Gods of Troy graj online za darmo

Oprogramowanie:
Red Tiger
RTP:
95.74%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
61 570 USD.00
Motyw:
Starożytna Grecja

Recenzja automatu online Troy Troy

Słynna wojna przychodzi do najlepszych kasyn online z Gods of Troy Slot z Red Tiger. Ta epicka gra o tematyce greckiej rozgrywa się nad cyklami 10 spin.

Inne ekscytujące funkcje obejmują bezpłatne spiny, w których dzikie wędrują w kołowrotkach lub zamek na miejscu. Obróć koło bonusowe, aby zobaczyć, ile darmowych gier i dodatkowych dzikich masz przed końcem rundy do 50 spinów i 15 dzikich symboli.

Gods of Troy Darmowe Gry Online to gra o wysokiej zmienności ze średnimi zwrotami 95.74% i maksymalny potencjał wygranej 6 175x udziałów. Możesz odtwarzać go na komputerach i telefonach komórkowych w najlepszych kasynach, które przedstawiono tutaj.

Jak grać w godę automatu Troy

Jeśli przeczytałeś książki, widziałeś filmy lub słuchałeś wierszy, będziesz wiedział o wojen trojańskiej, w których występują Helen z Troy, Achilles i drewniany koni. Bogowie Troy Darmowe Gry Online Bilowce znajdują się w imponującej marmurowej ramie do efektu na tle tej starożytnej greckiej bitwy, symbole obejmują błyszczące emblematyki karty do gry, hełm, rydwan i wazon, wraz z piękną samą Helen, złotymi tarczami i dzika tarcza "W".

To odpowiednio epicki widok na telefon komórkowy Android, iOS i Windows lub komputery komputerowe i inne platformy stacjonarne. Spójrz na panel sterowania, a znajdziesz przycisk Plus i minus wskaźniki po obu stronach. Kliknij je, aby wybrać z ograniczonego zakresu 0.10 do 10.00 na każdym obrotu. Prezentowane są również automatyczne i turbo.

Karta Pays otwiera bogów w gniazdo Troy Paytable, gdzie widzisz szczegóły, jakie nagrody wygrasz z każdego symbolu. To jest 30-liniowa gra z 4 rzędami, w której potrzebujesz 3, 4 lub 5 dopasowanych symboli na linii płac, aby wygrać nagrodę. Ułożony obraz Helen i dzikiej tarczy płaci najwięcej, przy 10 -krotnej stawce.

Bezpłatne obroty i inni bogowie gier Troy Feature

Licznik na szczycie rekordów rolki, w którym znajdujesz się w każdym cyklu 10 obrotów. Jeśli złota tarcza wyląduje na rolkach, jej miejsce jest oznaczone wieńcem, które pozostaje na miejscu przez resztę cyklu i na ostatnim z 10 spin Utwórz zwycięskie kombinacje. Jeśli tarcza wyląduje na pozycji już podkreślonej wieńcem, oznaczono inne losowe miejsce. Licznik następnie resetuje i zaczynasz kolejną sekwencję 10 spinów.

Trzy, 4 lub 5 Troy Spina symbole rozproszenia, wywołują rundę darmowych gier. Zanim zaczniesz obrócić koło funkcyjne, które określa, ile darmowych obrotów odtwarza się i ile otrzymujesz dzikich symboli. Są to najlepsze możliwe wyniki:

 • 3 rozprasza - do 15 wolnych obrotów z maksymalnie 10 dzikimi symbolami
 • 4 rozprasza - do 25 wolnych obrotów z maksymalnie 12 dzikimi symbolami
 • 5 rozprasza - do 50 wolnych obrotów z maksymalnie 15 dzikimi symbolami

Wilds może pozostać lepki podczas rundy bonusowej lub losowo wędrować po rolkach, ale zawsze masz dostępną tę samą liczbę. Wszelkie nowe symbole rozproszenia dodają 1 dodatkowego spinu do Twojej całości, chociaż mechanizm cyklu i transformacje wieńca nie są aktywne.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Zmieniające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Gods of Troy Darmowe Gry Online Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Wygrane mogą osiągnąć maksymalnie 6157x stawkę lub 61 570.00 Jeśli postrzegasz 10.00 na spin. Red Tiger Oceń to 4/5 w skali zmienności, abyś mógł zobaczyć szereg nie wygranych spin. Średnie nagrody mogą być stosunkowo hojne, aby to nadrobić, ale procent zwrotu długoterminowego jest dość niski, na poziomie 95.74%.

Nasza ocena automatu Troi Troy

Temat jest z pewnością popularny i istnieje kilka fajnych dodatków od Gods of Troy Slot, takie jak 10 spinów z dodatkowymi dzikimi na końcu. Skorzystasz również z Wilds podczas bezpłatnych spin.

Wolelibyśmy nieco wyższy powrót do odsetka graczy i szerszy zasięg zakładów, ale na bok te punkty, jest to przystojna gra z innowacyjnymi funkcjami. Poznaj bogów w najwyżej ocenianych kasynach Czerwonego Tygrysa i odgryć dziś najlepsze bonusy powitalne.

Ile linii płacowych mają bogowie slotu Troy?

To jest gra z 30 liniami wypłat, więc masz 30 różnych sposobów na linię symboli w Gods of Troy Slot, aby wygrać. Potrzebujesz co najmniej 3 przykładów tego samego symbolu w nieprzerwanej sekwencji od lewej, chociaż dziki pomaga, działając jako inne w razie potrzeby.

Jaka jest cecha cyklu 10 spin?

Gods of Troy Slot rozgrywa się w cyklach 10 spin. Wreńki gromadzą się podczas pierwszych 9 obrotów i przekształcają się w dzikie symbole dziesiąty, co ułatwia tworzenie zwycięskich kombinacji.

Czy bogowie gniazda Troy mają inne inne cechy?

Gods of Troy Slot Machine ma również funkcję BEZPŁATNĄ BONUS. Bonusowe koło obraca się przed rozpoczęciem tej funkcji, aby ustalić, ile gier otrzymujesz i ile lepkich lub roamingowych będzie aktywnych.

Jaki jest minimalny zakład na gloom online Troy?

Minimalny udział w Gods of Troy Slot wynosi 0.10 i możesz to zwiększyć do maksymalnie 10.00. Jest to mniej niż wiele innych gier i sprawia, że jest bardziej odpowiedni dla graczy o niskich stawkach niż na wysokich rolkach.

Czy mogę grać w gniazdo Troya na telefon komórkowy?

Tak, możesz. Gods of Troy Darmowe Gry Online jest zaprojektowany do bezproblemowej pracy na platformach mobilnych i komputerowych. Możesz odtwarzać to na iPhone'ach, iPadach, Androidzie i telefonach Windows z dowolnego miejsca połączenia internetowego lub sieciowego.

Czy są jakieś bogowie kodów promocyjnych Troy Slot?

Kasyna online często mają specjalne kody promocyjne powiązane z niektórymi gierami. Może istnieć kod powiązany z bogami Troy Darmowe Gry Online, ale nie jest to gwarantowane. Sprawdź nasze strony, aby znaleźć najnowsze oferty specjalne.

Gdzie powinienem grać w grę w grę w gnicie Troy?

Postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem po zaufanych i niezawodnych kasynach online, które niosą bogów Troy Slot. Każda witryna przekazała nasze ścisłe wymagania, a każda ma hojną bonus powitalny czeka na zbieranie po rejestracji.

To bogowie gniazda Troy podobnych do innych gier?

Gods of Troy Slot nie jest jedyną grą opartą na wojnach trojańskich. Znajdziesz inne, takie jak Gates of Troy, Play'n Go, i Legends of Troy: The Siege z High 5 Games w najlepszych kasynach.

, Który tworzy bogów Troy Darmowe Gry Online?

Gods of Troy Slot pochodzi ze studiów Czerwonego Tygrysa. Inne popularne gry tego programisty to Gonzo's Quest Megaways, Rainbow Jackpots, 10 001 noce megaways i tiki owoce.

Kiedy Red Tiger uruchomił Gods of Troy Slot Machine?

Znajdziesz Gods of Troy Slot na komputerach stacjonarnych i mobilnych z 18 sierpnia 2022.
Icy Wilds
RTP:
96.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Labyrinth of Knossos MultiJump
RTP:
96.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Snakebite
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Secret of Dead
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fire Hot Darmowe Gry Onlines
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mental
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Disco Danny
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Avalon
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot Twenty
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
300 Shields
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Parthenon - Quest for Immortality
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fantastic Fireworks
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni