels, w którym początkowe 3 bębny blokują się, gdy jedna dodatkowa kołowrotka jest dodawana po prawej stronie. Jeśli ma to kolejny przykład zwycięskiego symbolu, proces powtarza się i kontynuuje tak długo, jak długo poprawisz wygraną. Mnożnik wzrasta o 1x z każdym nowym kołowrotkiem i otrzymujesz wypłatę, gdy pojawia się kołowrotek i nie rozszerza wygranej.

Jeśli rozszerzysz grę Giza Infinity Role do 12 rolki, otrzymasz nagrodę Jackpot na 888x Twoim zakład, oprócz wszelkich innych wypłat. Wszelkie nagrody symboli piramidy 10 darmowych spinów. Rozszerzający się system bębnów jest nadal na miejscu, a teraz mnożniki nie resetują się na końcu sekwencji, ale zamiast tego spadają o 1x z jakiejkolwiek straty. Przy szczęściu możesz zbudować ogromny mnożnik podczas bezpłatnych gier, a każde więcej symboli piramid dodają 4 dodatkowe obroty do Twojej suma, bez ograniczeń do tego, ile razy może się to zdarzyć.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się szpilki
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne zwycięstwa, zmienność i powrót gry Giza Infinity Reels Game

W tej grze jest limit 10 000 razy, więc chociaż nie jest to całkiem nieskończone, nadal możesz wygrać 1 000 000.00 na najwyższych stawkach. Giza Infinity Reels Slot Online ma średnio do wysokiej zmienności, a długoterminowe średnie zwrotki wynoszące 96.45%.

Nasza ocena automatów do szpilowców Giza Infinity

System Infinity Reels szturmował świat online. Daje to szansę na zwiększenie każdej zwycięskiej kombinacji i chociaż nie zawsze wygrasz, czasami wiele bębnów może zwiększyć wypłaty do ogromnych kwot.

Dziki chrząszcze Skarabina pomaga w razie potrzeby stać dla innych. Darmowe obroty z mnożnikami wznoszącymi się o 1x na każdej wygranej i spadające o 1x na każdą stratę może stworzyć niektóre z największych wygranych.

Jeśli wolisz bardziej konwencjonalną grę o podobnym stylu, zagraj w piramidach giza z Barcrest, która ma standardowy 5-rela, 20-liniowy układ i funkcje, takie jak dzikie symbole i darmowe spiny.

Znajdziesz automat do gry w giza Infinity Role i szeroką gamę innych, w najlepszych kasynach online z zakresem Yggdrasil, takich jak te widziane tutaj.

Blood Lore Wolf Pack
RTP:
95.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Western Belles
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
2 Gods - Zeus vs Thor
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Road Rage
RTP:
96.03%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Book of 99
RTP:
99.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Treasure Room
RTP:
94.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Queen of Alexandria
RTP:
92.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Book of Mrs Claus
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gem Star
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
PiggyPop
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Nitropolis 2
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mega Masks
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni