Glorious Empire graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
96.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
400 000 $.00
Motyw:
Fantasy, złote/złote monety, starożytny Rzym

Chwalebny Empire Darmowe Gry Online Review

Starożytny Rzym był okresem wielkich wojen, wszelkiego rodzaju bitew o władzę, dumę i nagrody, a czasem nawet bitwy dla uczuć i miłości księżniczki. Jest to okres w historii, który pozostawił znaczący ślad na świecie, który został przedstawiony w wielu książkach, wierszach, obrazach, filmach i innych rodzajach sztuki. Istnieją również setki automatów, które są inspirowane chwalebnym imperium rzymskim, żołnierzy i koloseum oraz piękne świątynie. NextGen ma ich mnóstwo, z których jeden był chwalebną maszyną do gniazda imperium. Opracowany z nienaganną grafiką, chwalebne miejsce w Internecie przedstawia każdy szczegół starożytnych czasów rzymskich, przedstawiony najbardziej kojącymi kolorami.

Glorious Empire to gniazdo 40 płac, które oferuje świetny RTP wynoszący 96.92%, które można odtwarzać na dowolnym urządzeniu komputerowym i mobilnym. Jest to średnie i wysokie lotne szczelin. Jeśli chodzi o rozgrywkę, jest to dość proste miejsce na dziczy, rozproszenia i gry bonusowe. Ale te funkcje mogą zabrać Cię do niesamowitych wypłat. Chętnie dowie się o tym więcej? Kontynuuj czytanie naszej recenzji, a otrzymasz szczegółowy przegląd.

Chwalebne ustawienia i nagrody Imperium

Niezależnie od rodzaju urządzenia, którego używasz do hazardu online, możesz mieć pewność, że chwalebne gniazdo Empire będzie grane tak płynnie, jak to tylko możliwe. Niezależnie od tego, czy grasz na komputerze stacjonarnym, smartfonie lub tablecie działającym na systemach operacyjnych na iOS, czy Android, gniazdo będzie działać nienagannie, ponieważ został opracowany w HTML5.

Po załadowaniu gry zobaczysz przycisk Spin w prawej dolnej części, podczas gdy w lewej górnej części zobaczysz przycisk Ustawienia. Klikając lub stukając go, zobaczysz wiele opcji, które musisz dostosować, zanim zaczniesz grać. Najpierw musisz zdecydować, czy chcesz grać z dźwiękami lub bez. Możesz to zrobić, klikając lub stukając głośnik, który aktywuje lub dezaktywuje dźwięki.

Następnie musisz ustalić, czy chcesz grać za pomocą opcji autoodplay, czy ręcznie obracasz rolki. A potem oczywiście musisz zdecydować o swoich zakładach. Będziesz grać 50 monet na linię, a każda moneta będzie kosztować od 0.01 do 10 kredytów. Oznacza to, że minimalny łączny zakład, który możesz umieścić, może wynosić 0.50 i maksymalnie 500 punktów.

Teraz wszystkie zwycięstwa Payline zapłacą pomnożone przez zakład linii, z wyjątkiem zwycięstw rozproszenia, które są mnożone przez całkowitą zakład. Po kliknięciu lub dotknięciu przycisku "I" wpisujesz Paytable, gdzie znajdziesz również informacje o bonusie gry. Widzisz najniższe opłacające symbole karty od 10 do A, dając 50 monet dla kombinacji 5-z. Następnie widzisz hełm żołnierza i powóz, który daje 100 monet, a koń wyglądający Pegasus daje 125 monet. Symbol żołnierza daje 150 monet, a piękne blondynki 200 monet. Dziki, który jest symbolem przedstawionym ze złotą osłoną żołnierza.

Chwalebna rozgrywka Empire

Dzikie nie tylko daje wypłatę za wygraną symbol od 2 do 5, ale także zastępuje regularne symbole w tworzeniu zwycięskich kombinacji. Nie zastąpi jednak rozproszenia.

Rozproszenie, które jest symbolem ze świątynią rzymską, jak wspomniano, daje 4000 razy całkowity zakład, co oznacza, że ten symbol może zapewnić maksymalną wygraną w chwalebnym miejscu online. Dla maksymalnego zakładu na 500 punktów oznacza to, że rozproszenie może dostarczyć do 2 milionów kredytów!

Ale to nie jedyna rola, jaką odgrywają rozproszenie. 3, 4 lub 5 rozprasza się odpowiednio 7, 10 lub 15 wolnych spinów. Jeśli uda ci się wylądować dziki podczas każdego swobodnego spinu, pozostanie on zamknięty na rolkach dla pozostałych wolnych spinów. Ponadto, jeśli uda ci się wylądować od 3 do 5 rozproszonych podczas bezpłatnych spin.

Jak widać, rozgrywka wcale nie jest skomplikowana, a kiedy dotrzesz do maksymalnej wypłaty miejsca, faktycznie uruchamiasz darmowe spiny. Dostajesz 2 na 1, co jest niesamowite! Biorąc pod uwagę, że bezpłatne spiny są wnikające, możesz liczyć na to, że często otrzymywali niesamowite wypłaty!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Chwalebne podsumowanie Imperium i alternatywy

Chwalebne imperium przez NextGen to bardzo satysfakcjonujące miejsce, w którym gracz ma przewagę matematyczną. RTP jest nie tylko niesamowite, 96.92%, ale także gra jest średnia i wysoka, co często daje ogromne wygrane. Ponadto w momencie, gdy uruchomisz bezpłatne obroty, jednocześnie zdobywasz najwyższy potencjał wypłaty do 2 milionów kredytów, w zależności od zakładu.

NextGen nie wydaje się tak często satysfakcjonujących miejsc, nawet jeśli istnieje kilka tytułów, które mogą zaoferować jako dużą wypłatę. Jednym z nich jest gigantyczne klejnoty. Automat może dostarczyć do 2.5 milionów kredytów, co oznacza pół miliona więcej niż chwalebne miejsce na imperium online. Jego rozgrywka jest super prosta, nie masz rozproszenia, dziczy ani wolnych spin.

Ale jeśli czujesz się przytłoczony takimi szczelinami i nie możesz poradzić sobie z presją, zawsze możesz grać w gniazda z bardziej rozsądnym asortymentem i wypłatami. Takie miejsce to Polterheist, jedno z najnowszych automatów dewelopera, które mogą zapewnić 250 000 punktów za maksymalny zakład 50 punktów. To doskonałe miejsce, które jest pełne funkcji i oferuje naprawdę angażujący czas hazardu. Zawiera przyjazne duchy w stylu Casper, które w rzeczywistości dodają humorystyczny akcent do swojego przerażającego motywu na dziki zachód, i wydaje się, że jest to idealny wybór dla graczy, którzy chcą się dobrze bawić i potencjalnie wygrać przyzwoite wygrane.

Sprawdź te automaty i inne ulubione w naszych najlepszych miejscach online, w których czekają też premie powitalne!

Powiązani partnerzy kasyna

Miami Nights
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Odin’s Riches
RTP:
96.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Monopoly Bring the House Down
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Agent of Hearts
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild West Wilds
RTP:
96.14%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Trigger
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reel Desire
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
God of Fire
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mighty Black Knight
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dragon’s Fire Megaways
RTP:
94.77%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Grand Galore
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Aztec Treasures
RTP:
93.01%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski