Golden Book graj online za darmo

Oprogramowanie:
Amatic Industries
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, złote/złote monety, azjatyckie

Golden Book Darmowe Gry Online Recenzja

Ta niezwykła gra została zaprojektowana z złotym indyjskim motywem zawierającym obrazy egzotycznych pałaców, tygrysów, róż i tajemniczej księżniczki. Gra zawiera unikalny układ, ciekawe funkcje i potencjał solidnych nagród. Jedną z tych funkcji jest szansa na zdobycie nagród na 576 różnych sposobów. Możesz obrócić rolki na tym 5 gniazda na dowolnym urządzeniu, w tym na urządzenia komputerowe, tabletu lub urządzenia mobilne. Złota książka Amatic oferuje główne nagrody, które mogą osiągnąć łącznie 250 000 monet. Gra obejmuje również dzikie, rozproszenia i darmowy bonus spinów, który pomoże ci trafić w te złote nagrody. Kontynuuj czytanie naszego przewodnika, aby znaleźć wszystkie informacje, które musisz wiedzieć o Golden Book Slot.

Jak grać w Golden Book Darmowe Gry Online

Pomimo dziwacznego układu, Golden Book autorstwa Amatic to gra przyjazna dla użytkownika, w której nawet początkujący gracze mogą łatwo grać. Istnieje 576 różnych sposobów wygrania. Wszystko, co musisz zrobić, to ustawić zakład. Zobaczysz opcję dostosowania zakładu poniżej rolki. Możesz umieścić zakłady od 10 monet do 5000 monet na spin. Gdy będziesz gotowy do wirowania, wybierz, aby użyć funkcji AutoDola lub po prostu naciśnij kartę "Start". Jeśli chcesz uzyskać dostęp do wypłat, po prostu przejdź do lewego górnego rogu ekranu.

Istnieje również mobilna wersja gry, która jest kompatybilna na wszystkich urządzeniach mobilnych i tabletów. Możesz doświadczyć tej wyjątkowej gry na dowolnym urządzeniu mobilnym, w tym na urządzeniach iOS i Android. Golden Book Mobile Slot ma wszystkie te same funkcje, w tym niezwykły układ.

Funkcje złotej książki i darmowe spiny

Ten automat zabiera nas w przygodę do egzotycznych ziemi Indii w poszukiwaniu złotej książki. Możesz wygrać do 250 000 monet, jeśli masz szczęście zdobyć złotą książkę. Gra zawiera standardowe karty do gry, które mogą nagrodzić do 2500 monet.

Istnieje również symbol róży i łódź, która może dać nagrody do 25 000 monet. Możesz otrzymać do 37 000 monet do odwiedzenia pałacu lub jazdy na tygrysie. Jest 50 000 monet do zdobycia dla graczy, którzy napotykają księcia, oraz 125 000 monet do uchwycenia wzroku uroczej księżniczki.

Złota książka może wprowadzić zwycięstwa, osiągając do 250 000 monet w najlepszych kasynach online. Działa również jako rozproszenie i może wywołać 10 wolnych obrotów. Wszystko, co musisz zrobić, to lądować 3 lub więcej rozproszeń w dowolnym miejscu wzdłuż rolki, aby uruchomić bonusową rundę. Green Wild może pomóc w dalszym zwiększeniu wygranych i formularzy linii wygranych. Ma moc zastępowania wszystkich innych symboli, z wyjątkiem złotej książki. Masz również potencjał, aby ponownie uruchomić rundy bonusowe podczas rozgrywki.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Złota książka maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Golden Book autorstwa Amatic dostarcza rozgrywkę o niskiej i średnim zmienności i RTP 95.60%. Gra ma w sumie 250 000 monet i mnóstwo sposobów, aby pomóc Ci wygrać.

Złota książka Werdykt i podobne automaty online

Golden Book autorstwa Amatic to gra dla wszystkich graczy. Oferuje solidne i spójne zwycięstwa. Złota książka może wygenerować duże wypłaty z bezpłatnymi bonusami spinowymi. To prosta gra z unikalnym akcentem, kilkoma funkcjami i niezwykłym układem. Grafika może cię nie zdmuchnąć, ale możesz zostać zmieciony przez indyjską księżniczkę.

Amatic ma wiele dostępnych gier. Możesz wygrać do 125 -krotnie swój udział, czarując się w sercu wróżki piękności. Ogromna nagroda jackpota do 2000X Twoja pakiet jest oferowany w Lucky Zodiac. Lucky Zodiac oferuje 10 linii płacowych, dzikich, bezpłatnych spinów i rozproszeń. Można je znaleźć i więcej miejsc amatycznych w dowolnym z naszych zalecanych kasyn prawdziwych pieniędzy. Nasza lista kasyn online zawiera szeroki wybór gier amatycznych. Pamiętaj, aby je sprawdzić.

Powiązani partnerzy kasyna

The Last Sundown
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mental
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
It's Magic
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Kitty Glitter
RTP:
94.92%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Adventures in Wonderland
RTP:
96.95%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Mr. Toxicus
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Man of Steel
RTP:
95.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fruit Party
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Keystone Kops
RTP:
95.25%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Emperor's Gold
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bobby 7s
RTP:
95.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Golden Fish Tank 2 Gigablox
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki