Gold Strike Bonanza graj online za darmo

Oprogramowanie:
Blueprint
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Dziki Zachód, wydobycie

Gold Strike Bonanza Online Recenzja automatu

Dołącz do poszukiwacza i jego psa, gdy kopią bogactwa w automatach Gold Strike Bonanza. Ten 5-linowy, 10-liniowy gniazdo pochodzi z gier Blueprint i jest dostępny do gry na komputerach lub telefonach komórkowych w niektórych najlepszych kasynach.

Funkcje obejmują fantastyczne bezpłatne obroty, w których poszukiwacz zbiera złote samorodki warte do 2000 razy udział. Zbiera także w mierniku, aby zbudować mnożniki i nagradza Cię dodatkowymi darmowymi gierami. Uważaj na kije dynamitu, które wysadzają dodatkowe samorodki na rolki, aby uzyskać jeszcze większe wypłaty. Możesz wygrać do 50 000 razy swój zakład z tej wybuchowej funkcji.

Gold Strike Bonanza online ma średnio do wysokiej zmienności, a długoterminowy procent zwrotu wynosi 95%. Wykop szczegóły w naszej pełnej recenzji automatu Bonanza Bonanza, a następnie uderz złoto, gdy grasz w najlepszych kasynach online.

Jak zagrać w Gold Strike Bonanza Slot

To klasyczna gra o tematyce wydobywczej, w której znajdziesz lampę, wybór i łopatę, wózek pełen złota i butelkę bimbru na odcinkach. Symbole karty gry pojawiają się również obok uroczego psa, grudki złota, a podczas rundy bonusowej pojawia się radosny poszukiwacz.

Wszystko jest osadzone w stromych ścianach kanionu, gdzieś na amerykańskim zachodzie. Zagraj w gniazdo Gold Strike Bonanza na komputerze PC, Androida, iOS lub Windows Mobile, a możesz również słuchać ożywionej melodii w stylu zachodnim, gdy kołowrotki obracają się na naszych zalecanych stronach kasynowych.

Istnieje 10 różnych poziomów zakładów, od 0.10 do 10.00, co może nie wystarczyć dla graczy wyższych stawek. Kliknij przycisk "BET" z boku rolki, a następnie wybierz opcję, a będziesz gotowy do gry. Jeśli chcesz zobaczyć, ile wygrasz z dopasowanych symboli na szpule, dotknij 3 małych linii na elementach sterujących, aby otworzyć wypłatę.

Symbole karty gry płacą do 10 -krotności Twojego zakładu, podczas gdy pies jest wart do 200 razy. Istnieją również szczegółowe informacje na temat bezpłatnych gier i kolekcji, więc warto przeczytać wypłatę przed grą, więc wiesz, czego się spodziewać.

Bezpłatne obroty i inne dodatkowe funkcje Gold Strike Bonanza Slot

Bazowe gry dotyczą linii lądowania pasujących symboli i nie ma nawet dzikiego symbolu, który mógłby pomóc. Rzeczy stają się o wiele bardziej ekscytujące, gdy 3, 4 lub 5 wiązek ziemi dynamitowej jednocze.

Spotkasz teraz poszukiwacza, a on jest dzikim symbolem, który może działać jak inni, aby ukończyć kombinacje. Jest również wart do 200 razy, kiedy ląduje na linii bez zastąpienia, a na dodatek jest specjalnym symbolem "zbieraj".

Gold Nuggets mają wartości gotówkowe od 2x do 2000 razy większości, a jeśli poszukiwacz wyląduje w tym samym czasie, co wszelkie samorodki, zbiera dla ciebie ich wartości. Miernik pojawia się nad grą, z 12 sekcjami na niej. Za każdym razem, gdy pojawia się prospektor, wypełnia jedną sekcję, aby uzyskać dodatkowe darmowe gry i mnożniki.

Czterech poszukiwaczy w mierniku wyzwala 10 kolejnych gier i wartości samorodków. Zbierz w sumie 8 w mierniku, a otrzymasz dodatkowe 10 obrotów, plus bryłki czterokrotnie, a 4 kolejne poszukiwaczy przyznaje 15 kolejnych spins.

Uprzejmie Prospector może wywołać losowe modyfikatory w dowolnym momencie podczas bezpłatnych gier. Funkcja gorączki złota widzi, że samorodki przyklejają się do kołowrotków, gdy inne pozycje symboli odpowiadają. Jeśli pojawią się więcej samorodków, otrzymasz dalsze refinsy. W modyfikatorze Big Blast Bonanza rzuca w grę kity dynamitu, zamieniając losowe symbole w więcej grudek złota.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Gold Strike Bonanza Maszyna automatów maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Możesz wygrać do 50 000 razy swój zakład z bezpłatnych gier lub 500 000.00 na najwyższych stawkach. Średnia do wysokiej zmienności oznacza, że w porównaniu z innymi automatami, złota uderzenie Bonanza wypłaca się nieco rzadziej niż średnia, ale może zwrócić nieco wyższe nagrody.

Powrót do graczy procentowych wynoszący 95% jest rozsądny, ale nic specjalnego.

Nasze przemyślenia na temat złotego strajku Bonanza

To jest gra o dwie połówki. Niewiele dzieje się w bazowych obrotach i jest to po prostu kwestia obracania kołowrotków i symboli podszewki dla wygranej. Ale kiedy uruchomisz darmowe obroty, złoto strajk bonanza ożywa.

Kolekcje nagród Nugget, substytucje dzikiego symbolu, dodatkowe gry, mnożniki i modyfikatory sprawiają, że jest to ekscytująca funkcja. Czy wyodrębniesz zwycięstwa do 50 000 razy z bezpłatnych gier? Zagraj w automat do gry Bonanza Gold w najwyższych miejscach online i sprawdź, czy możesz uderzyć złoto.

Gdzie mogę zagrać w automatach Gold Strike Bonanza?

Śledź nasz przewodnik po najlepszych kasynach online, które mają w zasięgu szczeliny Gold Strike Bonanza. Są to bezpieczne i licencjonowane witryny z hojnymi ofertami premii powitalnej i wielkim wyborem gier.

Czy glotka złota Bonanza ma bezpłatną funkcję spinów?

Dowolne symbole rozproszenia dynamitu 3, 4 lub 5 na rolkach złotego strajku gniazda Bonanza uruchomi 10, 15 lub 20 darmowych spinów. Ulepszenia, funkcje kolekcji, mnożniki i retriggery są możliwe w tej rundzie.

Powinienem zawsze postawić maksimum na szczelinie złotego uderzenia Bonanza?

Maksymalny zakład na automatach Gold Strike Bonanza wynosi 10.00 na spin. To mniej niż wiele innych automatów, ale nadal nie musisz się tak bardzo postawić, jeśli nie jest to w twoim budżecie. Minimalny udział to 0.10.

Jak wygrać w grze gold uderzeniowej gold strajk?

Gold Strike Bonanza to gra z 10 liniami wypłat od lewej do prawej. Wygrywasz, dopasowując symbole po linii, z najcenniejszą wartością do 200 razy twojego zakładu. Gold Nuggets również płacą nagrody podczas bezpłatnych gier.

Co robi symbol poszukiwacza w gnieździe złotego uderzenia Bonanza?

Prospektor pojawia się tylko podczas funkcji Gold Strike Bonanza Free Spins. Jest dzikim symbolem, który w razie potrzeby zachowuje się jak inni, a także zbiera wszelkie wartości samorodka złota, które pojawiają się w tym samym spinu. Jeśli wystarczająco dużo ziemi w trakcie rundy, poszukiwacz dodaje do tej funkcji dodatkowe obroty i mnożniki.

Jaka jest maksymalna wygrana w gnieździe Gold Strike Bonanza?

Możesz wygrać do 50 000 razy swój całkowity zakład z rundy darmowych gier. Ponieważ maksymalny udział w szczelinie złotej strajku wynosi zaledwie 10.00 za spin, składa się z potencjalnej wygranej w wysokości 500 000.00, czyli mniej niż wiele innych.

Czy muszę pobrać gniazdo złotego uderzenia bonanza?

Nie musisz pobierać automatu Gold Strike Bonanza, aby go odtworzyć, chociaż niektóre kasyna oferują wersje pobierania ich oprogramowania.

Czy są jakieś gry podobne do gniazda złotego strajku bonanza?

Jeśli lubisz gry o tematyce wydobycia złota, z przyjemnością zobaczysz, że gniazdo złotego uderzenia Bonanza jest jednym z wielu o podobnym stylu. Inne obejmują złoty automat kolektora z mikrogamingu i złota według Isoftbet.

Który deweloper tworzy gold gold strike bonanza online?

Gold Strike Bonanza Slot jest jedną z wielu popularnych gier z studiów gier Blueprint. Możesz grać w innych w ich zasięgu, takich jak Eye of Horus Megaways i The Goonies, w naszych zatwierdzonych kasynach.

Kiedy został wydany automat do gniazda Gold Bonanza?

Gold Strike Bonanza został wydany 21 stycznia 2022 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Madame Ink
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bonanza Megapays
RTP:
96.40%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Rage to Riches
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Amazing Link Riches
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lost Island
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cleopatra II
RTP:
95.89%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pyramid King
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Diamond Duke
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wolf Gold
RTP:
96.01%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Top Trumps World Football Stars 2014
RTP:
95.26%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Spirit of the Beast
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Superman The Movie
RTP:
95.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni