Gods of the Seas Triton’s Fortune graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
240 000 $.00
Motyw:
Starożytna Grecja, mity i legendy

Gods of the Seas Triton's Fortune Darmowe Gry Online Review

Gods of the Seas Triton's Fortune Maszyna to podwodna przygoda, w której starożytny grecki Bóg może zapłacić natychmiastowe jackpoty do 2000 razy twoje zakłady. Symbole w stylu kreskówek dodają odrobinę koloru do tego komputera stacjonarnego i mobilnej, która rozgrywa.

Potrzebujesz 15 zdjęć Triton, aby zebrać najwyższą nagrodę w grach podstawowych, ale istnieje bezpłatna funkcja bonusu spinów, w której łatwiej jest zebrać wielką wygraną z tego potężnego boga morza. Gods of the Seas Triton's Fortune to gra średnia do wysokiej zmienności ze średnim zwrotem 96.2% pochodzi od Foxium i ich partnera, mikrogaming.

Jak grać w bogach z fortuny morza Triton

Załaduj bogów z fortuny Triton na komputerze PC, iOS, Androida lub Windows Mobile, a widzisz kolorowe koralowce i animowane ryby.

To atrakcyjna gra na dowolnym urządzeniu, z symbolami skrzyń skarbów, harf, wazony i perły. Pojawiają się również symbole kart, wraz z dzikim symbolem syreny, który może wkroczyć dla innych w razie potrzeby, aby ukończyć wygraną.

Elementy sterujące są czyste i łatwe w użyciu, a ty przyciski strzałek do wyboru z opcji zakładu 0.20 do 120.00 za spin w najlepszych kasynach online. Strzałki w okręgu odblokowują funkcję automatycznych obrotów, a podwójne strzałki przyspieszają rozgrywkę.

3 małe linie na panelu ujawnią płatnik, który wymienia, ile wygrasz z dopasowanych symboli w dowolnym z 20 linii z lewej strony. Syrenka jest najważniejsza, przy 25 -krotnym zakładach dla pełnej linii 5.

Bezpłatne obroty i inni bogowie z maszyny do gniazda fortuny Triton

Triton jest królem rolki. Jest specjalnym symbolem rozproszenia, który płaci nagrodę za każdym razem, gdy ląduje w dowolnym 6 lub więcej miejscach, i możesz zobaczyć, ile ten symbol jest wart od tabeli nad kołowrotkami. Zbierasz wygraną 2x, 4x, 7x, 14x, 20x, 35x, 60x, 150x, 400x lub 2000x.

Symbol rozproszenia koła bonusowego w 3 miejscach na rolkach 1, 3 i 5 wywoła bezpłatne obroty. Najpierw możesz obrócić duże koło, aby zobaczyć, ile darmowych gier rozgrywa się, a opcje przechodzą od zaledwie 7 do maksymalnie 15. Następnie obracasz koło Tritona, a to zmniejsza liczbę symboli Triton potrzebnych do natychmiastowej wygranej. Opcje tego koła wahają się od 1 do 5, więc możesz potrzebować zaledwie 10 symboli Triton, aby zdobyć główną nagrodę.

Jest życzliwym Bogiem w tej rundzie i może dodać więcej rozproszeń losowo w role. Możesz ponownie za darmo gier z większą liczbą symboli rozproszenia i uzyskać taką samą liczbę dodatkowych gier, jak początkowo zarobiłeś.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Gods of the Seas Triton's Fortune Maksymalne zwycięstwa, średnie zwroty i zmienność

Jackpot 2000x to największa możliwa wygrana od bogów z fortuny online Triton. To trochę mniej niż wiele gier może zapłacić, ale być może sprawia, że jest to nieco bardziej osiągalny i na najwyższym zakładach 120.00, jest wart 240 000.00. Istnieje średni do wysokiego poziomu zmienności i długoterminowy procent zwrotu 96.2%.

Nasza bogowie z morza Triton's Fortune Rating

To dobry przykład bardzo popularnego gatunku podwodnego starożytnego bogów, z wesołym stylem kreskówek dla bohaterów i mnóstwem szczegółów dla innych symboli. Ścieżka dźwiękowa to seria standardowych dźwięków maszyn owocowych i jingli i nie ma nic wspólnego z tematem, ale z pewnością jest wystarczająco żywa.

Triton jest gwiazdą programu i chociaż trafienie na maksimum 2000x nie będzie łatwe, możesz wybrać kilka przyzwoitych zwycięstw z 6 lub więcej przykładów tego greckiego Boga na rolkach naraz. Oczywiście, staje się łatwiejsze w wolnych spinach, a jeśli koło przychylności Tritona zmniejsza liczbę symboli potrzebnych przez maksimum 5, potrzebujesz tylko 2 symboli, aby zdobyć wygraną.

Rozpocznij eksplorację głębi, gdy grasz w Gods of the Seas Triton's Fortune Darmowe Gry Online w naszych zalecanych stronach kasynowych.

Greckie mitologię automaty tematyczne

Gdzie mogę grać w bogach maszyny do gniazda morza Triton?

Gods of the Seas Triton's Fortune Slot jest dostępny w niektórych z najlepszych kasyn online przedstawionych tutaj na. Dołącz do zalecanej witryny, a znajdziesz hojne bonusy powitalne, ogromną kolekcję gier oraz gwarancję uczciwej gry i bezpieczeństwa.

Jaka jest maksymalna wygrana od bogów z fortuny online Triton?

Możesz wygrać do 2000 razy swój całkowity udział, gdy grasz w godę fortuny Gods of the Seas Triton. Będziesz potrzebował 15 przykładów Triton, aby wygrać tę kwotę, chociaż podczas bezpłatnej funkcji gier może spaść aż do 10.

Czy bogowie fortuny morza Triton mają progresywną funkcję jackpota?

2000X Jackpot of the Gods of the Seas Triton's Fortune to stała kwota, a nie progresywna nagroda. Jeśli chcesz zagrać w grę z ogromnym progresywnym jackpotem, koniecznie wypróbuj miejsca takie jak Mega Moolah od tego samego programisty.

Jaka jest Fease Triton Feature of the Gods of the Seas Triton's Fortune Game?

Wywołaj funkcję bezpłatnych spinów, a obracasz specjalne koła bonusowe przed rozpoczęciem. Pierwszy określa, ile wolnych obrotów rozgrywa się, a drugie to koło Triton, które zmniejsza liczbę symboli potrzebnych do wygrania nagród rozproszonych podczas rundy.

Czy mogę grać w bogowie fortuny morza Triton na moim iPhonie?

Gods of the Seas Triton's Fortune Slot jest w pełni kompatybilny z iPhone'ami i iPadami. Działa również na telefonach telefonicznych z systemem Android i Windows, a także na komputerach i innych platformach stacjonarnych.

, Czy powinienem zawsze grać w bogach automatów do gry w fortunie morza?

Możesz grać w bogach z fortuny morza Triton za maksymalnie 120.00 na spin. Zakładaj tyle, jeśli twój bankroll jest wystarczająco duży, a jeśli nie, możesz obniżyć stawki do minimum 0.20.

Czy są jakieś gry podobne do bogów z losu w fortunie morza Triton?

Jeśli chcesz grać w gry o podobnym stylu do bogów z fortuny morza Triton, wypróbuj popularne tytuły, takie jak legenda Triton przez inspirowane gry lub wiek bogów: władca SEAS SLOT PLAYTECH.

, Którzy deweloperzy stoją za bogami z fortuny online Triton?

Gods of the Seas Triton's Fortune Slot pochodzi od Foxium, a ich partner, mikrogaming. Jest częścią zasięgu, który obejmuje Kozacki Wild Hunt, 3 małe bogów i wielki albini.

Kiedy został wydany bogów z fortuny?

Bogowie fortuny morza Triton zostały wydane 2 listopada 2021 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Thor Infinity Reels
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jurassic Park - Gold
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cash Farm
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jumbo Joker
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ascension - Rise to Riches
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Book of 99
RTP:
99.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gems of Adoria
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Battle of the Gods
RTP:
94.04%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Burlesque by Dita
RTP:
96.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Three Star Fortune
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Guns N' Roses
RTP:
96.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
PiggyPop
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki