Gold Volcano graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 000 000 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, klejnoty

Gold Volcano Online Recenzja automatu

Załaduj złote gniazdo wulkanu na komputer lub telefon komórkowy w naszych zalecanych kasynach, a zobaczysz, że jest zupełnie inna niż inne gry. Symbole garnitury i kamienie szlachetne są ułożone we wzór 3-4-5-6-5-4-3. Pasują starannie do spiczastego wulkanu, a magma wznosi się na górę.

Klastry symboli tworzą zwycięskie kombinacje, a następnie znikają, a nowe wznoszą się, aby wypełnić luki. Mogą pojawić się dzikie i dzikie mnożniki, wraz z symbolami, które ulepszają wartość. Wywołaj darmowe spiny, a na ekranie masz większą siatkę symboli.

Istnieją nagrody do 10 000 razy w Twoim prawdziwym stawce pieniężnej, czekając na ubieganie się, gdy grasz w złotym wulkanie za pośrednictwem najlepszych miejsc w automatach online.

Jak grać w złoto wulkanu

Rozpoczęcie pracy jest łatwe na dobrze zaprojektowanym panelu sterowania, używanym w całym zakresie Play’n Go. Pasek wzdłuż dołu zawiera wszystkie opcje zakładu, od zaledwie 0.20 punktów na spin do 100 punktów. Po prawej stronie widzisz przyciski spinu i autospiny, a po lewej karcie Info, która otwiera wypłatę.

Ta wypłatna przedstawia, ile wygrasz z klastrów 4 lub więcej pasujących symboli. Istnieją 4 garnitury, z najniższymi płatnymi diamentami warte maksymalnie 2.5x Twój zakład na klastry 30 lub więcej. Istnieją również 4 klejnoty, z złotym sześciokątem o wartości do 1000x podczas lądowania w klastrze co najmniej 30.

Jeśli lubisz grać w prawdziwe miejsca na iOS, Androida lub smartfony lub tablety z systemem Windows, z przyjemnością stwierdzamy, że mobilny złoty automat wulkanu wygląda i gra dokładnie w ten sam sposób na mobil.

Bezpłatne spiny i inne złote bonusy wulkanów

Funkcja symboli kaskadowych może stworzyć wygraną po wygranej z jednej gry prawdziwych. Lawa wznosi się przez wulkan z każdą kaskadą. Jeśli otrzymasz sekwencję 6, wystrzeliwuje erupcje bezpłatne obroty. Tajemnicze symbole pojawiają się na zewnątrz wulkanu, podczas gdy dzikie symbole również się pojawiają, podwajając wygrane, jeśli zakończą kombinacje.

Zbierasz symbole rozproszenia w metrze po lewej stronie gry. Gdy masz dość, symbole o wartości średniej wartości zaczynają aktualizować do złotego klejnotu, zwiększając wartość twoich zwycięstw.

Dzięki niektórym przypadkowym funkcjom nawet utrata spinów może stać się zwycięzcami. Losowe dzikie, tasujące symbole i dodatkowe tajemnicze symbole poza wulkanem mogą przekształcić twoje szczęście. W funkcji budowania ciśnienia dzikie mnożniki pojawiają się losowo, a wszystkie mnożniki łączą się, aby szansa na wygranie dużej wygranej.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Rozszerzające się szpilki
 • Losowe dziczy
 • Mnożnik dziczy
 • Podzielone symbole/dziczy
 • Ponowne spiny
 • Kaskadowe bole
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Złote wulkan gier max wygrana, zmienność i RTP

Dzięki idealnej kombinacji mnożników możesz wygrać ogromny rozkład 10 000 razy, co przy stawkach 100 punktów stanowi 1 milion jackpota. Złoty wulkan jest grą o wysokiej zmienności, w której stosunkowo długie szczeliny między zwycięstwami są kompensowane nagrodami o wysokiej wartości.

W dłuższej perspektywie zwraca się 94.2% stawek jako nagrody, co jest nieco poniżej naszego preferowanego poziomu 95% RTP lub więcej. Spójrz na naszą stronę, aby zobaczyć setki recenzji i najlepsze kasyna online.

Czy wulkan złoty to dobra gra?

Play’n Go wykonał znakomitą robotę, łącząc rozgrywkę z motywem wulkanicznym, szczególnie w sposobie, w jaki symbole rosną i wysadzają z góry w darmowych grach. Losowe zdarzenia występują dość często i chociaż dodatkowe dziczy i tasujące symbole nie zawsze prowadzą do nagrody, stwierdziliśmy, że zwykle pomagają.

Aby uzyskać bardziej konwencjonalne miejsce wulkaniczne, zagraj w 5-liniowym, 30-liniowym Krakatoa Lucky Break z Ainsworth. Posiada rozszerzające się dzikie, darmowe spiny i 4 jackpoty.

Zagraj w Gold Volcano Darmowe Gry Online i resztę gorącego gamę Play'n Go w naszych najwyżej ocenianych kasynach online i mobilnych, a także poznaj nasze bonusy kasyna online.

Powiązani partnerzy kasyna

Dogs
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
House of Fun
RTP:
94.96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Yakuza
RTP:
95.98%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Monopoly Bring the House Down
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Great Pigsby Megapays
RTP:
96.19%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
DJ Wild
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Beauty Fairy
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot 27
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Vikings Go Wild
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Ra Magic
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Punk Toilet
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
9 Masks of Fire HyperSpins
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni