Gold Hunter graj online za darmo

Oprogramowanie:
Booming Games
RTP:
95.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
46 400 USD.00
Motyw:
Złote/złote monety

Gold Hunter Darmowe Gry Online Recenzja

Burzające gry nie uruchamiają automatów tak często, jak inni wiodący programiści, ale kiedy to robi, zawsze jest to niezwykłe miejsce. Gold Hunter, najnowszy dodatek do swojego portfolio, jest tego prawdziwym dowodem.

Jest to miejsce zawierające motyw wydobycia złota, obracający się wokół dzikiego kołowrotka mnożnika i głównych darmowych spinów. Posiada 10 stałych linii płacowych, 4 regularne i 1 dziki kołowrotek multiplora, który może zabrać do niektórych naprawdę oszałamiających wypłat. Przygotujcie swoje latarnie, ponieważ mamy zamiar wejść do kopalni i zaczniemy kopać jak trochę złota!

Jak grać w Gold Hunter Darmowe Gry Online

Czaszki pojawiają się z ziemi, jakby wydobywane z kopalni, a każda pozycja wygląda jak mała dziura, w której umieszczane są symbole. Widzisz cztery regularne i piątą kołowrotek pokryty diamentem, który jest dzikim mnożnikiem. Wkrótce dowiesz się więcej o tej specjalnej piątej kołowrotku.

Po prawej stronie rolki zobaczysz przyciski ustawień i elementów sterujących. Pierwszy to przycisk trzykro-barowy, w którym ustawienia. Przycisk "I" jest następny, co zabiera cię do wypłaty, ale ma również zasady i grę w innej karcie. W wypłatach zobaczysz tylko trzy główne symbole, symbole o wysokiej płatności, górnik, złoty symbol i latarnia. Niski płatni to cztery karty gry Royals od J do J. Symbol wolnych obrotów jest rozproszenie, a symbol dynamitu dziki.

Zchodząc, zobaczysz przycisk Monety, w którym możesz zdecydować o swoim zakładce, od 0.10 do 20 kredytów. Przycisk Spin jest następny, a obok niego jest przycisk +, w którym można włożyć do gry QuickSpin, do 50 autospin. Na dole ekranu widać wyświetlacze równowagi i zakładu.

Gra, nie trzeba dodawać, że można odtwarzać na wszystkich urządzeniach, więc niezależnie od tego, co zdecydujesz się użyć, czy to urządzenie mobilne z Androidem lub iOS, czy urządzenie stacjonarne, możesz mieć pewność, że wizualizacje będą bez skonie.

Gold Hunter Funkcje i darmowe spiny

Wiele się dzieje w glebie złota, od chwili załadowania gry. Ale pierwsze rzeczy. Najpierw zobaczysz Wild, który może pojawić się na dowolnym regularnym kołowrotku i zastąpić inne symbole oprócz rozproszenia.

Na piątej kołowrotku dzika kołowrotek z mnożnik. Są to dzikie mnożniki, które mogą być z mnożnikiem 2x, 3x, 4x, 5x, 7x, 10x, 20x lub 50x. Automatycznie, twoje zwycięstwa 4-z liderów stają się wygranymi 5-z Kindami, ze względu na stałą obecność dzikich mnożników na ostatniej rolce! Ponadto wygrane te są mnożone przez wartość mnożnika! Ta funkcja może być aktywna zarówno w grze podstawowej, jak i w darmowych spinach.

Z 3 rozproszonami wyzwalasz 3 darmowe gier gniazd. Podczas tej bonusowej rundy złota łowcy, tylko dzikie mnożniki, rozproszenia, dzikie i wysoko płatne, główne symbole pojawiają się na rolkach, prowadząc do najlepszych wygranych! Nisko płatne symbole są całkowicie eliminowane.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Zmienność złota łowcy, potencjał RTP i Max

Gold Hunter Real Money Slot to wysokie gniazdo wariancji, z RTP 95.5%. Jeśli chodzi o wypłaty, może dostarczyć do 2320x stawkę, co wcale nie jest złe, biorąc pod uwagę, że max zakład wynosi tylko 20 punktów.

Ta gra nadaje się do zwykłych graczy, ponieważ może dostarczyć przyzwoite wypłaty, gdy najmniej się tego spodziewasz. Jeśli zagrasz to dla maxa, który jest dość mały, wygrasz 46 400 punktów.

Werdykt złota i podobne automaty

Burzające gry rzadko rozwija gry przeznaczone dla wysokich obrotów w poszukiwaniu ogromnych wygranych. I chociaż Gold Hunter Darmowe Gry Online jest bardzo niestabilnym miejscem, nadal oferuje rozsądną ofertę zakładów i przyzwoity potencjał wypłaty, aby zapewnić doskonałe wrażenia dla zwykłych graczy i niskich rolników. Z 2320x stakonem do zdobycia, złota Hunter nie jest złym miejscem. Ale jeśli szukasz bardziej satysfakcjonujących gier z podobnym motywem, lepiej wypróbuj złoty kolekcjoner Microgaming, złoty koper. Wszystkie oferują ogromne wypłaty, więc mogą być dla Ciebie bardziej odpowiednie. Jeśli jednak nisko-roller, przejdź na naszą stronę, aby znaleźć nasze zalecane witryny kasyn online, dołącz do jednego i spróbować złota Huntera.

, Który utworzył gniazdo złota?

Gold Hunter Slot został stworzony przez rozwijające się gry.

Jak zarabiać w gnieździe złota?

Dopasowane symbole muszą pojawić się kolejno na aktywnej linii płac, od lewej do prawej, abyś otrzymał wypłatę. Jeśli jest więcej niż jedna wygrana na spin, łączna ilość wygranych jest dodana do twojego równowagi.

Jaka jest maksymalna wypłata w szczelinie złota?

Max możesz wygrać granie w automatu, jest 2320x.

Ile linii wypłat oferuje Gold Hunter?

W złotym łowcy jest 10 linii płac. Te linie wypłat są ustalone, więc nie można zmienić liczby aktywnych linii na spin.

Jakie symbole są w gnieździe złota?

Istnieją trzy główne, wysoko płatne symbole, górnik, złoto i latarnia. Następnie są cztery nisko płatne, grające na kartach Royals, od J, dziki dynamit i swobodny rozproszenie spinów.

Powinienem zawsze postawić maksymalną kwotę na złotym gnieździe łowcy?

Byłby mądrym pomysłem, biorąc pod uwagę, że max zakład wynosi tylko 20 punktów. Umieszczając ten zakład, możesz wygrać w sumie 46 400 punktów.

Który jest najlepszym kasynem online do gry złota?

Cóż, masz mnóstwo przyzwoitych kasyn napędzanych dynamicznie rozwijającymi się grami. Wybór będzie jednak cały twój, ponieważ tylko Ty możesz zdecydować, które kasyno online będą najlepiej dla Ciebie odpowiednie.

Czy złoto złota gniewu ma jackpot?

Nie. Gold Hunter nie zawiera żadnych nagród Jackpot, ale tylko zwykła 2320X Nagroda Max, którą możesz wygrać dzięki dzikiej kołowrotku multiplieru i darmowymi obrotami.

, Które automaty online są podobne do złota łowcy?

Jak wspomniano wcześniej, istnieje wiele automatów o tematyce górniczej, które możesz wypróbować, z których wiele oferuje znacznie większy potencjał wypłaty niż złot. Takie automaty są złota kolekcjonera Microgaming, złoty kopa ISOFTBET lub Diamond Mine Extra Gold Megaways, między innymi.

Powiązani partnerzy kasyna

Golden Knight
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Armadillo Artie
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Kitty Glitter
RTP:
94.92%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Buffalo Hold and Win
RTP:
95.91%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sisters of the Sun
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Stallion
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Link Zeus
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Blood Suckers
RTP:
97.99%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Arabian Spins
RTP:
95.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sakura Fortune 2
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Crystal Classics
RTP:
95.69%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
A Night of Mystery
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni