Gods of Gold Infinireels graj online za darmo

Oprogramowanie:
Netent
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, klejnoty, Aztec

Gods of Gold Infinireels Online Ground-up

Pieniądze będą o twoim umyśle, gdy wejdziesz do luksusowego pokoju skarbów w Gods of Gold Infinireels. Wskazówka jest w nazwie, a złoto jest z pewnością ukierunkowanym tematem w tym hojnym, uproszczonym szczelinie. Posiada najwyższej klasy motyw babiloński, który łączy żywe obrazy z silnikiem i imponującym gier, Netent złożył idealne wrażenia, aby wypróbować na swojej ulubionej witrynie automatu.

Netent ustawił minimalny zakład na 0 $.20 i maksimum tak wysokie jak 100 USD, co oznacza, że ten nowy tytuł jest przeznaczony zarówno dla wysokich rollers. Wygodna funkcja automatycznego opanowania umożliwia obrócenie do 1000 razy, z przydatną opcją zaawansowanych ustawień umożliwiających ulepszenie, gdzie powinno to zatrzymać się na dowolnej wygranej lub jeśli salda zwiększają się/spadają o określoną kwotę.

Jednak wiodąca na rynku technologia Infinireels Netent naprawdę odróżnia je od konkurencji. Ta funkcja, która zostanie wyjaśniona dalej w tej recenzji, pozwala na wygranie przepysznego 25000x swojego oryginalnego pakietu. Ogromna wygrana może być tuż za rogiem.

Jak grać w Gods of Gold Infinireels Darmowe Gry Online

Gods of Gold Infinireels to z natury uproszczone miejsce i jest niezwykle łatwe do gry, niezależnie od tego, czy jesteś weteranem do gier, czy nowicjuszem, który zanurza twoje palce u nóg do świata kasyna online. Po prostu zarejestruj się na witrynie automatów netent, a będziesz mógł przetestować tę nową wersję dla siebie.

Stamtąd po prostu załaduj grę, wybierz wartość monety i jesteś gotowy, aby rozpocząć zakłady. Minimalny zakład tutaj to 0.01coins, który równa się 20c i idzie aż do 5.00 Monety o wartości 100. Twoja równowaga zostanie wyświetlona po prawej stronie przycisku wirowania, a wygrane wygrane również tutaj wyświetlane są wygrane.

Chociaż grana na siatce 3x3, zabawa się na tym nie kończy. Tutaj zaczyna się silnik Infinireels, w którym nowe rolki są dodawane, dopóki nie zostaną utworzone nowe zwycięstwa. Z każdym nowym kołowrotkiem liczba sposobów mnóro trzech.

Dopasowane symbole w dowolnej pozycji na trzech lub więcej sąsiednich rolkach, zaczynając od lewej do prawej, wygrana. Wyższe symbole płacących obejmują cztery wyjątkowo zaprojektowane postacie Boga w postaci sowy, byka, królowej i króla. Król jest tym, kogo chcesz tutaj znaleźć, płacąc 160 -krotnie swój udział za 10 w połączeniu. Może również pojawić się dziki symbol, choć tylko z kołowrotka cztery, co oznacza, że będziesz musiał uderzyć w kombinację, zanim wylądujesz potencjalnie lukratywną dziką.

Oczywiście, Netent optymalizuj wszystkie swoje gry na wielu platformach, więc zapewniamy, że możesz grać w Gods of Gold Infinireels na urządzeniach stacjonarnych, tabletu lub mobilnych (iOS i Android) z minimalnym zamieszaniem w jednym z naszych zalecanych mobilnych kasyn.

Funkcje i bonusy Gods of Gold Infinireels

Istnieją cechy i bonusy mnóstwo bogów złotych infinireels, które naprawdę sprawiają, że jest to jeden z najbardziej ekscytujących miejsc, moim zdaniem. Istnieją dwie losowe funkcje, w których możesz ponownie spać z dodanymi rolkami, co gwarantuje również prawdziwe wygrane gotówkowe.

Funkcja ponownych spinów występuje po zatrzymaniu się w kołowrotkach, pod warunkiem, że nie ma już zwycięskich kombinacji, funkcja ponownego spinka może się pojawić sporadycznie. To oferuje graczom szansę na ponowne obrócenie się, z gwarantowaną zwycięstwem!

Funkcja Multi-Slam, podobnie jak ponowne spiny, może pojawić się losowo podczas gry. Między dwoma a trzema kołowrotkami jest dodawane za każdym razem, gdy ta funkcja jest wyświetlana i gwarantuje, że da ci zwycięską kombinację.

Funkcja zwrotów wygranych to kolejna owocna okazja, aby zbudować swój bankroll. Tutaj musisz mieć oczy obrane dla symbolu Złotego Słońca, który działa jak rozproszenie. Trzy lub więcej z tych symboli lądujących na rolkach wywołuje obrotów wygranych. Trzy rozproszone wypłatę 10 obrotów, z dodatkową pięcioma do uruchomienia dla każdego znalezionego rozproszenia.

Być może zastanawiasz się, jaka jest różnica między darmowymi obrotami a obrotami wygranymi, cóż, nic więcej! Wygrane spiny działają w taki sam sposób, jak darmowe spiny, z dodatkową premią gwarantowanej gotówki na końcu. To całkiem niezła okazja, jeśli mnie zapytasz.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się szpilki
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Gods of Gold Infinireels Max Win, RTP i zmienność

Gods of Gold Infinireels grają z dużą zmiennością, stąd przyciągające wzrok 25000x potencjalne wygrane. Gniazda wysokiej zmienności oferują niesamowite wypłaty, ale musisz poświęcić zapewnienie częściej wygrywania w zamian za te zmieniające grę liczby.

RTP dla Gods of Gold Infinireels to 96.21%, co jest nieco za konkurentami, ale mimo to akceptowalne. Cokolwiek powyżej 96% RTP jest uważane za dobre dla automatów online, ale na rynku z pewnością są miejsca online bliżej 97%.

Podsumowanie Gods of Gold Infinireels i inne automaty online

Netent jest jednym z najlepszych dostawców automatów na planecie i bardzo rzadko wypuszczają graczy kasyn. Gods of Gold Infinireels nie różni się niczym, a wprawdzie słaba grafika i obrazy nadrobione z ekscytujących funkcji i ogromnym potencjałem wypłaty 25000x.

Szansa na zebranie obrotów wygranych sprawia, że jest to bardziej kuszące, a każda funkcja potrzebujesz, aby dokładnie cieszyć się wrażeniami. To dojrzała oferta, a gotycki, babiloński motyw jest tym, z którym Netent był wcześniej wyróżniał.

Nie wierz mi? Sprawdź ich gniazdo online Hall of Gods, która oferuje nieco wyższy RTP 96.5%. Jeśli ten motyw naprawdę pasuje do twojego stylu, to wiek Norse Gunks of Thunder from Playtech to kolejny tytuł, który musisz sprawdzić!

Powiązani partnerzy kasyna

Autumn Queen
RTP:
95.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Deal Or No Deal - The Banker's Riches
RTP:
95.21%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Genie's Touch
RTP:
96.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Captain Silver
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Nitropolis
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Beer Barrel Bash
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rainbow Riches
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dim Sum Prize
RTP:
97.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Beach Party
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Renegades
RTP:
96.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Under the Bed
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Attraction
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni