Golden Farm graj online za darmo

Oprogramowanie:
Push Gaming
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
600 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, fantazja, owoce

Spojrzenie na miejsce online Golden Farm

Golden Farm Slot z Push Gaming oferuje uproszczoną 5 kołowrotek, 3 wierszy i daje 25 linii płacowych do tworzenia zwycięskich kombinacji. Cenne dynie, tyłki, jabłka, gruszki i pomidory należą do wysokiej jakości symboli 3D. Jeśli zdecydujesz się odwiedzić uroczą Złotą Farmę, możesz otrzymać do 80 000 monet. Możesz także spodziewać się życia na farmie, takich jak kaczki, krowy, króliki, koguty i świnie. Gra ma kilka dostępnych dzikich funkcji, które obejmują dzikie respins, zablokowane dzikie i ułożone dzikie. Stanowią one główne cechy bonusowe Golden Farm Slot. Możesz także zwiększyć swój bankroll za pomocą nagród multiplier i świetnej gry podstawowej, która obejmuje wybór wysoko płacących symboli.

Jak grać w Golden Farm online

Golden Farm przez Push Gaming ma piękny i osobliwy projekt 3D, który wykorzystuje miękkie i delikatne odcienie kolorów. Osoby poszukujące najlepszych automatów online znajdą farmę z wiatrakiem, toczącymi wzgórzami, drzewami i wiejskim domem dekorują tło. Gra jest dostępna na wszystkich znanych urządzeniach, takich jak komputer stacjonarny, tablet i urządzenia mobilne, takie jak Android i iOS. Menu znajdziesz w lewym dolnym rogu ekranu. Możesz użyć menu, aby uzyskać dostęp do wypłat, kontroli woluminów i innych ustawień. Po prostu dostosuj kontrolę "BET", aby rozpocząć grę. Golden Farm umożliwia zakłady od 0.25 monety do maksymalnego zakładu 100 monety a spin. To pozwala szerszej grupie graczy na wybranie wygodnego rozmiaru zakładu. Potencjał zarobkowy może wynosić nawet 80 000 monet. Gdy będziesz gotowy, przejdź do sterowania "odtwarzaj" po prawej stronie.

Bezpłatne spiny, bonusy i funkcje

Podczas gdy funkcje bonusowe mogą być głównym urokiem wielu gier automatycznych, gracze na najlepszych miejscach w automatach online mogą wygrać solidne nagrody w grze Golden Farm Base. W ofercie nie ma bezpłatnych spinów ani złożonych rund bonusowych. Gra składa się z satysfakcjonującej gry podstawowej w połączeniu z kilkoma dodatkowymi dzikimi funkcjami. Cenione warzywa to symbole o niższej wartości. Ich pyszne wypłaty rozpoczynają się od 25 -krotnej stawki i mogą osiągnąć do 75 -krotnie Twój udział. Te mnożniki są znacznie wyższe niż zwykle oferują symbole o niskiej wartości. Zwierzęta gospodarskie reprezentują symbole o wyższej wartości i oferują nagrody, które zaczynają się od 150x Twojego udziału. Możesz wygrać masywny mnożnik 600x, jeśli uda ci się wylądować 5 uczciwych dziewic. Fair Maiden jest najwyższą wartością w grze podstawowej. Chłopiec farmy i koszyk owoców to dzikie symbole. Wypływają również do masywnego 1600 -krotnego udziału za linię 5 pasujących symboli. Dzikie symbole mogą zastąpić inne symbole i mogą pojawiać się jako ułożone dzikie. Jeśli wylądujesz na 3 dziczy, uruchomisz dziki respond. Możesz także aktywować funkcję replikujących rolki, jeśli wylądujesz 3 dziki na rolkach.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Sticky Wilds
  • Ułożone dziczy
  • Przenoszenie dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Golden Farm Maximum Win, RTP i zmienność

Golden Farm Slot to ekscytująca gra średniej wariancji, która może zaoferować świetne wypłaty. Może to być satysfakcjonującą grą i oferuje maksymalną wypłatę 80 000 monet. Możesz postawić do 100 monet, jeśli zdecydujesz się na wirowanie kołowrotków. RTP w tej grze to 96.49%. Gra podstawowa ma w ofercie kilka mega mnożników, które mogą osiągnąć do 600 -krotnie Twój cały zakład. Funkcje bonusowe mogą zwiększyć to do 1600 -krotnego Twojego zakładu.

Golden Farm Review i podobne automaty online

Ten klasyk Push Gaming może mieć relaksującą atmosferę, ale może potencjalnie wypłacić do 80 000 monet. Oferuje dobry zakres rozmiarów zakładów w połączeniu z mięsistą bazową grą, w której można wygrać natychmiastowe nagrody multiplora. Możesz zobaczyć swoje wygrane mnożone przez 600x w jednym obrotu. Chociaż może nie zawierać żadnych darmowych spin. Funkcja replikujących rolki to kolejny miły akcent, który poprawia atrakcyjność wizualną, a także rosnące wypłaty.

Gracze, którzy lubią motyw zwierzęcy, mogą cieszyć się Farmą Balloonies. Jest to automat do automatów od IGT oparty na zwierząt balonowych, takich jak owce, świnie i krowy, które wyskakują na 5 rolkach i na 20 liniach płacowych, aby nagrodzić kilka wielkich nagród.

Golden Farm Slot, a także szeroki wybór bardziej pchania gier w jednym z naszych najlepszych kasyn online. Niektóre z oferowanych gier obejmują fasolę bonusową, w której możesz oddać się mnóstwu bonusowych gier. Po prostu przejdź do naszej listy najlepszych kasyn online, aby dowiedzieć się więcej.

Powiązani partnerzy kasyna

Heart of Rio
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Danger High Voltage
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Helloween
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Incan Adventure
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Congo Cash
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Merlin’s Grimoire
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Pyramid King
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Back To Venus
RTP:
97.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Madame Destiny Megaways
RTP:
96.56%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
House of Fun
RTP:
94.96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Stampede
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Genie Wild
RTP:
95.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni