Gladiator - Road to Rome Online graj online za darmo

Oprogramowanie:
Playtech
RTP:
95.05%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
CA 600 000 $.00
Motyw:
Filmy, akcja/przygoda, starożytny Rzym

Gladiator: Droga do Rzymu Online Review

Ludzie z Playtech wiedzą, kiedy mają dobrą rzecz i gorączkowo pracowali za kulisami trzeciej części odnoszących sukcesy serii gier online. Rezultatem jest Road to Rzym, progresywne gniazdo jackpotów oparte na luźno na eposu Hollywood z Russellem Crowe. Aussie aktor tak naprawdę nie pojawia się tutaj na rolkach, ale wciąż jest dużo miejsca dla Joaquina Phoenixa, Olivera Reeda i innych różnych postaci z filmu z 2000 roku. Droga do Rzymu jest powiązana z progresywnym jackpotem, dając graczom szansę na wygranie ogromnej suma gotówki i ma wystarczającą ilość bonusowych rund i funkcji, aby przeciętny gracz wracał po więcej. Więc odkurz swoją tarczę i wypolerować miecz… wracamy do Koloseum.

O Gladiator Road to Rome Darmowe Gry Online Game

Gladiator Road do Rzymu zawiera 25 linii płacowych i niezliczone sposoby wygrania z każdym obrotem pięciu kołowrotków. Podstawowymi symbolami są postacie z filmu i ikony, które reprezentują przedmioty, których można się spodziewać w noszeniu rzymskiego wojownika, takiego jak zbroja, tarcze i kaski. Fani poprzednich tytułów Gladiator z Playtech zapoznają się z szybką akcją i atmosferą stworzoną przez teatralne wizualizacje i ostre wybuchy dźwięku, które witają każdą zwycięską kombinację obróconą. Droga do Rzymu przenosi te aspekty na wyższy poziom z grafiką 3D i zupełnie nową ścieżką dźwiękową.

Droga do Rzymu wykorzystuje szereg specjalnych symboli, zwłaszcza dzikiego - które mogą zastąpić wszystkich innych oprócz rozproszenia za najważniejszą nagrodę 40x Twój udział. Rozproszenie jest wyzwalaczem rundy za darmo Kolosseum, które powinny być trzy lub więcej z tych krajów na twoich rolkach. Istnieją niesamowite możliwości wygrania wielkich z Gladiator Road do Rzymu. Jest to powiązane z progresywną siecią jackpot Playtech, na początek, co może prowadzić do dość przystojnej wypłaty. Nawet oprócz progresywnej wypłaty, najważniejsza nagroda w wysokości 45 000 razy Twoja udział można wygrać tutaj.

Funkcje, specjały i symbole

Symbol rozproszenia tarczy wyzwala Breme darmowe obroty: trzy rozproszenia zarabia pięć gratisów, cztery rozproszenia daje osiem darmowych obrotów, a pełny zestaw pięciu płaci tuzin za darmo. Gracze są następnie zabrani do Koloseum za"Wybierz je"-Funkcja stylu. Liczne tarcze zostanie wyświetlone na ekranie, a Twoim zadaniem jest wybór ulubionych w celu ujawnienia nagród pieniężnych i innych gadżetów, które obejmują mnożniki, szturchnięcia, impuls wypłat, dodatkowe darmowe spiny i wiele innych. Oto szybkie podsumowanie tego, co jest do zdobycia w rundzie Free Spins Colosseum:

 • Mnożnik - Zakres 3x bonus na wygranych, który może stać się 9x dalej
 • Dodatkowe darmowe obroty - Można wygrać trzy dodatkowe gratisy
 • Dziki szturchnięcie - Symbol gladiatorów szturcha całą rolkę dziką
 • Wzmocnienie wypłaty - Zwiększa wartość losowego symbolu o 5x
 • Extra Wild - losowo wybrany symbol staje się dziki przez czas trwania rundy
 • Dodatkowe rozproszenie - Symbol jest losowo wybierany, aby stać się rozproszeniem, płacąc za trzy w dowolnym miejscu na szpach

Darmowe obroty następnie rozgrywane zgodnie z funkcjami zdobytych jak wyżej, więc istnieje możliwość osiągnięcia mnożnika 9x na 12 darmowych spinach. Jest jeden ostatni specjalny symbol do rozważenia: bonus hełmu. Zmieść trzy z nich na środkowym trio rolki, a uruchomisz funkcję bonusu Gladiatora. Tutaj wybrano dla Ciebie dziewięć symboli hełmu, z dostępnymi brązem, srebrnym i złotym - złotem jest oczywiście największym zarobkowym. Jeśli wszystkie dziewięć hełm jest złoto, wygrasz progresywny jackpot!

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Ułożone symbole
 • Ułożone dziczy
 • Losowe dziczy
 • Ponowne spiny
 • Funkcja szturchania
 • Funkcja hazardu
 • Praca
Captain Cash
RTP:
93.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cluster Slide
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Figaro
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
King’s Crown
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ogre Empire
RTP:
95.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Valley of the Gods 2
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sonic Links
RTP:
96.06%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Blazing Mammoth
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Flame
RTP:
96.61%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diamond Jackpot
RTP:
94.12%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Phoenix Forge
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Diamond 7
RTP:
95.66%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski