Gold Vein graj online za darmo

Oprogramowanie:
Booming Games
RTP:
95.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
400 000 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, bajki

Gold Vein Darmowe Gry Online Recenzja

Booming Games zapakowało dużo humoru w siatkę 5x3 symboli, z kilkoma komiksowymi krasnoludami z uśmiechem z komputerów PCS, iOS, Android lub Windows w mobilnych kasynach. Akcja odbywa się głęboko pod ziemią, gdzie chwiejnie wyglądające drewniane rekwizyty utrzymują dach kopalni i gdzie kawałki złotego błyszczącego w świetle lamp górników. Zwycięskie symbole stają się animowane plus, istnieją kilka zabawnych sekwencji, które przenoszą cię przez wałek kopalni i gdzie kamienie eksplodują, gdy wygrasz wielką wygraną.

Możesz grać na szeroką gamę stawek i dzięki ekscytującym bonusowym funkcjom, wypłatę do 1000 razy większej liczby zakładów. Dynamite Wild Symbol może działać jak inne, a w losowo nagradzanej funkcji bonusowej dziki mogą podwoić wszystkie wygrane. Znajdziesz także podwójne złote symbole, które mogą tworzyć kombinacje 6-z kinków na 5 rolkach, a jest cenna runda bonusu darmowych spin.

Jak grać w automatach złotej żyły

Spójrz po prawej stronie rolki, a zobaczysz serię przycisków sterowania. Są łatwe w użyciu, więc jest to idealna gra dla niedoświadczonych graczy, a także dla tych, którzy od lat grają w automaty. Zakres zakładów jest również zaprojektowany tak, aby pasował do maksymalnej liczby graczy, z opcjami od 0.20 na spin, aż do maksymalnie 400.00.

Spójrz na wypłatę, dostęp do 3 linii na elementach sterujących, aby zobaczyć, ile wygrasz z każdego symbolu, gdy wylądujesz 3 lub więcej tego samego rodzaju na linii od lewej. Gold Nugget płaci najwięcej, z takimi przedmiotami, jak Pickaxe i Lampa Warto najmniej.

Możesz ustawić szpilki wirujące automatycznie lub przyspieszyć rozgrywkę w trybie turbo i oczywiście jest w pełni kompatybilna z telefonami komórkowymi i tabletów, a także komputerami stacjonarnymi.

Bezpłatne obroty i inne bonusy złotych żył

Istnieje wiele bonusowych funkcji, w które można kopać w najlepszych kasynach online, takich jak losowa bonusowa rolka, która może pojawić się w każdym spinu. Obniża wózki kopalni na główną grę, rozładowując mieszankę 3 specjalnych modyfikatorów jednocześnie. Można było zobaczyć dzikie symbole dynamitu, mnożniki dynamitów, podwójne złote samorodki lub symbole rozproszenia w koszyku kopalni.

Dziki działają jak inni, aby pomóc w pełnych kombinacjach, podczas gdy podwójny symbol może tworzyć najlepiej płatne kombinacje, jeśli inne samorodki złota są widoczne jednocześnie. Jeśli wylądujesz 3 symbole rozproszenia, domagasz się 10 wolnych obrotów rolki z złotą żyłą. W tej rundzie dzikie symbole mogą zablokować na miejscu przez kilka kolejnych spin.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane w szczelinie żyły złotej, RP i zmienność

Możesz wygrać 1000 razy swój całkowity zakład tutaj, który jest nieco mniejszy niż wiele gniazd o wysokiej zmienności. Jednak ponieważ zasięg zakładów wzrasta do ogromnego 400.00 za spin, wysokie rolki mogą zdobyć dużą nagrodę w wysokości 400 000.00. Średni powrót do procentu graczy to 95.17%, co jest przyzwoite, ale nie wyjątkowe.

Nasze złotą żyłę oceny gry

To atrakcyjna gra z zabawnymi postaciami na rolkach i przyzwoitych funkcjach bonusowych. Wysoka zmienność może zobaczyć stosunkowo długie szczeliny między zwycięskimi obrotami, ale z drugiej strony nagrody mogą być dość hojne, aby to nadrobić.

Funkcja bonusowego kołowrotka jest prawdziwą atrakcją i ma tendencję do dość często wywoływania. Chociaż żadna z dodatków nie ma gwarancji zakończenia wygranej, w praktyce z pewnością pomagają.

Oczywiście istnieje wiele automatów o tematyce wydobywczej, a jeśli lubisz gry z innowacyjnymi bonusami, wypróbuj Diamond Mine Extra Gold Megaways z Blueprint Gaming. Masz różną liczbę sposobów wygrania w każdym obrotu, a także darmowe spiny i kaskadowe rolki.

Zagraj w te gry w najwyższej rankingu kasyn online. Nie będziesz musiał kopać daleko, aby je znaleźć, ponieważ zawieramy najlepsze witryny, z największymi bonusami, właśnie tutaj.

Powiązani partnerzy kasyna

Interstellar Attack
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Scarab
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sunset
RTP:
96.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Weekend In Vegas
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Royal League - Neptune’s Harem
RTP:
96.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot Neon
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Kitty Glitter
RTP:
94.92%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
9 Blazing Diamonds
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Game Of Thrones
RTP:
94.86%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Break Da Bank Again Megaways
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Valley of the Gods 2
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Miami Nights
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni