Gold Collector - Diamond Edition Online graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
CA 254 200 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, przemysłowe

Gold Collector: Diamond Edition Darmowe Gry Online Recenzja

Gold Collector: Diamond Edition to kompatybilny gniazdo kompatybilny z Microgaming i All41 Studio. Jest to kreskówkowa gra z 5 rolkami i 50 wypłatami, w których pojawia się poszukiwacz obok diamentów do 5000 razy w twoim pakiecie.

Dynamite wyzwala bezpłatną rundę gry, w której zbierasz monety, więcej diamentów i gdzie eksplodujące skały mogą przyznać jackpoty na każdej rolce. Oddzielna runda bonusu respins zawiera również monety i diamenty, które blokują się na miejscu, dla potencjalnej nagrody 6355x na końcu.

Hojny 96.40% powraca do meczów procentowych graczy z dużą zmiennością, aby zapewnić ekscytującą rozgrywkę w najlepszych kasynach mikrogamingu.

Jak zagrać w gniazdo Gold Collector: Diamond Edition

Jak przystało na grę o tematyce wydobywczej, skały i drewniana rama otaczają siatkę 5x4 symboli, w której znajdziesz emblematyki z efektem rockowym, łopatę, pickaxe, wózek z kopalni i lampy. Brodaty prospektor jest najcenniejszym symbolem, a istnieją ikony bonusowe, takie jak złoty dziki symbol i rozproszenie dynamitu dzielące się kołowrotkami.

Podczas gdy Gold Collector: Diamond Edition Online nie łamie nowego gruntu, wesoły styl kreskówki i równie żywą ścieżkę dźwiękową i przyjemnie na urządzeniach komputerowych, iOS, Androida i Windows.

Stuknij plie monet na elementach sterujących, a możesz wybrać z zakresu zakładów 0.10 do 40.00 na spin na najwyższych miejscach online, co równa się 0.002 do 1.00 na każdej z 50 stałych linii wypłat. W meczach podstawowych wygrywasz z 3 lub więcej dopasowanymi symbolami na linie wypłaty z lewej kołowrotka, pomógł dziki symbol, który może działać jak inne w razie potrzeby.

Kliknij małą siatkę 9 kropek, aby otworzyć wypłatę, w której widzisz, ile płaci każdy symbol. Prospektor płaci 1x, 5x i 15x całkowity zakład, gdy zatrzymuje się na 3, 4 lub 5 rolkach na linii.

Bezpłatne obroty i inne złote kolekcjoner: Diamond Edition Slot Funkcje

Wszelkie 3 diamentowe lub złote symbole monety wywołują rundę "link amp; wygraną", w której pojawiają się tylko więcej monet, diamentów lub pustych śladów, a wszystkie symbole zawierają wartości mnożnika wygranej. Otrzymujesz 3 początkowe obroty każdego kołowrotka, a jeśli wyląduje symbol monety, licznik respin dla kołowrotka sięga 3. Diamonds zresetują wszystkie liczniki z powrotem do 3 odpowiednich, a funkcja działa, aż do 3 spin.

Dynamite rozproszone symbole w dowolnej grze podstawowej uruchomi bezpłatną funkcję Spins, z 10 gier, podczas których nowe symbole nagrody specjalne. Skały pojawiają się za losowymi pozycjami symboli, a jeśli wyląduje dynamitowa lufa, eksploduje, aby ujawnić nagrodę Diamentu lub Cash Award. Jeśli dynamit wyląduje na miejscu bez skały, losowo ujawnia tłok, który eksploduje, aby zniszczyć 2–5 sąsiednich skał, aby ujawnić diamenty lub gotówkę. Wszelkie diamenty dodają również 1 dodatkowy spin do całości.

Każda kołowrotek ma podłączony jackpot, a jeśli wyczyścisz wszystkie skały na kołowrotku, wygrywasz odpowiednią nagrodę. Czaszki, 1, 2, 3, 4 i 5 z lewej jackpoty 10x, 20x, 50x, 100x i 1000x w tej kolejności. Jeśli każda kołowrotek trzyma również diament pod koniec darmowych spin.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Gold Collector: Diamond Edition Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Jackpot Diamond na podstawie dowolnej nagrody Link amp; Win może zsumować wypłatę 6355x Twojego zakładu. Zagraj na najwyższym stawce 40.00 i to jest maksymalna wygrana 254 500.00 z Gold Collector: Diamond Edition Game.

Wysoka zmienność oznacza, że nie wygrasz w każdym obrotu, ale długoterminowy procent zwrotu 96.40% jest dobre i może zrekompensować wszelkie luki między nagradzanymi kombinacjami.

Nasz Gold Collector: Diamond Edition Rating

Mining jest jednym z najpopularniejszych motywów automatów do automatów, a gold kolekcjonerowy: Diamond Edition online jest wyposażony w cudowne zdjęcia z kreskówek i zabawne animacje. Bezpłatne gry z eksplodującymi skałami są zdecydowanie ekscytującą funkcją, a jackpoty rolki mogą prowadzić do dużych zwycięstw, gdy je usuwasz.

Link amp; Win Respins to popularny bonus używany w kilku szczelinach mikrogamji, a po uruchomieniu masz gwarancję nagrody od początkowych monet. Mamy nadzieję, że oczywiście wylądujesz o wiele więcej monet i diamentów, aby funkcja działała tak długo, jak to możliwe.

Dołącz do poszukiwacza w najlepszych kasynach online, a możesz wydobyć do 6355 razy swój udział z tej pełnej funkcji gry w automatach.

Jak wygrać, gdy gram w gniazdo Gold Collector: Diamond Edition?

Gold Collector: Diamond Edition Slot to 5-zbiorowa gra z 4 rzędami symboli i 50 wypłat. W podstawowych grach wygrywasz z dopasowanych symboli w dowolnej linii płac, zaczynając od lewej kołowrotka, z prospektą, który jest najlepiej o wartości, przy do 15 -krotny twój zakład.

Jaka jest funkcja linku i wygrana Gold Collector: Diamond Edition Slot?

Funkcja Link amp; Win of the Gold Collector: Diamond Edition Game to runda respins, w której pojawiają się tylko monety i diamenty. Monety mają wartości gotówkowe i zresetują licznik spinowy dla pojedynczego kołowrotka z powrotem do 3, a diamenty resetują wszystkie bębny z powrotem do 3 kolejnych rentgenów. Zbierasz wszystkie wartości na końcu.

Czy Gold Collector: Diamond Edition ma progresywny jackpot?

W gnieździe Gold Collector: Diamond Edition jest 5 jackpotów, ale są to ustalone wartości, a nie progresywne. Musisz wyczyścić skały z kołowrotka podczas bezpłatnej rundy obrotów, aby wygrać 10x, 20x, 50x, 100x i 1000x swój udział w kołowrotkach 1, 2, 3, 4 i 5.

Jaki jest RTP Gold Collector: Diamond Edition Slot?

Powrót do graczy procentowego złota kolekcjonera: maszyna do gniazda Diamond Edition wynosi 96.40%, ale jest to średnia długoterminowa, która może się znacznie różnić w krótszym czasie w grze. To rozsądna liczba gry o dużej zmienności.

Ile mogę wygrać z gry z Gold Collector: Diamond Edition?

Maksymalna wygrana z gniazda Gold Collector: Diamond Edition jest równa 6355x Twojemu zakładowi. Zagraj na najwyższym stawce 40.00 i oznacza to, że możesz wygrać prawdziwą nagrodę pieniężną w wysokości 254 200.00.

To Gold Collector: Diamond Edition Slot Mobile zoptymalizowany?

Jest również dostępny w wersji komputerowej.

Czy są jakieś inne gry o tematyce górniczej, takie jak Gold Collector: Diamond Edition Slot?

Motyw wydobywczy jest omawiany w wielu innych popularnych grach. Jeśli podoba Ci się styl Gold Collector: Diamond Edition, pamiętaj, aby zagrać w gry takie jak Megaways Gold Digger z Isoftbet lub Diamond Mine z Blueprint Gaming.

, Który deweloper stoi za Gold Collector: Diamond Edition Machine?

Gold Collector: Diamond Edition pochodzi z Microgaming i All41 Studios. Inne hity tych programistów to slot King of Crystals, Forgotten Island Megaways i Wanted Outlaws.

Kiedy został wydany numer online Gold Collector: Diamond Edition?

Możesz zagrać w Gold Collector: Diamond Edition w naszych zalecanych kasynach od 12 kwietnia 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

Mega Fortune Dreams
RTP:
95.90%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Leprechaun Links
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jambo Cash
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Northern Sky
RTP:
96.57%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Trillionaire
RTP:
95.76%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Solar Temple
RTP:
95.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Fish Tank
RTP:
96.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fruit Xtreme
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild West Wilds
RTP:
96.14%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gods of Troy
RTP:
95.74%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Beverly Hillbillies
RTP:
96.10%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Fishin’ Reels
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki