Goblin Heist Powernudge graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Fantazja, magia

Recenzja automatu online Goblin Heist PowerNudge

Odkryj świat złota, goblinów i gigantów z goblinowym napadem PowerNudge online w Pragmatic Play. Wypełniony szczegółowymi postaciami i cennymi obiektami, to świetnie wyglądające gniazdo występuje w formatach komputerowych i mobilnych w najlepszych kasynach online.

To 5-linowa, 10-linowa gra, w której mechanizm powerNudge wywołuje każdą wygraną. Zwycięskie symbole opuszczają jeden rząd na raz, ponieważ inne odpowiadają tak długo, jak tworzysz nowe kombinacje. Golden Lions wystrzeliwują ekscytującą rundę respins, w której można budować hojne mnożniki, a zwycięstwa mogą osiągnąć 4000 razy w całkowitym zakładach z tej funkcji.

PowerNudge napadu goblinów jest bardzo niestabilnym szczeliną, w której długoterminowy procent zwrotu jest powyżej średniej, na poziomie 96.47%.

Jak zagrać w goblin napadowy zasilanie

Drobne zwoje, skrzynie skarbów i czaszki należą do pięknie zaprojektowanych symboli tutaj, nadzorowanych przez zielony goblin z groźnym uśmiechem na twarzy. Grafika jest doskonała, nawet aż do dekoracyjnej ramy otaczającej rolki i ogromny zamek za sobą. Zobaczysz wiele animacji z zwycięskich symboli, a imponujący wynik brzmi dobrze w wersji komputerów stacjonarnych, Android, iOS i Windows. Jeśli lubisz automaty z motywem magii lub fantasy, twoje życzenia mogą zostać spełnione, gdy grasz w power gliny na zatwierdzonej stronie.

Dołącz do przygody od 0.20 i 100.00 na spin. Opcja BET ante kosztuje 25% dodatkowe, ale podwaja szansę na wywołanie premii respins. Elementy sterujące są łatwe w użyciu, a ty stukasz plus lub minus karty poniżej bębn.

Kliknij "ja" po drugiej stronie elementów sterujących, a widzisz wypłatę, która ujawnia, ile jest wart każdego symbolu w wybranym przez ciebie zakład. Symbole płacą od lewej do prawej, zaczynając od dowolnego kołowrotka, z goblinem wycenionym na 1x, 4x i 20x stak.

Respins i inne funkcje bonusowe z goblinowego slotu PowerNudge

Funkcja PowerNudge to fantastyczna innowacja z pragmatycznej gry, która często może prowadzić do wielu zwycięstw z jednego płatnego spinu. Wszystkie symbole w wygranej szturmują jeden rząd na raz, podczas gdy wszelkie inne symbole odpadają, a jeśli tworzy to nową wygraną, otrzymasz kolejną moc i tak dalej. O ile wygrana wyzwalacza była w dolnym rzędzie, z pewnością otrzymasz kolejną wypłatę, ponieważ symbole pozostają w widoku dla 1 lub 2 szturchnięć. W praktyce nowe zwycięstwa mogą pojawiać się dość często, a na końcu otrzymujesz całą serię energetyki potencjalnie wielkiej nagrody.

Złote lwy w 6 lub więcej miejscach wystarczą, aby rozpocząć rundę premiową. 1x mnożniki pojawiają się powyżej każdego kołowrotka, ponieważ symbole wyzwalające ujawniają wartości pieniężne do 50x stolika, +1, +2. lub mnożniki +3, które mają zastosowanie do ich odpowiednich bębnów lub +1, +2 lub +3 globalnych mnożników, które mają zastosowanie do wszystkich rolki.

Symbole następnie zrujnia jeden rząd na raz, gdy pojawiają się tylko ślady lub więcej złotych lwów, z mnożnikami stosowanymi do wartości pieniężnych przed dodaniem do ogółem. Symbole mogą wyświetlać różne wartości lub mnożniki na każdym kroku, a funkcja działa tak długo, jak każde lwy są widoczne.

Gdy na rolkach nie pozostały żadne symbole, wszystkie zgromadzone wartości są wypłacane na najwyższych miejscach online.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • Funkcja hazardu

Maksymalne zwycięstwa, średnie zwroty i zmienność

Możesz zbudować wygrane do 4000 razy więcej niż w funkcji respins. Zagraj na maksymalnym poziomie zakładu, z opcją ante, a możesz ubiegać się do 500 000.00 w tej rundzie. Możliwe jest, aby wygrać tak dużo w wystarczająco długiej serii powernudges w podstawowych grach, ale dość mało prawdopodobne.

Wysoka zmienność może widzieć, że rolki obracają się kilka razy między zwycięstwami, ale aby temu przeciwdziałać, nagrody mogą być stosunkowo hojne, a długoterminowy procent zwrotu 96.47% jest doskonałe.

Nasza ocena slotu napadowego Goblin Wheel

Z ostrą grafiką i popularnym tematem, goblinowy napad PowerNudge online ma natychmiastowy urok. Ale atrakcja jest znacznie więcej niż głęboka skóra, ponieważ ma kilka świetnych cech, w szczególności mechanizm mocy, który jest ekscytującą alternatywą dla systemu kaskadowych bębnów widzianych w niektórych innych grach.

Respins z szturchodami, symbolami pieniężnymi i mnożnikami z pewnością doprowadzą do wypłaty, nawet w mało prawdopodobnym wydarzeniu, że żadne dodatkowe lwy pojawiają. Wygrane są ograniczone do 4000 razy, co jest nieco mniejsze niż 5000x zwykle widoczne w pragmatycznych miejscach do zabawy, ale nadal może prowadzić do ogromnej nagrody do końca rundy.

Pomóż Goblinowi zdobyć wirtualne skarby, grając w tę niezwykle przyjemną grę w naszych zalecanych pragmatycznych witrynach do gry lub w najlepszych aplikacjach do bukmacherskiej.

Jaka jest funkcja PowerNudge w grze goblinowej slotu PowerNudge?

Wszystkie zwycięskie symbole na rolkach goblinowego slotu powerNudge zrzucają jeden rząd. Ta funkcja PowerNudge działa tak długo, jak nadal widzisz wygrane z wyzwalających symboli lub nowych, które pojawiają się.

Ile linii płac ma maszyna do gniazda PowerNudge Goblin Wheel?

Goblin Wheel PowerNudge online gniazdo ma 10 liniów wypłat od lewej do prawej. Niezwykle możesz sformułować zwycięstwa z dowolnego kołowrotka, zwiększając szanse na zwycięską kombinację.

Czy globin goblinowy powerNudge ma jakieś inne funkcje?

Zagraj w goblin napadowy gniazdo mocy, a możesz również uruchomić rundę respins z 6 lub więcej symboli lwów. Każdy lew ma wartość pieniężną lub mnożnik, który może się gromadzić w całej rundzie, co tylko końców.

Czy mogę zagrać w goblin napadu powerNudge na telefonie komórkowym?

Możesz zagrać w grę Goblin Heist PowerNudge na prawie każdym urządzeniu mobilnym w najlepszych kasynach. Jest kompatybilny z platformami iOS, Androidem i Windows, a także komputerami, laptopami, komputerami Mac i innymi.

Jaka jest najlepsza aplikacja goblinowego napadu powerNudge online?

Możesz przeczytać wszystko o aplikacjach kasyna online tutaj pod adresem. Poszukaj witryn z goblinowym sercem PowerNudge w ich zakresie, a możesz pobrać ich aplikację, aby dotrzeć do gier za pomocą ikony na ekranie mobilnym.

Gdzie powinienem grać w goblin napadowy gniazdo PowerNudge?

Otrzymaliśmy najlepsze witryny, w których możesz zagrać w gliździe PowerNudge Goblin Wheel Online i zawierać je tutaj na tej stronie. Nasze zatwierdzone kasyna są w pełni bezpieczne, niezawodne i są wyposażone w najlepsze oferty bonusowe.

Czy mogę wygrać prawdziwe pieniądze z maszyny do gliny PowerNudge Goblin Wheel?

Możesz wygrać do 4000 razy swój udział w prawdziwych pieniądzach z goblinowego slotu PowerNudge. Na maksymalnym poziomie zakładu 125.00, to składa się na ogromne 500 000.00 Potencjalna nagroda.

To power goblinowy podobny do innych gier?

Gry o podobnym stylu do goblinowego slotu PowerNudge to Evil Goblins, autor: Nolimit City oraz Goblins amp; Gemstones autorstwa Kalamba Games. Rise of Giza PowerNudge ma tę samą mechanikę, ale starożytny motyw egipski.

Który deweloper sprawia, że goblin heist PowerNudge online?

Pragmatyczna gra stoją za goblinem napadowym, a także inne hite gry, takie jak Megaways Chilli Heat, North Guardians, Disco Lady i inni, które możesz cieszyć się w naszych zatwierdzonych miejscach.

Kiedy został wydany automat do goblinowego automatu PowerNudge?

PowerNudge napadu goblinów został uruchomiony 12 maja 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

Cops 'n' Robbers
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Swarm
RTP:
97.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mystic Chief
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Ancient Fortunes Poseidon WOWPOT Megaways
RTP:
92.23%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Jokerizer
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sticky Bandits 3 Most Wanted
RTP:
95.82%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Once Upon a Time
RTP:
95.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Triple Double Da Vinci Diamonds
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Striking Hot 5
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Chronicles of Olympus X UP
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Vikings Go Berzerk
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Top Trumps World Football Stars 2014
RTP:
95.26%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni